śmierdzący rzemień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 21:04   #1
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569

śmierdzący rzemień


Hej, mam problem. Chciałam sobie zrobić kilka bransoletek, półprodukty zakupiłam na allegro, między innymi rzemienie, które miały stanowić bazy bransoletek. Niestety, otwierając paczkę już poczułam smrodek, po godzinie śmierdziało w całym domu. Z bransoletek nici, rzemienie stoją w koszyczku na balkonie. Miałam nadzieję, że to pozbawi je tego zapaszku, niestety bardzo się myliłam. Po godzinie znów śmierdziało w całej chałupie. Macie pomysły lub doświadczenie jak się tego pozbyć? Nie ukrywam, że trochę mi szkoda je wszystkie wyrzucić bo trochę tego kupiłam i wydałam sporo kasy.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 06:43   #2
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: śmierdzący rzemień

jeśli kupiłaś na allegro to możesz je zwrócić. Ja bym tak zrobiła. Najprawdopodobniej zamokły i zatęchły, nic nie da się z tym zrobić, a przynajmniej ja nie słyszałam nigdy o żadnej metodzie "naprawy" i pozbycia się tego smrodka.
__________________
"I don't want to start any blasphemous rumours
But I think that God's got a sick sense of humor
And when I die I expect to find Him laughing"

Depeche Mode
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 07:43:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.