arafatka! jak zawiązać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 16:25   #1
niuniaa2552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Exclamation

arafatka! jak zawiązać?


mam problem z arafatka.... zamowilam sobie ja na allegro jeszcze jej nie dostalam ale boje sie ze bede miala z nia problem a dokladnie z jej zawiazaniem na szyi (nie na glowie tylko na szyi) ... i moze wy mi pomozecie? znalazlam kilka fotek gdzie ciekawie zawiazana jest arafatka... powiedzcie jak ja zawiazac przy zeby wygladala tak:
1. http://www.militaria.zgora.com.pl/fi...154_resize.gif
lub tak:
2. http://julaszpula.mblog.pl/users.ima...65.383675.jpeg
lub tak:
3. http://www.dive-top.com/czarna.jpg

z gory bardzo serdecznie dziekuje i buziam!
niuniaa2552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 18:18   #2
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: arafatka! jak zawiązać?

Na pierwszym zdjęciu nie mam pojęcia ... na drugim wydaje mi się , że jest zawinięta w rulonik i zawiązana w okół szyj . Natomiast na trzecim taki mi się przynajmniej wydaje jest złożona na trójkąt potem zwinięta tak , żeby został taki mały trójkącik i zawiązana wokół szyj . Trudno to wszystko wyjaśnić więc nie wiem czy będziesz mnie rozumiała , ale nie martw się na pewno znajdziesz idealny dla siebie sposób wiązania
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:38   #3
aga930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 6
Dot.: arafatka! jak zawiązać?

na 1 i 2 zdjęciu są zawiązane identycznie. Składasz arafatkę w trójkąt i 2 rogi obwiązujesz wokół szyi. Tyle, że na 2 zdjęciu ta część arafatki która "wisi" jest schowana pod kurtką. A na 3 zdjęciu nie wiem, ale wydaje mi się, że jest zwinięta w rulonik i zawinięta w ten sam sposób{nie jestem pewna}.
aga930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:07   #4
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: arafatka! jak zawiązać?

Cytat:
Napisane przez aga930 Pokaż wiadomość
na 1 i 2 zdjęciu są zawiązane identycznie. Składasz arafatkę w trójkąt i 2 rogi obwiązujesz wokół szyi. Tyle, że na 2 zdjęciu ta część arafatki która "wisi" jest schowana pod kurtką. A na 3 zdjęciu nie wiem, ale wydaje mi się, że jest zwinięta w rulonik i zawinięta w ten sam sposób{nie jestem pewna}.

Na zdjęciu 1 nie jest ona schowana pod kurtką, ale pod arafatką (przy szyi, jest to bardzo wygodne, sama tak noszę).
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.