Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-03, 15:35   #1
lubiecalyswiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7

Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?


Tak przy okazji - ostatnio rozmawiałam z siostrą na ten temat, szukałyśmy prezentu dla pewnej bliskiej osoby. Ponieważ ona "wszystko już ma", zasugerowałam, że możemy kupić po prostu jakiś karnet (na zabieg pielęgnacyjny albo na zakupy), żeby mogła zdecydować samodzielnie. Siostra lekko się oburzyła i stwierdziła, że to pójście na łatwiznę, że nie przemyślałyśmy potrzeb tej osoby itp. Jakie jest Wasze zdanie? Ja osobiście jestem za, bo choć prezent zawsze jest miły, wiem, że nie zawsze trafiamy w gust.
lubiecalyswiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:17   #2
Tarara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?

Według mnie taki prezent jest odpowiedni, ponieważ dana osoba sama może wybrać sobie prezent, który będzie dla niej najfajniejszy (niekoniecznie jakaś rzecz, ale może to być właśnie karnet do kosmetyczki).
Często jest tak, że nie trafiamy w gusta osoby, którą obdarowujemy i potem jest tak jak jest. Najczęściej prezent jest nieużywany lub oddawany np. oklepane figurki ;P
Tarara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 10:03   #3
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?

ja z mo0im tata na swieta Bozego Narodzenia kupilismy mamie nie karnet na zabiegi, masaz, maseczki itp. Byla zachwycona! nie uwazam,ze to pojscie na latwizne
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 07:23   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?

Fajny pomysł Często obdarowana osoba sama nie wyda kasy na takie przyjemności, czy też po prostu nie czuje potrzeby chodzenia do kosmetyczki, kina... Swojej mamie na dzień matki chyba właśnie coś takiego kupię tym razem
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 22:09   #5
lubiecalyswiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?

Koleżanka w końcu dostała voucher na wybrany zabieg pielęgnacyjny w salonie spa i była naprawdę zadowolona. Podejrzewam, że sama nie wybrałaby się. Czyli moje na wierzchu Siostra dostała kiedyś na przykład okropną, kiczowatą rzeżbę od znajomych, którzy dość często ją odwiedzali, więc musiała mieć ją pod ręką na wypadek wizyty. Karnety jednak zdejmują z głowy kłopot obu stronom
lubiecalyswiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:07   #6
magdazjamnikiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?

Również podoba mi się ten pomysł, choć często dyskretnie informujemy się ze znajomymi, co nam wpadło w oko. Ale karnety i zaproszenia to taki "złoty środek". Ostatnio przeszłam się na jazdy próbne i dostałam karnet na spotkanie z wizażystką - gratis od salonu samochodowego. Bardzo miłe, zwłaszcza, że zwykle firmy rozdają smycze albo notesiki, których mam już bardzo dużo, a z tego prezentu oczywiście skorzystam.
Koleżanka dostała też ostatnio na urodziny bon na zakupy w którejś z sieci ciuchowych - to bezpieczniejsze, niż kupienie czegoś, co może się nie spodobać albo nie pasować po założeniu.
magdazjamnikiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 13:29   #7
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?

Karnety to naprawdę świetny pomysł! Generalnie wszelkie bony na zakupy też są dobrym pomysłem.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 09:05   #8
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Dot.: Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?

ja uważam,że to świetny pomysł
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 17:38   #9
TigerANDBear
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: Karnety, vouchery - pójście na łatwiznę czy dobry prezent?

Bardzo dobry i nietypowy pomysł na prezent,można kupic np karte rabatową lub za określoną kwotę na zakupy w danym sklepie. Każdy na pewno ucieszyłby się z takiego prezentu.
TigerANDBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.