|
Notka |
|
Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko. |
![]() |
|
Narzędzia |
![]() |
#1 |
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 36
|
Poszukuję fight'erowej książki!
Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam wątek, ale mam nadzieję że mi pomożecie! A więc mój problem wygląda następująco- mój mężczyzna ma jutro, a w sumie za pół godziny urodziny i to nie tak, że zostawiłam prezent na ostatnią chwilę po prostu pogoda pokrzyżowała mi plany. Marzeniem mojego chłopaka jesy skok na bungee i właśnie to chciałam w dniu jutrzejszym zrealizować, jednak patrząc na pogodę niestety tę pomysł będę musiała przełożyć. No więc muszę na szybko znaleźć prezent, pomyślałam o perfumach i o... książce z dedykacją. Problem polega na tym, że tż jest NIECZYTAJĄCY, a w sumie był ponieważ ostatnio zaczął mnie męczyć żebym mu pożyczyła jakąś fajną książkę także fajnie by było gdyby to była książka-prezent-ode-mnie jednak nie chcę go też zrazić bo wiem, że książki które ciekawią mnie mogą nie wiele mieć wspólnego z jego literackim gustem. Wiem, że uwielbia on sztuki walki, jego ulubionych filmem jest Never Back Down- biednego, pospolitego chłopaka który dzięki swojej wielkiej pracy dochodzi do bycia KIMŚ i właśnie takiej książki szukam, czy możecie mi coś podpowiedzieć?
__________________
bo 'jutro' to było o całą wieczność za późno. |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
|
Dot.: Poszukuję fight'erowej książki!
"Podziemny krąg". Może w książce nie ma sztuk walki, ale męskie bijatyki owszem. Bardzo popularny jest film, który powstał na jej podstawie. Na pewno mu się spodoba.
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 36
|
Dot.: Poszukuję fight'erowej książki!
Dziękuję Ci bardzo! Czytałam recenzje i masz rację książka musi mu się spodobać! Teraz pozostaje mi tylko znaleźć ją w mojej małej mieścinie
![]()
__________________
bo 'jutro' to było o całą wieczność za późno. |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|



Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.