Co radzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 15:06   #1
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Red face

Co radzicie?


Witam Od zawsze interesuje się kosmetyka i makijażem. W moi życiu trochę się pokręciło i nie udało mi się skończyć szkoły na tym kierunku ani tez żadnego kursu ,ani wymarzonych studiów z zakresu kosmetologii. Dziś mam 26 lat i tego co potrafię nauczyłam się sama. Zawsze miałam rękę i uwielbiałam "bawić" się w kosmetyczkę Oczywiście były to tylko eksperymenty na sobie i znajomych. Dziś studiuje zaocznie na innym kierunku, szukam tez pracy i ogólnie mam mało czasu. Jednak chciałabym zostać kosmetyczka. I zastanawiam się co mi doradzicie? Kurs czy jakaś szkole policealna? I chyba tylko zaoczna,albo wieczorowa wchodzi w grę. Chciałabym jak najwięcej się nauczyć. Co waszym zdaniem będzie najlepsze? Nie wiem jakie dyplomy są dziś honorowane na rynku pracy, czy starczy technik czy może czeladnik? Znam wieloletnie kosmetyczki, maja swój salon wiele lat ,ale ich usługi są naprawdę kiepskie!! Mam kuzynkę po kosmetologii i powiem szczerze ,ze średnio wychodzi jej ta praca.. Dodam ,ze jestem z Poznania.
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.