Jak zrobić taki makijaż ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-22, 12:37   #1
starish
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kostrzyn
Wiadomości: 15
Question

Jak zrobić taki makijaż ?


Witam wszystkich
Jest to mój pierwszy post na tym forum (jeżeli w złym miejscu założyłam wątek przepraszam) mam pytanie odnośnie zrobienia takiego makijażu --> http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5 i --> http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5 --> http://www.flickr.com/photos/larajade/233709825/ --> http://www.flickr.com/photos/larajade/233709579/ chodzi mi głównie o oczy i czy jeżeli ma sie 'podkówki' pod oczami opłaca sie go robić ?
__________________
Tiesto & Sneaky Sound System - Will be here
starish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 12:42   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Jak zrobić taki makijaż ?

Przeszukaj forum pod kątem przydymionego makijażu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 17:58   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak zrobić taki makijaż ?

Cytat:
Napisane przez starish Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Jest to mój pierwszy post na tym forum (jeżeli w złym miejscu założyłam wątek przepraszam) mam pytanie odnośnie zrobienia takiego makijażu --> http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5 i --> http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5 --> http://www.flickr.com/photos/larajade/233709825/ --> http://www.flickr.com/photos/larajade/233709579/ chodzi mi głównie o oczy i czy jeżeli ma sie 'podkówki' pod oczami opłaca sie go robić ?
Podkówki wystarczy, że zamaskujesz korektorem rozświetlającym pod oczy.
A makijaż to tzw. smoky eyes. Zajrzyj do wątku redakcyjnego pt. '100 najczęściej...' i znajdziesz tam odnośnik do gigantycznego wątku nt. temat, a także instruktaż jak ten makijaż wykonać.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 18:50   #4
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Jak zrobić taki makijaż ?

Koniecznie dobrze zamaskuj cienie pod oczami bo inaczej będziesz wyglądać... jak ofiara wypadku dziewczyny mają rację, poszukaj w przydymionym makijażu, powodzenia
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.