nadmiernie odzywione??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-19, 17:25   #1
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine

nadmiernie odzywione???


miała oststnio zniszczone sluche wlosy. Zgodnie z poradą fryzjera kupilam sobie odzywke silnie regenerujaca (gliss kur-termoregeneracyjna.Juz po pierwszym jej zastosowaniu przezyłam szok bo mialam wlosy jak na reklamach Co z tego, kiedy kazde kolejne jej uzycie pogarszalo stan moich wlosow-robily sie ciezkie i elektryzowaly sie strasznie. Rozumiem że moje wlosy za pierwszym razem zregenerowały sie zabierajac te składniki których im brakowalo. ok. tylko jak dalej pielęgnowac takie "naprawione" wlosy, zeby utrzymać wefekt? i jak czesto mozna stosować cudownych regeneratorow, zeby nie przedobrzyc?
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-20, 19:11   #2
milkyway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 150
Re: nadmiernie odzywione???

Używać rzadziej i w mniejszej ilości, chyba?
milkyway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 19:27   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: nadmiernie odzywione???

najprawdopodobniej odzywka ta nie byla dobrana do twoich wlosow, i dlatego przy dluzszym uzyciu obciazyla wlosy.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.