Pomóżcie mi. Co sądzicie o ......... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-24, 20:57   #1
justyna1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 17
GG do justyna1616

Pomóżcie mi. Co sądzicie o .........


Cześć!!!
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie.
Mam problem. Muszę szybko schudnąć (przez miesiąc) co najmniej 2-3 kg. Co sądzicie o tabletkach "Ananas Ortis"???? Proszę o opinię. Ewentualnie pochwalcie się swoimi efektami. Proszę pomóżcie mi. A jeśli te tabletki są nie dobre, to podajcie mi nazwy inny. Błagam. To dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam!!!! Piszcie>>>>>
__________________
Justka
justyna1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 21:01   #2
karolcia_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: Pomóżcie mi. Co sądzicie o .........

Ja niestety bardzo źle czułam sie po tych tabletkach. Nawet wymiotowałam po nich. Mysle ze najlepszym sposobem byłaby codzinnie duża dawka ruchu. po tym jak źle czułam sie po tabletkach z ananasa boje sie próbowac zadnych innych wiec w tej kwestii nie mogę Ci niestety pomóc.pozdrawiam
karolcia_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 21:05   #3
justyna1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 17
GG do justyna1616
Dot.: Pomóżcie mi. Co sądzicie o .........

Piszcie o tych lub innych tabletkach............... ..............
Oceniajcie ten wątek. I piszcie piszcie. Pozdrawiam
__________________
Justka
justyna1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 22:24   #4
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Pomóżcie mi. Co sądzicie o .........

yyy? 3 kg w miesiąc? To nie tak dużo, więc po co Ci tabletki? Może zmień tryb życia na zdrowszy? Zdrowa żywność, ruch, odpowiednie kosmetyki i już!
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.