cora zrobila mi prezent :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-26, 11:53   #1
trojwymiarowa
Raczkowanie
 
Avatar trojwymiarowa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 68
GG do trojwymiarowa

cora zrobila mi prezent :)


Hej, dzis dzien mamy, i moja sooper 9-letnia corcia zrobila mi niesamowity prezent. Wydala cale swoje kieszonkowe dla mnie czyli dla swojej Mamy
Dostalam : 2 misie dlaczego 2 ?? bo: jeden podobno mial slodkie oczka tak jak ja i byl nieco wybrakowany, wiec mial nieco krotsza noge lewa-tez tak jak ja hihih ))), a drugiego, bo mial usmiech taki jak ja (wielki i okragly)
Ale niesamowicie trafila z kosmetykami!! Odcienie takie jakie mi polecalyscie ostatnio na forum blyszczyk i lakier do paznokci Eveline kurcze wzruszyla mnie niesamowicie, a pisze to poniewaz chcialam sie z kims podzielic ta radoscia )) Wszystkiego najlepszego wszystkim mamusiom życze!!!
__________________
TROJWYMIAROWA
trojwymiarowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 13:00   #2
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Smile Dot.: cora zrobila mi prezent :)

Aż się uśmiechnęłam, kiedy to przeczytałam, naprawdę słodkie Masz bardzo pomysłowa córcię
Ja mam dwuletniego synka i ostatnio też mnie zaskoczył Coś tam zmalował i oczywiście widzial, że źle zrobił, popatrzył na moja marsową minę, podszedł i wycałował mnie po rękach Rozbroił mnie totalnie..... Ciekawe co będzie wymyślał na Dzień Matki, jak podrośnie, bo jak na razie, to tatuś za niego działa

Pozdrawiam serdecznie
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 13:14   #3
trojwymiarowa
Raczkowanie
 
Avatar trojwymiarowa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 68
GG do trojwymiarowa
Dot.: cora zrobila mi prezent :)

oooo To niezly z niego agent wyrośnie ) pozdrawiam Ciebie i synala
__________________
TROJWYMIAROWA
trojwymiarowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.