Pomocy!! Moje paznokcie ...;(;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-15, 12:19   #1
platyna1236
Przyczajenie
 
Avatar platyna1236
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Unhappy

Pomocy!! Moje paznokcie ...;(;(


Heeej mam wielkie pytanko ostatnio zauwazyłam ze na pazokciu robi mi sie takie wglebienie małe ... czytalam ze to moze byc z braku witamin .. Co zrobic by sie ładnie odbudowaly i tez mam prosbe napiszcie cos co pomaga na łamanie paznokci bo co zapuszcze to sa miekkie łamia sie i co tylko ..;/
platyna1236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 21:45   #2
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Pomocy!! Moje paznokcie ...;(;(

Dieta jest chyba najważniejsza. Sama zauważyłam, że gdy piłam mniej mleka paznokcie stały się bardziej łamliwe. Nic tak nie wzmacnia paznokcie jak odpowiednia dieta.

Zauważyłam też, że gdy mam pomalowane paznokcie, 2 a nawet 3 warstwami (3 to utwardzacz), paznokcie wytrzymują wszelkie uderzenia, stuknięcia itp.

Codziennie też stosuję oliwkę do skórek czy też samą oliwę z oliwek. Możesz też stosować odżywki na paznokcie.

Głebienie najprawdopodobniej wzięło się z uracu mechanicznego. Może wycinałaś zbyt głęboko skórki.
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 21:46   #3
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Pomocy!! Moje paznokcie ...;(;(

A i przepraszam za lierówki, ale spieszyłam się
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:19   #4
platyna1236
Przyczajenie
 
Avatar platyna1236
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocy!! Moje paznokcie ...;(;(

to jest tylko na srodku paznokcia jednego w nic sie nie uderzylam ani nic .. tak samo powstalo ...
platyna1236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:34   #5
Brokerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zza biurka;)
Wiadomości: 6
GG do Brokerka
Dot.: Pomocy!! Moje paznokcie ...;(;(

Hm mam ten sam problem, ale ALE ja je maluje i nie ma dnia zeby nie bylo na nich lakieru- nawet bez zadnych wzrokow.
Wtedy paznokcie są twardsze ja mowila kolezanka wczesniej.

A wglebienie samo zniknie- tez tak mialam.
Brokerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:05   #6
agaco
Przyczajenie
 
Avatar agaco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Pomocy!! Moje paznokcie ...;(;(

Hmmm....
Wynika to faktycznie z braku witamin Miałam takich wgłębień i przebarwień mnóstwo, ale temu zaradziłam stosując wybielający pisak firmy Essence....
Możesz spróbować nie zaszkodzi, a może nawet pomóc

agaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:12   #7
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pomocy!! Moje paznokcie ...;(;(

Wklęsła płytka paznokcia
Może sygnalizować, że cierpisz na niedobory żelaza. Jest to też objaw towarzyszący chorobom tarczycy oraz łuszczycy. Paznokcie takie często miewają osoby mające częsty kontakt ze smarami, olejami i cementem.

na lamanie paznokci witaminy (capivit,humavit,skrzypow ita) i odzywki.polecam rimmel 2 tyg kuracje, ok 17 zl w rossmannie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.