Albumik dla mojego maluszka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót głowy

Notka

Papierowy zawrót głowy Forum dla ludzi, którzy lubią tworzyć z papieru. Tutaj dowiesz się jak zrobić ciekawą kartkę lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzieło. Zapraszamy.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł albumu brzmi lepiej?
ALEKSANDER Pierwszy rok życia... 5 45,45%
Pierwszy rok z życia Aleksandra... 6 54,55%
Głosujący: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 19:40   #1
keytiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2
Smile

Albumik dla mojego maluszka :)


Cześć Dziewczyny!
Trafiłam na to Forum poszukując pomysłów na własnoręczne ozdobienie albumu ze zdjęciami z pierwszego roku życia mojego synka Aleksandra.
Przeglądając już parę stron stwierdziłam, że koniecznie muszę się zarejestrować bo jak widzę pomysłów Wam nie brakuje
Zależy mi bardzo, żeby ten album był wyjątkowy i by wszystko było raczej ręczną robotą. Na początku myślałam o kupieniu jakiś ładnych naklejek lub coś w tym stylu ale potem pomyślałam, że to jest pójście na łatwiznę, dlatego potrzebuję Waszej pomocy. Przyda się każda rada i pomysł (!!!) np. dotyczący przyklejenia zdjęć na karty albumu ( często zdarzało mi się, że miejsce sklejenia było widoczne i pomarszczone na drugiej stronie ) Cokolwiek przyjdzie Wam do głowy- proszę piszcie

A może któraś z Was też będzie miała pomysł co, poza zdjęciami, może się znajdować w takim albumie??? Bo jedyne co narazie przyszło mi do głowy to to, (jako, że album zakończy się na pierwszych urodzinach Olesia) by każdy z gości urodzinowych napisał coś od siebie na ostatniej stronie albumu... Co o tym myślicie?

Edytowane przez keytiii
Czas edycji: 2009-08-11 o 19:46 Powód: dodatkowa myśl
keytiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 20:58   #2
lexor
Zakorzenienie
 
Avatar lexor
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 463
GG do lexor
Dot.: Albumik dla mojego maluszka :)

na pomysł do albumu szukaj wątków ze scrapkami - dziewczyny mają wspaniałe pomysły i obok zdjęć przyklejają wszystko co można przykleić, na pewno coś znajdziesz. Jeśli chodzi o klej to chyba najczęściej używamy "Magica", ale tam gdzie może się pomarszczyć można użyć taśmy dwustronnie klejącej lub specjalnych kwadracików używanych do przyklejania zdjęć - znajdziesz w każdym papierniczym sklepie - no i ważna jest inwencja, na pewno ci się uda, a my czekamy na gotowe zdjęcia.
Aha - tak sobie pomyślałam, że każda kartka kartka mogłaby zawierać wpis jednego z gości
__________________
Pozdrawiam Alina
http://lenkanapoddaszu.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania moich wątków
Papierowe różności
Rodzinne dłubanki
Decoupage
lexor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:57   #3
keytiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2
Dot.: Albumik dla mojego maluszka :)

Super pomysł!
I wielkie dzięki za info o tych kwadracikach- nawet nie wiedziałam, że takie coś można kupić!
keytiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:13   #4
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Albumik dla mojego maluszka :)

ja do albumu uzyłabym np tasiemek, które są łatwo dostępne, guziki, ładne papiery, które mozna za pare groszy kupic w kwiaciarni, dodatkowo mozna album przyozdobic kwiatuszkami z pasmanterii. Pomysłow jest wiele, wystarcvzy tylko przegladnac watki dziewczyn, które robią scrapki, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.
__________________
Nasz ślub: 12.11.2011r.
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 10:39   #5
Nanusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nanusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 577
Dot.: Albumik dla mojego maluszka :)

z tymi wpisami od rodziny dobry pomysł, sama chciałam go zastosować w robieniu albumu dla rodziców, ale nie starczy mi stron. Przejrzałaś mój wątek? tam jest troche wskazówek od dziewczyn. Radzę kupić album z miejscem na wklejanie zdjęć, taki gotowy, z motywem dziecięcym, będzie ładnie wyglądał na półce, a w środku szalej i daj się ponieść wyobraźni, dla takiego maluszka to nawet kolorystyka może być dowolna

jeśli kiedyś będziesz szukała tekstów, to wklejam dwa, których ja użyłam :
Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie.

JA JAKO PIERWSZA POD SERCEM CIĘ NOSIŁAM
I O TWOJE ZDROWIE BOGA PROSIŁAM
JESTEM PRZY TOBIE OD PIERWSZEGO GRAMA
TYŚ MOJE DZIECKO A JA ...TWOJA MAMA
__________________
"...i za głosem serca, a nie ludzi, którzy ci coś podpowiadają"

Nanusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 10:48   #6
pompi
Zadomowienie
 
Avatar pompi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 226
Dot.: Albumik dla mojego maluszka :)

Zaglądnij do mojego wątku, tam jest album, który zrobiłam dla mojej Julci ( cały pierwszy rok) - tylko nie wiem na której stronie Może znajdziesz tam coś co Cię zainspiruje. Powodzenia
__________________
Pompiland
Album
Pracki Ani
pompi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Papierowy zawrót głowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.