Problem ze szkatułką na biżuterię. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-07, 11:35   #1
Ard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2

Problem ze szkatułką na biżuterię.


Cześć,

Już jakiś czas temu dałem mojej narzeczonej w prezencie szkatułkę ma biżuterię zakupioną na allegro. Prezentuje się super, ale ma jeden mankament... mianowicie biżeteria bardzo szybko w niej śniedzieje i nijak nie wiemy jak sobie z tym poradzić.

Jakieś wskazówki?
Ard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:51   #2
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Problem ze szkatułką na biżuterię.

są specjalne płyny do czyszczenia złota lub srebra. trzeba zanurzyć na kilka minut , wyjąć i opłukać wodą. Płyny znajdziesz np. w sklepach numizmatycznych. Ten płyn jest super:
http://www.enumizmatyczny.pl/plyn-cz...net-p-856.html
nie polecam czyszczenia w ten sposób biżuterii z kamieniami
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 07:54   #3
Ard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Problem ze szkatułką na biżuterię.

Dzięki, niestety dalej pozostaje problem z samą szaktułką

Szkatułka jest wyściełana jakimś materiałem, gładki w dotyku, z takimi delikatnymi włoskami, coś jak zamsz (?). Myśleliśmy, że może problemem jest wilgoć, więc narzeczona włożyła do szkatułki ryż żeby ją wyciągnął (nie podziałało), wystawiła ją też na słońce kiedy było bardzo ciepło (również nie pomogło) i skończyły się nam pomysły... Może to sam materiał wpływa tak na biżuterię?
Ard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 22:38   #4
kalejdoskop27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 26
Dot.: Problem ze szkatułką na biżuterię.

Może zapytasz osobę od któej kupiłeś tę szkatułkę, może coś będzie wiedzieć.
kalejdoskop27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.