gdzie kupić dekoracje w Lublinie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 16:16   #1
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Wink

gdzie kupić dekoracje w Lublinie?


Witam! mam pytanie czy wie ktoś gdzie w lublinie mozna kupic w przystepnych cenach cos do dekoracji sali tzn. balony bibuła itp. a takze diadem?

Edytowane przez kajaja
Czas edycji: 2009-05-07 o 18:05
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:13   #2
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Lublin

jest taki wątek lubelskich panien młodych tam jest kopalnia wiedzy ja ze swojego doświadczenia wiem, że w studio dekoracji na głębokiej są takie rzeczy jakich szukasz jest jeszcze salon balon na czechowie reszty nie wiem
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:57   #3
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Lublin

dzieki
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 00:16   #4
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lublin

balony najlepiej na giełdzie w elizówce - tam jest jakieś stoisko na pewno - najtańsze i najbardziej trwałe. dodatkowo jest jeszcze sklep (ceny hurtowe i detaliczne) z balonami, dekoracja samochodów, plastiokowymi pojemnikami np na ciasta itd itd na Wodopojnej
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 08:46   #5
MistrzyniWKochamCieMisiu
Raczkowanie
 
Avatar MistrzyniWKochamCieMisiu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 406
Dot.: Lublin

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
Witam! mam pytanie czy wie ktoś gdzie w lublinie mozna kupic w przystepnych cenach cos do dekoracji sali tzn. balony bibuła itp. a takze diadem?
Jeżeli chcesz kupić bibułe to udaj się do zwykłej księgarni, to bedzie zapewne najtaniej (tyko nie w centrum typu ABC bo tam drożej)

Diadem znajdziesz prawie w kazdym salonie sukien ślubnych, ja ostatnio przymiezałam w Pałacu Parysów (na Krakowskim) ale ceeny wahały sie w granicach 100-200zł,a wydaje mi sie ze to jak na diadem to dużo, zwłaszcza gdy porównać ceny z allegro.
__________________
nie wierz w cuda, nie uwierzysz w siebie - to Ci się nie uda...

MistrzyniWKochamCieMisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.