Jak zwerbowac klientki . ! :d - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 19:43   #1
Eveliiinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Exclamation

Jak zwerbowac klientki . ! :d


witajcie kochane . Mam do was pytanko . Aktualnie skonczylam szkole fryzjerska i zdalam egzamin czeladniczy . Teraz spodziewam sie dzidziusia . Jestem w kropce bo mam zwolnienie lekarskie pozniej pojde na macierzynski i chcialabym jakos se dorobic . Mialam na mysli robienie klientek w domu tylko jak je teraz zachecic do przychodzenia skad je wziasc. ? dalam ogloszenie na portal mojego miasta ale to duzo mi nie pomoglo byly z dwie kobietki na miesiac ale co mi z tych dwoch jak wydatki rosna pomozcie !
Eveliiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 21:06   #2
impresse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 118
Dot.: Jak zwerbowac klientki . ! :d

Najlepiej drogą pantoflową Wstaw tutaj kilka fotek swoich Klientek, na pewno jest tutaj kilka osób z Gdańska. Może napisz, ile bierzesz za strzyżenie, farbowanie itd. W jakiej dzielnicy Gdańska mieszkać? bo być może ja byłabym zainteresowana?
impresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 01:52   #3
alviczka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zwerbowac klientki . ! :d

Można też starać się zaproponować niskie ceny na pierwszej wizycie, czy nawet coś w stylu "pierwsze modelowanie za darmo".
Dobrym sposobem byłoby umieszczenie ogłoszenia np. obok uczelni, studenci z obcych miast często szukają niedrogiego fryzjera. Na pierwszym roku studiów trochę zajęło mi szukanie taniego salonu/fryzjera, który strzygłby z sensem. Z pewnością skusiła by mnie wtedy oferta strzyżenia u kogoś w domu, jeśli oczywiście cena byłaby odpowiednia. No, a gdyby fryzura wyszła ładna, z pewnością bym wracała.
Zawsze można też wprowadzić coś w stylu "promocji" tzn. np. osoba która przyprowadzi dwóch klientów sama dostaje jakąś usługę za darmo, albo co któraś usługa gratis.
Warto też wykorzystać fakt świadczenia usług w domu - postarać się proponować klientkom herbatkę, kawę, nawet puścić w tle cicho muzykę. Tak, by każda klientka przyprowadzała następne.
Ogłoszenia można dać także na allegro/oferię, poszukać innych miejsc/serwisów ze swojego miasta.
alviczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 07:02   #4
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Jak zwerbowac klientki . ! :d

Cytat:
Napisane przez Eveliiinka Pokaż wiadomość
witajcie kochane . Mam do was pytanko . Aktualnie skonczylam szkole fryzjerska i zdalam egzamin czeladniczy . Teraz spodziewam sie dzidziusia . Jestem w kropce bo mam zwolnienie lekarskie pozniej pojde na macierzynski i chcialabym jakos se dorobic . Mialam na mysli robienie klientek w domu tylko jak je teraz zachecic do przychodzenia skad je wziasc. ? dalam ogloszenie na portal mojego miasta ale to duzo mi nie pomoglo byly z dwie kobietki na miesiac ale co mi z tych dwoch jak wydatki rosna pomozcie !
postaraj się wygospodarować profesjonalny kawałek pokoju, albo najlepiej osoby pokój, nie można obcinać byle kątem kobietom włosów, licząc na to, że wrócą. jeśli jesteś osobą mobilną- dobrze byłoby jakbyś dołożyła opcję dojazdu do klienta. Mogłabyś zyskać dzięki temu bardzo wiele pań- zwłaszcza starszych, które już niekoniecznie mają siłę i czas iść do fryzjera stacjonarnego i jeszcze czekać w kolejce. Tak jak dziewczyny napisały wcześniej, zaproponuj kawę, ciastko i rozmawiaj z nimi. Bo pamiętaj, że kobiety bardzo często przychodzą do fryzjera się po prostu wygadać. Zareklamuj się jeszcze w lokalnej prasie, jeśli to jest mniejsze miasteczko, no i na portalach społecznościowych wśród koleżanek i kolegów. Jeśli będziesz dobra w tym co robisz, klienci wrócą, bo tak właśnie działa poczta pantoflowa
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 08:24   #5
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Jak zwerbowac klientki . ! :d

Dziewczyny słusznie zauważyły, że ważna jest droga tzw. pantoflowa, a dojazd do klienta? Rewelacja! Nawet jeśli nie autem to autobusem, spakowac kosmetyki, sprzęt do torby i do klienta!
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.