CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-28, 21:48   #1
bertowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4

CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę


GDZIE KUPIĆ MYDLO BOROWINOWE GLICERYNOWE firmy TOPŁA CZY TOŁPA, PLEASE HELP ME, I NEED IT , POTRZEBUJE SZYBKO
bertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 22:10   #2
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę

Magda a co w nim takiego niezwykłego? . Bo ja mam takowe, leży nieużywane i w ogóle nie jestem swiadoma co to za cudo
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 22:11   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę

poszukaj stois firmowych w swoim miescie strona do tołpy to chyba : www.torf.pl

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 22:24   #4
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę

I jeszcze możesz zerknąć tutaj:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36079292
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-28, 22:36   #5
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę

Kasiu, Tołpa ma 2 mydła borowinowe

* mydło z wyciągiem borowinowym, które "zawiera oryginalny wyciąg borowinowy będący skarbnicą substancji aktywnych torfu takich jak kwasy huminowe neutralizujące wolne rodniki, makro- i mikroelementy. Fitohormony pobudzają metabolizm i procesy energetyczne komórek, co stymuluje syntezę kolagenu odpowiedzialnego za sprężystość skóry"

*mydło borowinowe glicerynowe do ciała ujędrniająco - peelingujące, w jego skład wchodzi: borowina, tygrysia trawa, guarana, zmielone łupiny orzech wł. Mydło to wygładza i ujędrnia, usprawnia mikrokrążenie i działa odtoksyczniająco (wg producenta of kors )

Osobiście mam chrapkę na to drugie mydełko ( i w ogóle na całą kurację antycellulitową Tołpy).

Gdyby ktoś miał za dużo pieniędzy i nie wiedział, co z nimi zrobić, proszę o odzew
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 11:58   #6
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę

Moja babcia przyniosla mi ulotke Tolpy ze swojej przychodni i mowila, ze tam tez mozna kupic kosmetyki tej firmy, wiec moze to tez jakis plan?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 12:14   #7
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę

Ja, ja wiem! Firmowe stoisko Tołpy jest w Kupieckich domach towarowych na Świętokrzyskiej. Wejście H od Świętokrzyskiej właśnie, idzie się prosto korytarzykiem i to jest niedaleko po lewej stronie.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-29, 12:38   #8
dzitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 16
Re: CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę

Na pewno widziałam w Tesco na Górczewskiej , stojąc twarzą do kas po lewej . Małe stoisko ale całkiem dobrze zaopatrzone .
dzitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 13:53   #9
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: CUDOWNY PRODUKT gdzie doStanę

Produkty Tołpy z tego, co wiem, sprzedawane są własnie w szpitalach, miejscach rehabilitacji itp... Widziałam także w Tesco.
pzdr
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.