Mąż - informatyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 20:13   #1
joannusia
Raczkowanie
 
Avatar joannusia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z kapusty ;p
Wiadomości: 83

Mąż - informatyk


Moje drogie, chciałabym zapytać Was czy są wśród was takie, które za mężów mają informatyków. Ciekawi mnie jak wygląda wasze życie, czy jest normalne, czy może też ciężko żyje się z informatykiem..

Czy poświęca on dużo czasu rodzinie czy może dzień i noc spędza przed monitorem? A może znacie związki, które się rozpadły?

Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat, prosze o wyczerpujące wypowiedzi

Pozdrawiam
__________________
Hay que pensar en el futuro.
joannusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:15   #2
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Mąż - informatyk

Mój brat jest informatykiem i wiem, że moja bratowa swego czasu narzekała na to, że on za dużo pracuje i cały czas tylko komputer i komputer ...
Ale ich związek nie rozpadłby się, bo bratowa nie jest głupia i wie jaki skarb jej się trafił - oddany rodzinie (mimo że dużo pracuje, ale to też dla nich) - super tata, dobry mąż i w ogóle wszystko jak należy - z szacunkiem bardzo udane małżeństwo...
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:24   #3
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Mąż - informatyk

Mój chłopak jest informatykiem, co prawda nie mąż ale zawsze to coS
Jak narazie (od prawie roku) nie zdarzylo mi sie zebym nie mogla oderwac go od komputera,ogolnie on jakos niespecjalnie duzo siedzi nie jest jakims zapalonym informatykiem,a życie z nim jest całkiem przyjemne Jako nie musialam rywalizowac z maszyna o jego wzgledy
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:40   #4
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez joannusia Pokaż wiadomość
Moje drogie, chciałabym zapytać Was czy są wśród was takie, które za mężów mają informatyków. Ciekawi mnie jak wygląda wasze życie, czy jest normalne, czy może też ciężko żyje się z informatykiem..

Czy poświęca on dużo czasu rodzinie czy może dzień i noc spędza przed monitorem? A może znacie związki, które się rozpadły?

Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat, prosze o wyczerpujące wypowiedzi

Pozdrawiam
No bez jaj. Tak samo "cięzko" żyje się z informatykiem jak z kazdym innym, co ma zawód do rzeczy? Co okreslisz jako: normalne życie?
Jeśli ktos jest informatykiem to jednak nie znaczy, ze cały czas siedzi przy kompie. A pracoholicy zdarzają się wśród wszytskich grup zawodowych.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:45   #5
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: Mąż - informatyk

Luba, ale informatycy to jest specyficzny gatunek

Mój facet to też informatyk Jasne, że siedzi przed kompem nieraz od rana do wieczora, ale ma to też swoje dobre strony - jak się coś złapie na kompie, albo coś się popsuje - zawsze wiem do kogo uderzać
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:46   #6
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Pokaż wiadomość
Luba, ale informatycy to jest specyficzny gatunek
Nie zauważyłam
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:50   #7
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam
Może dlatego, że nie żyjesz z informatykiem blisko?
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 20:51   #8
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Mąż - informatyk

Ja to bym jeszcze rozdzielila informatyk czy programista

informatyk w zasadzie duzooo mniej siedzi przed kompem anizeli programista .

Ja mam w domu programiste i to specyficznego bo piszacego gry wiec albo siedzi w pracy 12 h albo gra w gry na xboxi-e(duzy dzieciak ) nie przeszkadza mi to w ogole. Jego pasja , zawsze chcial akurat robic to co robi , wiec czemu mam go ograniczac a czas na wspolna kawe, obiad czy wyjscie zawsze sie znajduje

sama jestem informatykiem z zawodu i jakos nie uwazam sie za specyficzna
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:51   #9
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Mąż - informatyk

Ja też siedzę przed kompem cały dzień, więc żadna różnica. Dlatego mamy dwa w domu
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:56   #10
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Pokaż wiadomość
Może dlatego, że nie żyjesz z informatykiem blisko?
Moze. To kto od 15 lat jest moim mężem?!

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
sama jestem informatykiem z zawodu i jakos nie uwazam sie za specyficzna
tu się akurat nie zgodze. Jesteś... moze nie specyficzna... ale jedyna w swoim rodzaju

Mój mąz tez programista, ale w całkiem innej branzy
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2008-11-14 o 20:58
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:05   #11
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

tu się akurat nie zgodze. Jesteś... moze nie specyficzna... ale jedyna w swoim rodzaju

Mój mąz tez programista, ale w całkiem innej branzy
Luba! zaburaczasz mnie



a do autorki:

z programista, informatykiem zyje sie tak samo jak z architektem czy mechanikiem
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2008-11-14 o 21:21
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 21:05   #12
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mąż - informatyk

Tez mam w domu programistę. Przyznam, iż czasami mnie wkurza, ze siedzi całymi dniami przed kompem. W pracy przy komp, po pracy tez. A jak juz wyłączy, to idzie włączyć Xbox'a :/
A jeszcze jak w trakcie siedzenie w internecie cos sie do niego mowi, albo o cos poprosi to wydaje mi sie, ze mowie do sciany. A jak juz cos dotrze do Niego, to warczy, wkurzony jest, jakbym mu na odcisk nadepnela :/

Nieraz mam ogromny usmiech, jak neta nie ma No ale to sie zdarza kilka razy w roku.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 21:46   #13
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Mąż - informatyk

Mój mąż jest programistą.
Wieczne spory trwają o to dlaczego on siedząc w pracy przed kompem przez 8 godzin wraca do domu i.... włącza kompa i gra
jego tłumaczenie jest takie, że w pracy programuje a w domu gra dla przyjemności...
Czasem to mam ochotę wywalić kompa przez okno. Można mówić do niego 20 razy a i tak nie słyszy... Ale znalazłam świetny sposób - jak gra to podrzucam mu synka i musi się nim zajmować a ja w tym czasie mogę zrobić coś w domu

Każdy ma jakieś hobby , miłości i zainteresowania bez względu na to kim jest z zawodu i wątpię żeby to miało jakiś wpływ na wspólne życie w końcu "wiedziały gały co brały"
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 07:34   #14
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Mąż - informatyk

Mam jedno spostrzeżenie.
Informatycy to ludzie bardzo twórczy i inteligentni.
A swoje obserwacje opieram na swoim mężu i kolegach, spośród których wielu pracuje właśnie w tym zawodzie.

Niezależnie od tego jaki zawód wykonuje partner, wszędzie są problemy i plusy takiego związku, nie ma złotej reguły.
Należy spostrzegać człowieka jako całość , a nie tylko przez pryzmat jego zawodu.
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 08:15   #15
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mąż - informatyk

Bylam z programista pracoholikiem. Ze mnie po pewnym czasie rowniez zrobil sie pracoholik, w dodatku wieczorami nigdy nie bylo mnie w domu, poniewaz siedzialam na jakims przedstawieniu w teatrze lub w operze. Powoli stawalismy sie wspolokatorami, czasem mijajacymi sie w drzwiach. Wina lezala po obu stronach. Zagubilismy po drodze cos cennego. Ale nie zal mi tych lat. Kiedy mysle dzisiaj o tym zwiazku, wszystko jawi mi sie jak sen, jak jakas abstrakcja. Mam bardzo malo wspomnien, niewiele czasu spedzalismy bowiem tak naprawde razem.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 08:26   #16
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mąż - informatyk

nie straszcie mnie dziewczyny, moj tz bedzie wybieral sie na 2 kierunek w nast roku - informatyke buuu
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 08:32   #17
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mąż - informatyk

losux - Moj byl pracoholikiem, co z czasem i mnie sie udzielilo. Bo ilez mozna siedziec samej i czekac na powrot ukochanego po kilka dni pod rzad? Praca coraz bardziej mnie wciagala, do tego doszedl teatr.

Ale nie kazdy programista jest pracoholikiem. Praholikiem moze byc ktokolwiek - prywatny przedsiebiorca, piekarz, nauczyciel itd. Moze byc, a moze nie byc

Pozdrawiam serdecznie

Dopisek - Zainspirowana tym watkiem zaczelam myslec o zonach marynarzy, zolnierzy zawodowych itd. Sa kobiety, ktore przez bardzo wiele tygodni, a nawet miesiecy, czekaja na swoich malzonkow lub ukochanych. Albo kobiety, ktorych malzonkowie wyjechali w celach zarobkowych za granice. Nie wiem, czy dobrze mysle, ale duzo zalezy od nas samych, od tego, co jestesmy w stanie zaakceptowac. Mnie na przyklad bylo ciezko kiedy moj byly prawie nigdy nie mial dla mnie czasu.

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2008-11-15 o 09:08
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:32   #18
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
Mam jedno spostrzeżenie.
Informatycy to ludzie bardzo twórczy i inteligentni.
oj, zgadzam sie. Nie mam pojęcia, dlaczego tak jest, ale tak właśnie jest Oni są tez indywidualistami.

W moim życiu to sami informatycy sie przewijają
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:36   #19
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Mąż - informatyk

my w domu mamy prawie stację kosmiczną, fotel dwa monitory, play station i akcesoria
Mój mąż ostatnio pracuje do 3 w nocy i żyje tylko tym co robi ale... za to mam fo chociaż "ciałem" bo pracuje w domu i mnieto bardzo odpowiada
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 10:54   #20
joannusia
Raczkowanie
 
Avatar joannusia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z kapusty ;p
Wiadomości: 83
Dot.: Mąż - informatyk

Zapytałam Was o to wszystko, bo mój chłopak studiuje informatykę i wiem, że bardzo to kocha, ale strasznie szkoda mi go gdy zasypia nocami nad komputerem Boję się o niego, nie chce by się wykończył..

Narazie w miarę możliwości udaje mi się go odciągnąć od tego urządzenia, ale boję się że z czasem będzie coraz trudniej..

Też jak coś do niego mówię, a jest przy swoim miejscu pracy to jak do ściany: nie reaguje przez najbliższe kilkanaście minut

Własciwie trochę mnie uspokoiłyście odpowiedziami

To może jeszcze dowcip na rozluźnienie:
Żona do informatyka:
-Kochanie wciąż siedzisz na tym komputerze, czuję się strasznie samotna.. Żebym chociaż dziecko miała
-No to już, kładź się, będziemy instalować
__________________
Hay que pensar en el futuro.
joannusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 11:10   #21
karolcia106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia106
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 68
Dot.: Mąż - informatyk

To może jeszcze dowcip na rozluźnienie:
Żona do informatyka:
-Kochanie wciąż siedzisz na tym komputerze, czuję się strasznie samotna.. Żebym chociaż dziecko miała
-No to już, kładź się, będziemy instalować __________________


dobre hahahaha
karolcia106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:32   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No bez jaj. Tak samo "cięzko" żyje się z informatykiem jak z kazdym innym, co ma zawód do rzeczy? Co okreslisz jako: normalne życie?
Jeśli ktos jest informatykiem to jednak nie znaczy, ze cały czas siedzi przy kompie. A pracoholicy zdarzają się wśród wszytskich grup zawodowych.
No wlasnie. Rozumiem - z osoba ktorej zawod wymaga bycia poza domem bardzo czesto - pilotem, stewardessa, przedstawiecielem handlowym, marynarzem itd. ze moze byc nieco trudno z tzw. "normalnym zyciem", ale z informatykiem? Praca jak praca - klepanie czegos x godzin przy kompie i tyle; nie wiem skad poglad, ze informatycy siedza 24/7 na kompie? Mam kuzyna programiste i poza praca praktycznie nie uzywa komputera.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:20
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:44   #23
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
poza praca praktycznie nie uzywa komputera.
To tez zalezy czym sie zajmuje, bo może byc tak jak u mojej siostry, której mąż zajmuje się wdrażaniem systemów w bankach, na giełdzie itd. W związku z tym w domu raczej się tym nie zajmie, owszem moze coś tam czasami zdalnie zrobić ale generalnie jak facet wychodzi z pracy to do kompa siadać nie musi.

Natomiast mój m programista możesobie z pracy wyjść o godzinie dowolnej i pisać może w domu.
Gość który zajmuje sprzetem i cała jego praca to podłączenie drukarki albo coś w tym stylu to faktycznie nie musi się dotykać do kompa po powrocie z pracy gdy nie chce.

Powiem tak, programisci mogą pracowac w domu i pewnie często to wykorzystują, goście od sprzętu czy wdrozen systemów w domu raczej swoją pracą się nie muszą zajmowac i nie zajmują.
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:59   #24
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Mąż - informatyk

Ja mam meza informatyka i nie narzekam-fakt spedza przy komputerze wiele czasu-gra w Warcraft calymi dniami-ale zawsze ma czas dla mnie.Zreszta ja tez uzalezniona w pewnym sensie od komputera wiec b czesto siedzimy razem w jednym pokoju.

Moim zdaniem sa gorsze zawody niz informatyk-nie wyobrazam sobie miec meza ktory caly czas w delegacji lub np meza ktory sluzbe ma np w Iraku
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:18   #25
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Mąż - informatyk

Żyję z informatykiem-pracoholikiem, który dodatkowo programuje i bywa, że jest masakrycznie. Czasem kilka dni z rzędu rozmawiamy ze sobą może z 20 minut w ciągu całego dnia, mimo, że oboje siedzimy w domu. Jego chodzenie spać dzień w dzień o 3-ciej to norma. Czekam tylko od projektu do projektu kiedy będzie spokój i będziemy mogli znów pójść normalnie na spacer. Dziś zadzwoniła jego mama i spytała kiedy będzie miał dla niej czas. Powiedział, że w lutym
Mimo to pomaga mi w domu, czasem daje się go wyciągnąć z domu, wszystko to jednak kosztem dłuższego ślęczenia po nocy.
Aha- od kilku dni TŻ ma w nocy problemy z sercem- zaczyna mu bardzo nierytmicznie, ale mocniej bić, aż kręci mu się w głowie. Podejrzewam, że dlatego, że w tej chwili bierze udział w dwóch projektach i przesadza z pracą.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:21   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja mam meza informatyka i nie narzekam-fakt spedza przy komputerze wiele czasu-gra w Warcraft calymi dniami-ale zawsze ma czas dla mnie.Zreszta ja tez uzalezniona w pewnym sensie od komputera wiec b czesto siedzimy razem w jednym pokoju.

Moim zdaniem sa gorsze zawody niz informatyk-nie wyobrazam sobie miec meza ktory caly czas w delegacji lub np meza ktory sluzbe ma np w Iraku
Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
To tez zalezy czym sie zajmuje, bo może byc tak jak u mojej siostry, której mąż zajmuje się wdrażaniem systemów w bankach, na giełdzie itd. W związku z tym w domu raczej się tym nie zajmie, owszem moze coś tam czasami zdalnie zrobić ale generalnie jak facet wychodzi z pracy to do kompa siadać nie musi.

Natomiast mój m programista możesobie z pracy wyjść o godzinie dowolnej i pisać może w domu.
Gość który zajmuje sprzetem i cała jego praca to podłączenie drukarki albo coś w tym stylu to faktycznie nie musi się dotykać do kompa po powrocie z pracy gdy nie chce.

Powiem tak, programisci mogą pracowac w domu i pewnie często to wykorzystują, goście od sprzętu czy wdrozen systemów w domu raczej swoją pracą się nie muszą zajmowac i nie zajmują.
Wlasnie o tym mowie, zeby pracowac zdalnie z domu i grac w WoWa calymi dniami wcale nie trzeba byc informatykiem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:32   #27
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Mąż - informatyk

Heheh, no tak, informatykiem nie trzeba do tego być
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:39   #28
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Aha- od kilku dni TŻ ma w nocy problemy z sercem- zaczyna mu bardzo nierytmicznie, ale mocniej bić, aż kręci mu się w głowie. Podejrzewam, że dlatego, że w tej chwili bierze udział w dwóch projektach i przesadza z pracą.
a to juz nie żarty.
Impersono, najlepiej byłoby gdby ktoś: lekarz chyba najlepiej przystopował Twojego Tżta. Bo że sam nie przystopuje to widać.



Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wlasnie o tym mowie, zeby pracowac zdalnie z domu i grac w WoWa calymi dniami wcale nie trzeba byc informatykiem


Czy tylko informatycy graja w gry i siedza przy kompie? Akurat
-------------

Jesli chce sie mieć faceta któy pracuje tylko 8 godzin należy (w dzisiejszych czasach) wyjść za mąż za urzednika państwowego najniższego szczebla i modlic sie żeby bron boże nie awansował.
Mam znajomych którzy pracują w najróżniejszych zawodach i kazdemu zdarza się zarwac noc, albo posiedziec w pracy 12 godzin
A w kazdym innym przypadku, trzeba się liczyc z drobnymi niedogodnościami. W koncu (jak już tu któres z Pań stwierdziła) "wiedziały gały co brały". Zwykle rozbrajają mnie panie, które wychodzą za mąż za policjanta, marynarza czy informatyka a potem wielkie zdziwko, ze facet pracuje
Ciekawa sprawa, że jakos nikt nie pyta: czy mozna "normalnie żyć" z lekarzem czy z prawnikiem Fakt, ze lekarz pracy do domu nie przyniesie ale godzin pracy nie ma chyba takich znowu najpiękniejszych, no nie?

Wiadomo, że pracoholizm jest niewskazany i szkodzi i zdrowiu i rodzinie. Ale każdy kiedys zaczyna, jak juz sobie wyrobi nazwisko i stanowisko...to wtedy mozna troche zwolnić. Poczatki każdego małżeństwa sa trudne, no chyba, ze ktos dziedziczy rodzinną firme i nie musi sie dorabiać. W innym wypadku on pracuje, ona pracuje a i tak nie na wszytsko starcza. Z upływem lat to sie wszytsko jakos układa, najważniesjsze, żeby potem było z kim te owoce zbierac, żeby się to wszytsko nie rozlazło po drodze... Dlatego pracoholizm niewskazany jest
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:44
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 18:02   #29
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Mąż - informatyk

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa, że jakos nikt nie pyta: czy mozna "normalnie żyć" z lekarzem czy z prawnikiem Fakt, ze lekarz pracy do domu nie przyniesie ale godzin pracy nie ma chyba takich znowu najpiękniejszych, no nie?
Oj, moze i przyniesc w postaci telefonow od pacjentow o 6 rano w niedziele itd.

Mnie zastanawia, czy te wszystkie panie nie pracuja, ze nie kojarza pewnych realiow?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 18:22   #30
karolka2211
Raczkowanie
 
Avatar karolka2211
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 419
GG do karolka2211
Dot.: Mąż - informatyk

Ja studiuje informatykę i mój Tż też. Jakoś się dogadujemy nie ma problemów. Kiedy się nie spotykamy parę dni on zajmuje się swoimi sprawami. Jednak kiedy jesteśmy razem zajmujemy się sobą.. no czasami zdarza się że coś go bardziej pochłonie, ale ja jestem wyrozumiała w tym temacie bo wiem, że to jego pasja. Dużo się od niego nauczyłam. I wcale nie jesteśmy dziwni. Wychodizmy gdzieś sobie razem, wyjeżdzamy na weekendy. Robimy to co inne pary.
Po pierwsze trzeba umieć oddzielić życie zawodowe czy pasję od życia osobistego a po drugie tak jak dziewczyny piszą pracoholicy zdarzają się w każdym zawodzie.
Więc nie masz się teoretycznie czego obawiać.
__________________
"If you live your life with no tomorrows
Every day is just a road to sorrow..."
karolka2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-22 23:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.