Turnaround (koncentrat i maska) + Superdefense + 3 Steps - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-11, 18:58   #1
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Arrow

Turnaround (koncentrat i maska) + Superdefense + 3 Steps


Na wymianę mam zestaw kosmetyków Clinique o działaniu odnawiająco-wygładzającym :
  • koncentrat Turnaround – została połowa z 30 ml
  • krem Superdefense (rekomendowany przez Clinique do nakładania na koncentrat Turnaround); wersja do skóry normalnej w kierunku suchej; słoiczek 15 ml, nowy, nieużywany
  • maska Turnaround; uzupełnienie działania koncentratu; słoik 28 ml, nowy, nieużywany
  • zestaw 3 Steps do cery normalnej w kierunku suchej: DDML (15 ml) + Clarifying Lotion 2 (30 ml) + mydełko; wszystko zapakowane w firmowe opakowanko, nowe,nieużywane
Na wymianę szukam zapachów (tylko górna półka, oryginalne flakoniki), ewentualnie bardzo jasnych/transparentnych pudrów.

W przypadku otrzymania ciekawej oferty mogę rozważać rozstanie sie z kremem Repairwear na noc (słoiczek 15 ml, nowy) oraz trzema saszetkami (w sumie 4,5 ml) Repairwear pod oczy.
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 21:30   #2
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Turnaround (koncentrat i maska) + Superdefense + 3 Steps

up
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.