Problem z sama soba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 18:32   #1
kaszka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1

Problem z sama soba


Siemka Juz od dawna sledze to forum ale dopiero sie zarejstrowalam . Chcialabym zebyscie mi udzielyly tutaj swoistej pomocy. Chodiz o problem moj i mojego stuosunku do uczuc. Majac 16 lat o amly wlos nie zostalam zgwalcona w bialy dzien. Rok pozniej znow zostalam napastowana , ale juz w mniejszym stopniu najgorsze z enikt na to nie zareagowal na ulicy. Nikomu o tym nie powiedzialam. Od tego czasu wiele sie we mnie zmienilo. Jestem dziewczyna normlana, uczaca sie majace szerokie apriacje na przyszlosc to z charakteru. Po tych wydarzeniach cos we mnie peklo. Nie potrafie okazywa uczuc chlopakom, na ktorzych napwrde mi zalezy. Wstydze sie ich najnormlaniej w swiecie. Natomiast proawdze tzw. zwiazki bez zoobowiazan z takimi do korych czuje pociag i tyle. Poznalam dwoch facetow, fjanie z nimi bylo naparwde byla chemia itp ale nie umialam sie otworzyc. W tej chwili jestem w zwiazku bez zoobowiazan ale z nim laczy mnie tylko sex. NAjgorsze jest to ze z takimi wlasnie nie wtydze sie ich nic, sama sie dziwie do czego ejstem sama zdolna. Ten z ktorym jestem to spotykamy sie w tejemnicy, ja zreszta nie chce zeby ktos nas widzial razem. Placze czesto z tego powodu, juz sama nic nie wiem...Powiedzcie mi jesli ejstem chora psychicznie to na co i jakmoge sobie pomoc?
kaszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:56   #2
FoxyC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 189
Dot.: Problem z sama soba

Idz do psychologa pomoze Ci...
FoxyC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:56   #3
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Problem z sama soba

Sama nie wiesz czegos chcesz. Skoro placzesz z powodu zwiazku w jakim sie znajdjesz to go zakoncz.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:11   #4
ilona821
Przyczajenie
 
Avatar ilona821
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z sama soba

Jak Ci będzie na kimś bardzo zależało i będzie to obustronne zainteresowanie to na pewno się otworzysz.
ilona821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.