|
Notka |
|
Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne. |
![]() |
|
Narzędzia |
![]() |
#1 |
Przyczajenie
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
|
![]() Ślub cywilny poza urzędem - gdzie?
Czy któraś z Was ma doświadczenia z organizacją ślubu poza urzędem? Wiem, że niektórzy urzędnicy zgadzają się na udzielenie ślubu poza budynkiem urzędu, jednak nigdzie nie znalazłam wątku, w którym wypisane by były takie przyjazne gminy.
Sama poszukuję urzędu, w którym się zgodzą na ślub w plenerze. Może któraś z Was miała taki ślub w woj. śląskim? |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
|
Dot.: Ślub cywilny poza urzędem - gdzie?
ze ślubem poza USC nie ma problemu ani w Wałbrzychu ani we Wrocławiu. We Wrocku pro forma trzeba napisać podanie w tej sprawie. Natomiast w obu urzędach odradzają śluby na powietrzy ze wzg na niepewność pogody.
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
|
Dot.: Ślub cywilny poza urzędem - gdzie?
Ale poza usc można zrobić na przykład w sali, w której będzie wesele/przyjęcie/obiad
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|



Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.