Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 12:13   #1
erg4545t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Smile

Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl


Witam wszystkich skorych do pomocy.

Otóż ja, zagubiony i nie potrafiący odnaleźć się, w tym trudnym do ogarnięcia świecie mody, potrzebuję pomocy.

Prześledziłem przypadkiem jeden wątek z tzw. Kubą i stwierdziłem, że sam założę coś podobnego, aby się dowiedzieć od specjalistów, jak powinienem się ubierać i ewentualnie jak się czesać.

Mój problem polega na tym, że nie wiem jaki styl sobie dopasować i ciągle dryfuję między różnymi, których i tak nie potrafię nazwać.

Prosiłbym o rady na temat tego jak powinienem się ubierać, w związku z tym, że są tutaj specjaliści czy też pasjonaci tego tematu, mam nadzieję, że otrzymam jakieś porady.

co do samego mnie, jestem studentem pracującym, nie dużo zarabiającym, więc moje zmiany to będzie proces raczej bardziej długotrwały, aczkolwiek myślę że już poczyniłem jakieś postępy z fryzurą chociażby, co będzie można zaobserwować na zamieszczonych zdjęciach.
Mam 184 cm wzrostu, jestem dość, a może nawet bardzo szczupły ( nad tym elementem mam zamiar pracować oraz ogólnie nad budową, więc prosiłbym o rozważenie tej informacji przy dawaniu porad ). Włosy - ciemny blond, ale w wakacje chcę sprawić aby był jasny, do tego mam zamiar używać Timotei z rumiankiem aby bardziej się rozjaśniły (wyczytane gdzieś tutaj na forum), żadne farbowanie nie wchodzi w grę :P.

co do stylu w jakim dobrze się czuję, to ostatnio dość przylegające ciuchy, na tej podstawie dobrałem sobie obuwie, ale proszę o krytykę jeżeli taka będzie słuszna, myślę, że dobrze bym się czuł w stylu "kujonowatym" podpatrzony z bohatera jednego serialu inaczej taki elegancik, z tym, że ja lubię chodzić na imprezy, a taki styl może się nie sprawdzać ;-)

nie wiem co jeszcze mogę dodać.

Zdjęcia, które zamieściłem miały na celu zaprezentowanie próbki moich ciuchów oraz moją sylwetkę, a także fryzurę przed zmianą (pierwsze zdjęcie na łyso) oraz po zmianie ( tutaj zastrzegam, że powrót do krótkich włosów nie wchodzi w grę :P )
Nie potrafię uśmiechać się do zdjęć ;-(

Z góry dziękuję za pomoc, w ramach możliwości będę odpowiadał na pytania no i śledził ten wątek ;-)

Pozdrawiam serdecznie

Rafał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC220257.jpg (16,9 KB, 436 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2009 - 07 - Gdynia (127).jpg (72,0 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3071_73669978275_844923275_1574937_7388840_n.jpg (7,0 KB, 353 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a0187e32e8.jpg (33,6 KB, 432 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0006.jpg (21,4 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n737590050_6030581_2833064.jpg (24,5 KB, 534 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050092.jpg (13,9 KB, 387 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6001397.jpg (24,7 KB, 265 załadowań)
erg4545t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 12:54   #2
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Z racji tego ze sie spisze napisze krótko

nie wiem co chcesz zmieniać w ubiorze - wygladasz tak bdb, proponuje krótsze włosy - bez zadnej grzywki
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:17   #3
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Moim zdaniem wyglądasz bardzo fajnie, jesteś przystojnym facetem. Generalnie ubierasz się ciekawie, widzę, że masz fajne, kolorowe koszulki. Skoro podoba Ci się taki "kujonowaty styl" to możesz pójść w taką stronę: koszule w kratę , albo takie bardzo dopasowane (z krawatem "śledziem") albo luźne (wtedy pod taką koszulę wkładasz pasujący T-shirt), dopasowane jeansy, jakieś fajne trampki? Do tego modne teraz nerd glasses (jak nie wiesz, jak wyglądają to poszukaj w google), fajny zegarek.

Skoro jesteś niezbyt pogatym studentem - pronowuję wizytę w okolicznych ciuchlandach
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:35   #4
erg4545t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

krótsze włosy raczej odpadaj w związku z tym, że mam duże zakola,

Jeśli chodzi o koszule, to przymierzałem trochę i w moim odczuciu nigdy mi nie pasowały ;/ nie wiem, może źle mierzyłem czy coś, albo nie wiem gdzie szukać takich porządnych.

Pisząc, że nie jestem bogatym miałem na myśli to, że nie jestem w stanie w jeden dzień udać się na zakupy i wydać 3000 zł ;-) ale generalnie chodziło mi o to, że kompletowanie garderoby może zająć jakiś dłuższy czas, raczej na ciuchach wolę nie oszczędzać, chociaż po Second handach przejść się lubię czasami ;P
erg4545t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 14:56   #5
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

jedyne co bym zrobiła to zapuściła nieco włosy
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 15:23   #6
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

czemu,masz bardzo fajny styl mi osobiście sie podoba, pasuje Ci również czapeczka z daszkiem. może troszeczkę dłuższe włosy? dużo ciekawych propozycji możesz znaleźć tutaj : http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzury3.html
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 16:46   #7
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

może taki fryzik http://img53.imageshack.us/i/42us.jpg/ ???
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 19:52   #8
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

witaj ja uwazam ze fajnie sie ubierasz, masz dopasowane ciuchy, nic na Tobie nie wisi, nie wystaje Ci grzebień z kieszeni więc jest ok z tym 'kujonowatym' stylem tez masz dobry pomysl tak na codzien, widzialam w sklepach takie fajne koszule ze sweterkiem + krawat, takie wlasnie na luzie a nie eleganckie
a na imprezy cos bardziej szalonego

co do fryzury... ta,którą podała kaaasiuleczka moim zdaniem w ogole nie bedzie Ci pasowala, tymbardziej, ze napisales ze masz zakola. Fajnie wygladasz w tej co masz, najlepiej na 5 i 6 zdj. Na tym ost. masz jeszcze dluzsze czy mi sie zdaje? bo jak dobrze widze to z czapki Ci wystają na dole, ja bym to uciela, a za to zostawila dluzsze na gorze i modelowala np. gumą.
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 03:09   #9
erg4545t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

szczerze, to jestem trochę zaskoczony tak dobrymi opiniami, wydawało mi się raczej, że nie pozostanie na mnie sucha nitka od krytyki

Jeśli chodzi o dłuższe włosy, to problemem jest to, że one mi się tak niefajnie kręcą na bokach i z tyłu. W ogóle z tyłu głowy rosną mi szybciej i bardziej gęsto ;] co jest dość kłopotliwe.

Jeśli chodzi o http://img53.imageshack.us/i/42us.jpg - to pokazuje mi się jakiś text a nie obrazek, dlatego ciężko ocenić ;-)

Problemem jest też to, że nie wiem jak dobierać te "geek'owate" ciuchy, z jednej strony chciałbym się tak nosić (inspirowane z jednej strony amerykańską stroną z odzieżą, a z drugiej postacią Seth'a Cohena z serialu The OC) ale nie wiem gdzie i jak dobierać takie ciuchy. Wiem, że to trochę dziwne i śmieszne, ale cóż. Powiedzmy, że widzę kogoś w takich ciuchach, ale dla samego siebie ciężko coś dobrać odpowiedniego.
erg4545t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:25   #10
erg4545t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

ktoś wie, gdzie w trójmieście (albo w jakich sklepach ) mogę dostać mniej więcej takie ciuchy ? ;-)

http://www.originalpenguin.com/opg/c...ZHCJ1K?id=OPGM
erg4545t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:23   #11
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 245
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Nie wiem co chcesz od swojej fryzury i ubioru, ale moim zdaniem jest naprawde ladnie. Pierwsze zdjecie (na lyso) jest straszne, nigdy sie tak nie obcinaj! Ale reszta jest ok (moze poza tym przylizanym do jakiejs legitymacji). Ja bym nic nie zmieniala. Acha i nie zapuszczaj brody, bo masz blond wlosy i glupio to wyglada.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Nie wiem co chcesz od swojej fryzury i ubioru, ale moim zdaniem jest naprawde ladnie. Pierwsze zdjecie (na lyso) jest straszne, nigdy sie tak nie obcinaj! Ale reszta jest ok (moze poza tym przylizanym do jakiejs legitymacji). Ja bym nic nie zmieniala.
Acha i nie zapuszczaj brody, bo masz blond wlosy i glupio to wyglada.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Nie wiem co chcesz od swojej fryzury i ubioru, ale moim zdaniem jest naprawde ladnie. Pierwsze zdjecie (na lyso) jest straszne, nigdy sie tak nie obcinaj! Ale reszta jest ok (moze poza tym przylizanym do jakiejs legitymacji). Ja bym nic nie zmieniala.
Acha i nie zapuszczaj brody, bo masz blond wlosy i glupio to wyglada.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:47   #12
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez erg4545t Pokaż wiadomość
ktoś wie, gdzie w trójmieście (albo w jakich sklepach ) mogę dostać mniej więcej takie ciuchy ? ;-)
A może tak allegro PeEl ?

Pogmeraj trochę a coś znajdziesz

Ten sprzedawca ma sporo koszulek polo (które może Ci interesują) i troche innych ,,ciekawych'' rzeczy ; )
http://allegro.pl/show_user_auctions...745055&p=4&p=5
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:37   #13
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Zetnij te włosy, bo z tą fryzurą wyglądasz jak najnowsze wcielenie Sachy Barona Cohena Chyba, że jesteś gejem to spox.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:50   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

1. Propozycja fryzury w załączniku
na "łyso" ani z dłuższymi to nie jest to.. proponuję kompromis o który bedziesz musiał dbać, ułożenie nie jest trudne ( mój brat sobie z podobną radzi to i ty dasz rade )

2. Co do stylu to ja bym każdego faceta ubrała tak jak jesteś ubrany w tym szarym sweterku ;D czyli sporotowo-eleganckie buty ( w stylu zary), jeansy ( jasne/ciemnie) bądź półeleganckie spodnie a'la garniturowe, sweterek/marynarka ( świetne marynarki mają zawsze w Vertusie, i nie drogie do tego) plus jakiś zabawny T-shiry

czyli look na luzie i z klasą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img23886.fryzury-meskie.234872.jpg (22,0 KB, 122 załadowań)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:15   #15
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez kaaasiuleczka Pokaż wiadomość
No taki bylby super
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:36   #16
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Zetnij te włosy, bo z tą fryzurą wyglądasz jak najnowsze wcielenie Sachy Barona Cohena Chyba, że jesteś gejem to spox.
Wcale tak nie wygląda, moim zdaniem wygląda w tych włosach bardzo męsko, a taki komentarz jest trochę chamski jak dla mnie. Może Tobie podobają się łyse karki, ale to nie powód, żeby kogoś obrażać.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:41   #17
Forever In My Heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stolyca hazardu i rozpusty, gdzie chodzę 3 cm ponad chodnikami ;D Aż mnie duma rozpiera ! ;))
Wiadomości: 355
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Ja bym nic nie zmieniała
Forever In My Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:57   #18
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Wcale tak nie wygląda, moim zdaniem wygląda w tych włosach bardzo męsko, a taki komentarz jest trochę chamski jak dla mnie. Może Tobie podobają się łyse karki, ale to nie powód, żeby kogoś obrażać.
Gej to też mężczyzna.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:02   #19
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Świetnie wyglądasz w czapce z drugiego zdjęcia i szarym sweterku z trzeciego. A włosy na przedostatnim zdjęciu są po prostu idealne.
Może eleganckie buty, jeansy, kolorowy t-shirt i marynarka? Do tego pasek i zegarek (nie ma nic fajniejszego od faceta z zegarkiem ). Żeby było trochę kujonowato, możesz dorzucić nerd glasses, o których wspomniała już Nuova.
Ale i bez tego jest naprawdę bardzo dobrze.
scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 22:14   #20
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Gej to też mężczyzna.
Wiem, że też i ja gejów nic nie mam, ale heteroseksualny mężczyzna uzna określenie "gej" jako obraźliwe. Do tego długie włosy nie są wyznacznikiem orientacji seksualnej, gej może być równie dorbze łysy i wyglądać jak najzwyklejszy facet. Koniec offtopu, moim zdaniem erg4545t wygląda dobrze.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:23   #21
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Koniec offtopu, moim zdaniem erg4545t wygląda dobrze.
A moim nie. Widocznie mamy inny gust i widocznie nie możesz tego pojąć.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:26   #22
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez erg4545t Pokaż wiadomość
krótsze włosy raczej odpadaj w związku z tym, że mam duże zakola,
a Ja uwazam ze widoczne zakola sa sexi
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:27   #23
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Tylko swoją opinię można wyrazić inaczej, niż kogoś obrażając, ale niektórym niestety jest to obce. Koniec dyskusji, bo ona nic nie wnosi
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:27   #24
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Re: Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
a Ja uwazam ze widoczne zakola sa sexi
Zakola są o wiele lepsze, niż zakrywanie ich sztucznie dłuższymi włosami
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 00:49   #25
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Re: Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Wyglądasz świetnie. Wcale nie jesteś za chudy. Masz bardzo dobra sylwetkę. Nie widzę potrzeby jakiegokolwiek rozjaśniania włosów (nawet tym Timoteiem). To wyglądałoby nienaturalnie. Bardzo dobrze wyglądasz w tym szarym sweterku i w zestawie z ostatniego zdjęcia. Pierwsze zdjęcie przemilczę, ale do tego 'legitymacyjnego" muszę się przyczepić Zbyt przylizane wloski, niefajna koszula zapięta pod samą szyję... nie nie i reszcze raz nie.
ale to koniec czepiania się
W zwykłych T-shirtach prezentujesz się bardzo dobrze.
Proponuję trochę więcej uwagi przywiązać do stylizacji włosów - nie mogą byc przyklapnięte. Modny look wymaga odrobiny nonszalacji.

Nerd glasses byłyby jak najbardziej na miejscu.

To chyba tyle ode mnie. Dziewczyny już napisały dużo cennych uwag.
Ju teraz wyglądasz bardzo dobrze, ale jeśli jeszcze popracujesz nad swoim stylem, to już bedzie świetnie, bo masz duży potencjał.

Pozdrawiam
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 03:28   #26
erg4545t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Re: Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

logicznym jest, że nie da się "zaspokoić" każdego, jeżeli ktoś uważa, że wyglądam jak gej to trudno, dziękuję za miłe komentarze, jak i krytykę, zwrócę na pewno na to uwagę.

Jeśli chodzi o zdjęcie legitymacyjne w koszuli, to dla sprostowania, nie stylizowałem włosów, nie używałem lakieru ani nic podobnego, rano wstałem ubrałem koszulę itd. i poszedłem zrobić zdjęcie, tyle.

co do włosów konkretniej,
strasznie źle się czuję z tym, że mam zakola, ale wcale też nie próbuję tego sztucznie ukryć, po prostu mam dłuższe włosy i tyle. Dorzucam trzy fotki, gdzie na pierwszym dość mocno widać zakola przy krótkich włosach, na pozostałych dwóch włosy są pośredniej długości - tj. między dłuższymi, a krótkimi, proszę o opinię po dokładniejszej weryfikacji.

Jeśli chodzi o zdjęcie od pani eyo, to podoba mi się, ale nie wiem czy nie mam za rzadkich włosów, i czy pasowała by taka wersja blond ;-)

Nerdy glasses - jak pogodzić to z faktem, że nie noszę okularów ?? chyba też nie chcę być postrzegany jako taki lansiarz na siłę ;-)

PS. na ostatnim zdjęciu sweter nie jest mój, po prostu pożyczony od koleżanki bo zimno mi było, a ona miała kurtkę ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01454.jpg (4,6 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0348.jpg (13,0 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0068.jpg (11,9 KB, 246 załadowań)
erg4545t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 04:41   #27
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Re: Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Wiesz co? Ja Cię jednak w troche dłuższych widzę... ciekawiej w nich wyglądasz. A z takimi krótszymi trochę giniesz w tłumie. Ale też nie jest źle (chociaż pewnie jak zwykle zdania Wizazanek będą podzielone).

Co do okularów.... znam wiele osób, które okazjonalnie noszą okulary z grubych oprawkach pomimo świetnego wzroku - swego czasu można było kupic takie okulary "niekorekcyjne" w H&M na dziale męskim, ale nie wiem jak jest teraz.

ps. sweterek koleżanki rulezzzzz !!
ps2. co Ty o takiej powalonej porze na wizazu robisz? Ciekawość Cię zżera, co o Tobie napiszemy?
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 07:44   #28
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Co do ubioru to jest dobrze Fajny, luźny styl Widzę Cię z ciuchach z Housa ;-) i ZDECYDOWANIE lepiej w dłuższych włosach Pozdrawiam.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 08:27   #29
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

Nie kupuj nerdów, tylko pogorszą wszystko
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 08:39   #30
erg4545t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza moja, czyli kolejny facet na wizaz.pl

dzisiaj też wracałem z imprezy, a że spać nei mogłem to buszowałem po necie aż mnie na spanie wzięło ;-)

shockwaves,

nie licząc fryzury, masz coś może do zaproponowania ?? no i po ostatnim zdjęciu w krótkich włosach dalej uważasz, że powinny być ścięte ?
erg4545t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.