kurtka zimowa nike - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-25, 19:15   #1
Bleidd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52

kurtka zimowa nike


Hej, mam do Was pytanie dotyczące zimowych kurtek nike. Widziałam w sklepie firmowym zimową kurtkę z wkładem z prasowanego gęsiego puchu (czy tam kaczego) ale była ona strasznie cienka, dopasowana i strasznie mi się z tego powodu spodobała Tylko, że no właśnie niby pisze na niej warm3 ( nie wiem co to do końca znaczy), sprzedawca zapewniał mnie że jest strasznie ciepła, cieplejsza niż inne grubsze fizycznie puchówki, ale no sama nie wiem, na zimę wygląda strasznie licho Ma może któraś taką kurtkę? Ciepła jest? Jestem strasznym zmarzluchem i nie chce wydawać ponad 600 złotych za coś w czym będzie mi zimno, potrzebuję grzania Czekam na jakieś opinie od użytkowniczek tej kurteczki, bardzo proszę o wszystkie możliwe komentarze
__________________
Bleidd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 19:19   #2
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: kurtka zimowa nike

Nie mam co prawda tej kurtki, ale mam kurtkę z gęsim puchem - kupiłam za podobną cenę. Jest cienka i dopasowana, wszyscy się dziwią. A jest naprawdę ciepła, ja - mega zmarzlak - nie zmarzłam w niej ani razu. Chociaż zeszła zima też nie była jakaś arktyczna
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 08:08   #3
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 298
Dot.: kurtka zimowa nike

Moja mama w tamtym roku kupiła płaszczyk NIKE właśnie taki cienki z puchem - jest mega gorący. Sama pożyczałam od niej nie raz i było mi cieplutko, a jestem bardzo ciepłolubna.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-28 09:08:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.