Placki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 14:15   #1
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317

Placki


Kompletny laik w sprawach kulinarnych chciałby się podzielić przepisem na pyszne placuszki, które u nas w domu zrobiły furorę

2 papryki
pierś z kurczaka
70dag pieczarek
2 nieduże cebule lub por
5 jajek
2 łyżki mąki ziemniaczanej
sól, pieprz, wegeta

Paprykę, cebulę, pieczarki i pierść z kurczaka pokroić w drobną kostkę. Doprawić do smaku solą, pieprzem, wegetą. Odstawić do lodówki na min. 2h (najlepiej na noc). Po wyjęciu z lodówki wbić jajka, dodać mąkę, wymieszać wszystko i smażyć na oleju tak jak placki ziemniaczane.
Najlepiej smakują na zimno. Można podawać z jakąś sałatką, sosami. Ja na razie jem z sosem chrzanowo-czosnkowym. Świetna zakąska na imprezki. Pycha
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:53   #2
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Placki

hmmm interesujacy przepis..zapisalam w mojej książce w najbliżesz przyszlości zrobie.
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:14   #3
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Placki

Cytat:
Napisane przez Nutka
hmmm interesujacy przepis..zapisalam w mojej książce w najbliżesz przyszlości zrobie.
ja tez
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 21:08   #4
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Placki

serdecznie polecam one sa pycha ja dodaje sos jogurtowo-czosnkowy mmm
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.