Jak pofarbować przedłużone włosy ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 19:32   #1
MaRgOoLcIa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10

Jak pofarbować przedłużone włosy ;(


Witam, mam przedłużone włosy kolor ciemny brąz. Chciałam je przefarbować na czarno ale farba po prostu po nich spłynęła (londa) i wyglądają dokładnie jak przed farbowaniem. Dodam, że włosy są naturalne (przynajmniej tak mi powiedziano w salonie). Istnieje jakiś sposób lub dobra farba, która coś zdziała w tym kierunku, czy mogę zapomnieć? z góry dziękuję za każdą pomoc
MaRgOoLcIa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 11:51   #2
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Jak pofarbować przedłużone włosy ;(

Mogą być np bardzo mocno zabezpieczone na zniszczenia ( preparowane) więc podczas zabiegu farbowania pewnie farba nie wsiąkła do łuski włosa ponieważ ta była szczelnie zamknięta... jest jeszcze drugi wariant a minowicie, w tym salonie, w którym byłaś zrobili cie poprostu "w balona"... Bo włosów syntetycznych nie da się raczej przefarbować, mimo,że można niektóre z nich kręcić, suszyć, prostować...
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:55   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Jak pofarbować przedłużone włosy ;(

jak sa naturalne to powinny normalnie sie zafarbowac, ale chyba jednak nie są.. mogą to byc hybrydy- włosy naturalne mieszane z syntetykiem i wtedy zafarbuje się tylko częsc. ostatnia opcja włosy wyglądające jak naturalne- sprzedawcy lubią uzywac tego okreslenia, bo włos moze we wszystkim przypominac prawdziwy a bedzie najlepszym gatunkowo syntetykiem.

a nie mozesz wrócic do tego salonu i przedstawic sytuacji?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 14:08   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Jak pofarbować przedłużone włosy ;(

wątpie aby włosy były aż tak dobrze spreparowane przed farbowaniem, prędzej oszukali Cię i doczepili sztuczne
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 14:17   #5
MaRgOoLcIa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jak pofarbować przedłużone włosy ;(

Hmm...czytałam gdzieś, że włosy azjatyckie ciężko jest zafarbować bo są mocno odporne na farby itd i najprawdopodobniej to będą właśnie te. Myślałam, że może jakaś mocniejsza farba by sobie dała z tym rade. Po farbowaniu nie stało się dosłownie nic, tylko są bardziej miękkie i tyle. Kupiłam je w listopadzie zeszłego roku, także wątpie
MaRgOoLcIa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 12:32   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Jak pofarbować przedłużone włosy ;(

ale farbowałaś londą, a to mocna farba.

może kup palette
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:47   #7
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Jak pofarbować przedłużone włosy ;(

nie bardzo rozumiem: piszesz-'mam przedłużone włosy" a potem piszesz, że kupiłas je rok temu. To znaczy że masz clipy? Myśle, ze to jednak nie sa naturalne włosy. Naturalne farbują sie bez problemu, nawet azjatyckie, tym bardziej na ciemniejszy kolor.ale spróbuj pallete, nie masz nic do stracenia.

A czemu rozmowa ze sklepem nie jest możliwa? Nie maja juz tych włosów w ofercie? Niezależnie od tego kiedy kupiłas, zawsze mozna zapytac.

naturalne włosy mozna poznac tez głównie po cenie, kosztuja naprawde dużo. Jesli to była okazja, to moze byc kanekalon- najwyzszej jakosci włokno sytetyczne, ktore mozna prostowac, krecic itp, ale połozenie farby nic absolutnie nie da. Do złudzenia przypominają naturalne.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 13:49   #8
MaRgOoLcIa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jak pofarbować przedłużone włosy ;(

Tak, to są na zatrzaski. No 4 stówy dałam za nie, do salonu mogę się wybrać ale to w innym mieście aktualnie jest, więc szkoda mi czasu trochę. Może masz rację, pewnie to jakaś podróba. Farbne palette i zobaczymy, chodź jakoś w to watpię skoro po londzie ani trochę nie chwyciło.
MaRgOoLcIa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.