Johnson & Johnson, testy na zwierzętach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-10, 14:06   #1
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694

Johnson & Johnson, testy na zwierzętach


Witam serdecznie, właśnie, buszując po KW, znalazłam w kilku recenzjach oliwki Johnson & Johnson info, że jest ona testowana na zwierzętach. Czy wiecie coś może na ten temat? I skąd mogą pochodzić takie informacje, albo gdzie też można je zwreyfikować? Mam małą obsesję na punkcie niekupowania kosmetyków testowanych, a na mojej oliwce, którą pospiesznie sprawdziłam, faktycznie brak info, coby takich testów nie dokonano.
Czy któraś z Was wie może coś więcej na ten temat?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 14:20   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Johnson & Johnson, testy na zwierzętach

joannea napisał(a):
> gdzie też można je zwreyfikować?

Sprawdź tu:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1052909087

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 15:53   #3
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Johnson & Johnson, testy na zwierzętach

Nie ma sensu przejmować się tym produktem jeżeli chodzi o testy. Nie wiem poco ci ta oliwka, jaki jest jej cel stosowania. Kiedyś przed laty była to podstawowa oliwka wielu masażystów, ale w wielu przypadkach po prostu uczula. Szczególnie osoby starsze. Sorry, ot tak,
taka notka z prywatnej praktyki.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.