Problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 19:17   #1
natalia1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1

Problem


Witam, mam 16 lat i chodzę do gimnazjum. Od pewnego czasu coś zaczęło dziać się z moim brzuchem! Gdy coś zjem lub gdy muszę skorzystać z łazienki (teraz zdarza mi się to kilka razy dziennie), oczywiście chodzi mi o robienie kupy. Mój brzuch wtedy strasznie głośno burczy, mam niepohamowane wzdęcia. Już naprawdę nie wiem co mam robić, gdzie o tym pisać ! pomocy! Ps: Myśle że coś nie tak z moją dietą !
natalia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 20:52   #2
kisza1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Problem

Słuchaj może to zabrzmi głupio i paskudnie ale moje dzieci miały podobnie . Zrobiłam im morfologie i wyszło że mają za dużo granulocytów kwasochlonnych a to znaczy że w organizmie są jakiej pasożyty u nas wyszło że to glizda ludzka. Zaraziły się od chorych kotów sąsiadki i dla mnie to był szok . Ale lekarze zawsze to lekceważą i szukają gdzieindziej a to przez te robaczki jeśli się wstydzisz to nie musisz od razu mówić lekarzowi co podejrzewasz . Lekarz rodzinny spokojnie da ci skierowanie . Zastanów się
kisza1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 01:09   #3
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Problem

Przede wszystkim idź do lekarza. Jeśli wcześniej tak nie miałaś to znak, że coś się zaczęło dziać złego.
Poczytaj też o rzeczach, które mogą wzdymać. Może ostatnio do Twojej diety wkradło się dużo ciężko strawnych rzeczy?
Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.