|
Notka |
|
Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce. |
![]() |
|
Narzędzia |
![]() |
#1 |
Przyczajenie
|
![]() Snakebites, krwawienie wewnętrzne - czy to normalne?
Hej, mam dość nietypowy problem. Próbowałam używać wyszukiwarki na wizażu, używałam już google i nie mogę znaleźć nikogo z podobnym problemem.
Mianowicie niedawno bo 3 dni temu u piercerki robiłam sobie snakebites'y. Oba na raz. Pierwsze przekłucie, ok, nie bolało, ale przy drugim za mocno piercerka szczypcami chwyciła i powstał krwiak. Pierwszy się ładnie goi, nie krwawi. Ale drugi kolczyk, ten z krwiakiem zaczął mnie dzisiaj mocno niepokoić. Od pół godziny leci mi krew wewnątrz, z przekłucia. Z zewnątrz też zaczyna lecieć. Płuczę codziennie 3 razy szałwią, dbam o higienę, z zewnątrz stosuję sól fizjologiczną i potem jeszcze octenisept. Co mogę zrobić by pozbyć się tego krwawienia bo to cały czas leci, nie dość że dyskomfort to i jeszcze niesmaczne x.x . Bo wiem, że krwiak to sam się musi wchłonąć. Dysk tego labretu jest ciemno czerwony. Co jest? Czy to normalne? ![]() Aż się boję teraz jakkolwik poruszyć ustami, żeby jeszcze bardziej nie krwawiło, a jeszcze magnez trzeba wypić, zęby umyć, itede itepe x.x |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Przyczajenie
|
Dot.: Snakebites, krwawienie wewnętrzne - czy to normalne?
Nie ważne, krwawienie przeszło. Już jest wszystko ok, oczyszczone i nie krwawi. Krwiak schodzi. Zaczęłam dodatkowo używać Listerine ZERO. i już jest ok.
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 659
|
Dot.: Snakebites, krwawienie wewnętrzne - czy to normalne?
A bardzo bolało?
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Przyczajenie
|
Dot.: Snakebites, krwawienie wewnętrzne - czy to normalne?
Pierwsze przekłucie nie bolało, tylko czułam igłę. Tak w skali 1-10 dąłabym 1,5 - 2. Przy drugim, prawie zemdlałam no i ten krwiak powstał ;D Ale też jakoś super nie bolało.
Płaciłam 50zł za oba, po znajomości, z tym, że kolczyki przyniosłam własne, z bioplastu zamówione na wildcat. Na avatarze są mało widoczne więc wrzucę inne zdjęcie: snejki Edytowane przez Ectoplasma Czas edycji: 2013-09-01 o 22:00 Powód: url |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|



Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.