czy któraś z Was kupiła dziecku ten fotelik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 11:36   #1
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek

czy któraś z Was kupiła dziecku ten fotelik?


witam,
czy któraś z Was kupiła dziecku ten fotelik?

http://zakupy.onet.pl/9317220-foteli...g,produkt.html

myślę nad nim, z jednej strony nie chcę oszczędzać na bezpieczeństwie dziecka a z drugiej,może bez sensu przepłacać?
co radzicie?

z góry dziękuję za pomoc
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 22:36   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy któraś z Was kupiła dziecku ten fotelik?

Ile dziecko ma lat bo widze ze fotelik nie ma wlasnych pasów.
Ja swojej corce po wyrosnieciu z fotelika do 18 kg ,kupilam fotelik bez wlasnych pasów ,taki zwykly za ok 150 zl ,z wysuwanym zagłówkiem i odpinanymi plecami.

obecnie corka nadal na nim jeżdzi chociaz bez plecow ,siedzi na samym siedzisku ,ma lat prawie 10 i waży 28 kg.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 07:45   #3
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: czy któraś z Was kupiła dziecku ten fotelik?

marysia ma 4 latka, ma juz jeden fotelik chicco ale potrzebny nam drugi (rano mąż zawozi ją do przedszkola, ja ją odbieram), musimy przekładać fotelik, czasami TŻ zapomni zostawić itd a poza tym mamy jeszcze jedną dziewczynkę, więc za 2 lata się przyda (i jedna i druga będzie jezdzić w takim 15-36).
tak myślę, dlaczego tyle kosztuje, inne z tej firmy są po 600-700 ta firma to część RECARO, na allegro jest taki za 250 z wysyłką.
mam dylemat...
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:25   #4
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: czy któraś z Was kupiła dziecku ten fotelik?

marciszonek, sprawdz testy zderzeniowe na fotelik.info, albo na stronach adac.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.