|
|||||||
| Notka |
|
| Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych. |
|
|
Narzędzia |
|
|
#1 |
|
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
|
kwatery- gdzie i ile?
Witajcie! Za niedługo sezon zimowych szaleństw, a ja ciągle szukam jakiejs dobrej kwatery (takiej gdzie by mnie nie oskubali)
Na razie rozpatuje Zakopane, ale chodzi mi tylko o Krupówki i okolice (byle nie daleko-bo samochodu brak). Jeżeli macie jakies pewne kwatery- piszcie- adresy i ceny za dobę od os.
|
|
|
|
#2 |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
|
Dot.: kwatery- gdzie i ile?
Z tego co mi wiadomo krupówki i najbliższe okolice są zapchane na całe ferie i nie ma szans znaleść jakiś nocleg kilkudniowy.
Można by spróbować w okolicach Zakopca ale i tam ponoć jest bardzo ciężko.
__________________
|
|
|
|
#3 | |
|
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
|
Dot.: kwatery- gdzie i ile?
Cytat:
także pozostaje mieć nadzieje, albo isć na żywioł i pojechać do Zakopca bez uprzednio zarezerwowanej kwatery |
|
|
|
|
#4 |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
|
Dot.: kwatery- gdzie i ile?
Owszem jeśli lubi się tę nutkę niepewności że można wylądować pod mostem
![]() Oczywiście żartuję. Ale kiedy mazowieckie zaczyna ferie może być bardzo bardzo ciężko. A to już za tydzień..
__________________
|
|
Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe
|
|
|
| Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.







