|
|||||||
| Notka |
|
| Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych! |
![]() |
|
|
Narzędzia |
|
|
#1 |
|
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 104
|
Problem z nauczycielem.
Witam
(Mam lekcje indywidualne) Na lekcji mojej potrafi udzielać korepetycji, oglądać seriale lub włączyć mi stronę z przykładami dla dzieci z szkoły podstawowej "Masz porób to sobie" . Od września nie zrobiliśmy nic z podręcznika i zbioru zadań. Też ich nie noszę już. Nie wiem co mam zrobić. Zgłosiłam już to do vice dyrektora i porozmawiał z Panem. Teraz, Pan jest bardziej zimny w kontaktach ale nic się nie polepszyło a pogorszyło. W własnym zakresie chodzę, na matematykę (korepetycje) i sama się jej uczę. Jednak chciałabym, coś wynieść z szkoły z lekcji matematyki. Mama wie i zmiana nauczyciela będzie możliwa po I semestrze. Ostatnio wezwał moją mamę i tatę i zaproponował że udzieli mi korepetycji (60 zł za 45 min) a aktualnie innemu panu płacę (20 zł-60 min) Bo mam problemy z matematyką według niego Jak kiedyś chciał mi wytłumaczyć jakiś przykład (znałam go już bo się uczyłam) to stwierdził, że źle zrobiłam zmazał i zrobił tak samo jak ja . Mam chodzić na tą matematykę czy może sobie już odpuścić? Uczy w klasie mojej koleżanki i na 30 osób 30 ma zagrożenie u niego, bo scenariusz jest taki że pisze coś za chwilę zmazuje siedzi i coś pisze na laptopie. Uczy w naszej szkole 2 rok ale ma tylko 3 klasy. Co mogę, jezcze zrobić?
Edytowane przez 201610030905 Czas edycji: 2014-01-06 o 17:15 |
|
|
|
#2 |
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 342
|
Dot.: Problem z nauczycielem.
Już niedługo skończy się semestr. Ja bym przeczekała i wtedy zmieniła nauczyciela. Lepiej pochodzić dla samych obecności. Żeby nie było problemów z nieklasyfikowaniem czy oceną z zachowania.
|
|
|
|
#3 |
|
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 104
|
Dot.: Problem z nauczycielem.
Ok. Dziękuje za poradę
Do II sem zostało już mało czasu. |
|
|
|
#4 |
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
|
Dot.: Problem z nauczycielem.
Dla mnie to w ogóle nieetyczne, aby nauczyciel, który Cię uczy udzielał Tobie korepetycji
|
|
|
|
#5 |
|
na przekór do celu
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
|
Dot.: Problem z nauczycielem.
Zamykam na prośbę autorki, która stwierdziła, że uzyskała już stosowne porady
__________________
Zwierzak prosi https://pomagam.pl/kocilos?fbclid=Iw...682tWvHgbmUFYk
|
|
![]() |
Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja
|
|
|
| Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.



(Mam lekcje indywidualne) Na lekcji mojej potrafi udzielać korepetycji, oglądać seriale lub włączyć mi stronę z przykładami dla dzieci z szkoły podstawowej
Jak kiedyś chciał mi wytłumaczyć jakiś przykład (znałam go już bo się uczyłam) to stwierdził, że źle zrobiłam zmazał i zrobił tak samo jak ja
. Mam chodzić na tą matematykę czy może sobie już odpuścić? Uczy w klasie mojej koleżanki i na 30 osób 30 ma zagrożenie u niego, bo scenariusz jest taki że pisze coś za chwilę zmazuje siedzi i coś pisze na laptopie. Uczy w naszej szkole 2 rok ale ma tylko 3 klasy. Co mogę, jezcze zrobić?



Do II sem zostało już mało czasu. 
