Sekrety Urody-Anita Naik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-06, 16:51   #1
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia

Sekrety Urody-Anita Naik


czytała któraś z Was ten poradnik ? jak dla mnie te porady sa jakies dziwne..."uzywaj jednego i tego samego produktu do usunięcia zarówno śladów makijażu,jak i całodziennych zanieczyszczeń.Produktem tym może być najzwyklejsze mleczko kosmetyczne,mydlo do twarzy lub odpowiedni krem" albotaka wskazówke"za "nadmierne"uważa sie oczyszczanie twarzy częściej niz raz dziennie oraz zabiegi typy ściarania,złuszczaniai/lub polerowania częściej niż raz w tygdniu" co Wy o tym myślicie?!
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 16:43   #2
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Re: Sekrety Urody-Anita Naik

up
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 17:17   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Sekrety Urody-Anita Naik

Nie znam tej książki, ale te porady rzeczywiście wydają się dziwne. Takie trochę z serii : "Używanie mydła dwa razy dziennie prowadzi do bezpłodności".Podchodziła bym do tego poradnika z dużą rezerwą.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 17:33   #4
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Re: Sekrety Urody-Anita Naik

ja "nadmiernie" oczyszczam twarz rano i wieczorem. chyba mi skóra zejdzie
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.