jestem beznadziejna - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-20, 18:51   #1
katikati17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 2

jestem beznadziejna


Mam 21 lat i kompletnie nie akceptuje siebie. Jestem bardzo nie¶mia³a osob±, nie potrafiê z nikim nawi±zaæ g³ebszych relacji, mam wra¿enie ¿e w towarzystwie osób, którzy nie sa moj± najblizsza rodzin± zachowuje siê nienaturalnie, boje sie odezwac jestem strasznie spiêta, wydaje mi siê ¿e zrobiê z siebie idiotke. Jest mi przykro bo odstaje od innych i wydaje mi sie ze ludzie traktuja mnie jak dziwaka. Z biegiem lat jest mi coraz trudniej, bardzo chcia³a bym wreszcie jako¶ siê prze³amaæ, znale¼æ ch³opaka i ¿yæ normalnie.
katikati17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 19:16   #2
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: jestem beznadziejna

Mo¿e jeste¶ introwertykiem. Nie ma sensu sobie wmawiaæ, ¿e jeste¶ nie¶mia³a, dziwaczna, do tego beznadziejna. Ludzie zaczynaj± wierzyæ w to co mówi± sami do siebie i zachowywaæ siê w ten okre¶lony sposób.
Hiyori jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 22:52   #3
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: jestem beznadziejna

Zacznij pracê nad sob±. Rób to czego siê najbardziej boisz - zacznij zagadywaæ do ludzi, przebywaæ w¶ród nich jak najwiêcej. Te¿ kiedy¶ taka by³am jak mia³am 16-18 lat, potem praca w¶ród ludzi, mnóstwo przeczytanych ksi±¿ek, ci±g³a praca nad sob± zmieni³y mnie baaaaardzo mocno. Nie zniechêcaj siê i nie rozpaczaj jak ¼le jest tylko pomy¶l co mo¿esz zrobiæ ¿eby by³o dobrze.
__________________
'mo¿esz krzyczeæ na mnie, ile chcesz,
poka¿, jak w ¿y³ach szybko p³ynie krew,
bêdê siê u¶miechaæ, bo wiem, ¿e w ¶rodku jeste¶ taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'
kcia161991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-21, 10:02   #4
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jestem beznadziejna

Cytat:
Napisane przez katikati17 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam 21 lat i kompletnie nie akceptuje siebie. Jestem bardzo nie¶mia³a osob±, nie potrafiê z nikim nawi±zaæ g³ebszych relacji, mam wra¿enie ¿e w towarzystwie osób, którzy nie sa moj± najblizsza rodzin± zachowuje siê nienaturalnie, boje sie odezwac jestem strasznie spiêta, wydaje mi siê ¿e zrobiê z siebie idiotke. Jest mi przykro bo odstaje od innych i wydaje mi sie ze ludzie traktuja mnie jak dziwaka. Z biegiem lat jest mi coraz trudniej, bardzo chcia³a bym wreszcie jako¶ siê prze³amaæ, znale¼æ ch³opaka i ¿yæ normalnie.
http://im.radosnie.pl/w/7/7/7716.jpg
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e mu chomik wygryz³ enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. My¶lê, ¿e warto napisaæ, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-11-21 11:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrze¿one.

Jakiekolwiek aktywno¶ci, w szczególno¶ci: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie tre¶ci, danych lub informacji dostêpnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególno¶ci w celu ich eksploracji, zmierzaj±cej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowi±zek uzyskania wyra¼nej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez wzglêdu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania tre¶ci, danych lub informacji dostêpnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak równie¿ bez wzglêdu na charakter tych tre¶ci, danych i informacji.

Powy¿sze nie dotyczy wy³±cznie przypadków wykorzystywania tre¶ci, danych i informacji w celu umo¿liwienia i u³atwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umo¿liwienia pozycjonowania stron internetowych zawieraj±cych serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Wiêcej informacji znajdziesz tutaj.