Dobre studio tatuażu w Olsztynie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 16:41   #1
bam_bino
Przyczajenie
 
Avatar bam_bino
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 19

Dobre studio tatuażu w Olsztynie :)


Heej Planuję zrobić sobie tatuaż ( nie jakiś wielki, raczej mały ) i pytanie do Was! Lepiej teraz czy może na wiosnę albo dopiero w lato? I kolejne najważniejsze: Znacie jakieś dobre studia, które możecie polecić bądź te które stanowczo odradzacie? Mam nadzieję że pomożecie
bam_bino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:39   #2
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: Dobre studio tatuażu w Olsztynie :)

Hmm... nie poleciałabym żadnego. Zerknij sobie na strony internetowe olsztyńskich salonów w galerie, z założenia w galerii powinny być najlepsze prace, jeśli to najlepsze co potrafią zrobić to jest słabo. Mam znajomych którzy chwalą sobie studio na ul. Kanta, ale robili tam proste tatuaże, wręcz kontur z wypełnieniem, więc nie wymagało zbytnich zdolności Dużo zależy od tego jaki tatuaż chciałabyś mieć. Jeśli coś niewielkiego i prostego to próbuj na Kanta, jeśli coś bardziej wymagającego radziłabym nawet poczekać i dopłacić ale pojechać chociażby do Warszawy i zrobić u kogoś kto się na tym lepiej zna. Pamiętaj, że tatuaż zostanie na całe życie, więc lepiej zrobić to najlepiej jak się da.
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 11:32   #3
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Dobre studio tatuażu w Olsztynie :)

jak już coś to Long John's, słyszałam że ludzie są zadowoleni i te tatuaże które widziałam od nich na żywo to są ładne, ale rozważyłabym poszukanie w innych miastach
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 12:34   #4
bam_bino
Przyczajenie
 
Avatar bam_bino
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 19
Dot.: Dobre studio tatuażu w Olsztynie :)

ok dzięki ;* Może ktos jeszcze się wypowie?
bam_bino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:24   #5
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Dobre studio tatuażu w Olsztynie :)

podbijam pytanie. czy ktoś jeszcze ma jakieś zdanie?
Zamierzam sobie zrobić mały tatuaż, ok 5 cm. mam juz wzór, bardzo prosty. czy warto jechać na Kanta?
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 20:24:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.