|
Notka |
|
Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym. |
![]() |
|
Narzędzia |
![]() |
#1 |
Przyczajenie
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
|
łuszczyk w gabinecie kosmetycznym
Witam, czy spotkałyscie sie kiedys z osoba chora na łuszczyce w gabinecie kosmetycznym? Jaki zabieg mozna takiej osobie zaproponowac? Moja mama bardzo chcialaby sie wybrac, bo ma nadzieje, ze kosmetyczka moze troche wspomoc odbudowe zniszczonej skory po leczeniu. A ja sie boje czy aby nie zaszkodzi. Luszczyca jest w tej chwili w fazie utajenia, ale nie wiem czy kosmetyczka przypadkiem nie wywola nawrotu choroby. Pomozcie mi, bo szukam wszedzie i nic nie znalazlam.
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
|
Dot.: łuszczyk w gabinecie kosmetycznym
Proponuję wybrać się po poradę do specjalisty - tzn do KOSMETOLOGA, czyli osoby wykształconej bardziej w kierunku medycznym a nie do zwykłej kosmetyczki. Ewentualnie takiej fachowej porady może rzecz jasna udzielić dermatolog.
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|



Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.