suknia ślubna/suknia kupiona w salonie jola-moda w myszkowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 09:20   #1
lidi@
Gość
 
Wiadomości: n/a
Przekupka: pkt / % pozyt.

suknia ślubna/suknia kupiona w salonie jola-moda w myszkowie


suknia jest koloru ecri,gorset jest wyszywany 2 kolorami:złotą nitką w róże i nitką ecri wyszyte są listki.rękaw u dołu jest rozkloszowany ładnie sie prezętuje. dół czyli spódnica jest na pól-kole halka jest specjalnie wszyta razem co nie powodowało plątania między nogami,ma 2 zwiewne warstwy tiulu udekorowane w takie same motywy jak na gorsecie.
jest ona na wzrost 162cm + 5 cm obcas.
rozmiar między 36/38 raczej na szczupłą osobe.
cena w sklepie 1400.
dodam welon do pasa i musznik pana młodego-za free
moja cena to 1000zł do negocjacji

/morgano23@tlen.pl -gg1004046/
zdjęcia moge posłać ne @ raczej na forum mnie nie będzie więc @ lub gg
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:34   #2
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
Przekupka: 84 pkt / 100% pozyt.
GG do mimi44
Dot.: suknia ślubna/suknia kupiona w salonie jola-moda w myszkowie

zapoznaj sie z regulaminem,sprzedawac nie wolno
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.