Nailtiques - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 14:17   #1
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470

Nailtiques


Dziewczyny, słyszałyście o takiej firmie?
http://www.beautydeals.net/shop/list.html?categ=40
Podobno to jest o wiele lepsze od nail tek.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:48   #2
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nailtiques

Cytat:
Napisane przez Ash
Dziewczyny, słyszałyście o takiej firmie?
http://www.beautydeals.net/shop/list.html?categ=40
Podobno to jest o wiele lepsze od nail tek.
Ash, ja uzywalam Nail Tek II, nie probowalam Nailtiques, zajrzyj na www. makeupalley.com , musisz sie zalogowac i wtedy mozesz przegladac recenzje produktow, wejdz w "product reviews", pozniej w "nails" i tam znajdziesz receznje zarowno odzywek Nail Tek jak i Nailtiques. wlasnie na makeupalley wyczytalam, ze odzywki nailtiques i nail tek maja b.podobna formule, najpierw byl nailtiques- stworzylo je to samo malzenstwo, ktore pozniej sie rozeszlo i jedna ze stron nie miala prawa dalej sprzedawac nailtiques i dlatego wypuszczono odzywki Nail Tek , ktore wlasnie tam na makeupalley sa oceniane jako lepsze niz nailtiques.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:33   #3
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nailtiques

Dzieki. Pomogłas mi w wyborze
Tez uzywam nail tek II, ale znajoma mi powiedziala, ze nailtiques jest lepsze, no i mialam dylemat
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 22:50   #4
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nailtiques

Własnie pobieznie zerknelam na ilosci recenzji i na oceny i jednak wyglada na to, ze naitiques jest troche lepszy
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.