psychoterapeuta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 18:03   #1
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Exclamation

psychoterapeuta


Mam od dawna dużo zmartwień na głowie, z którymi sobie nie radzę. Wiem, że koniecznie potrzebuje pomocy specjalisty. Ja już nawet nie mam siły szukać sama pomocy, stany depresyjne.
Czy da się uczęszczać do psychoterapeuty na NFZ ? Czy jest to możliwe?
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 18:24   #2
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: psychoterapeuta

Da się.
Idź do lekarza pierwszego kontaktu lub do psychiatry po skierowanie. Lepiej chyba do psychiatry.
Poradnie zdrowia psychicznego są często przy przychodniach, również i tych prywatnych. Kolejki w zależności od miasta, no ale to NFZ.
I sprawdź, co poradnie oferują. Bo znam przypadki, że spotkania miały odbywać się raz na miesiąc. Potem raz na dwa miesiące. A to bez sensu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:24   #3
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Question Dot.: psychoterapeuta

Czyli najlepiej poradzić się psychiatry.
Słyszałam też, że można iść do najbliższego oddziału NFZ w swoim mieście ( o ile takie są) i tam też mogą pomóc... ?
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:47   #4
Kiciaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: psychoterapeuta

Chodziłam na refundowaną psychoterapię do psychologa prawie rok. Zapisana zostałam przez psychiatrę do którego chodziłam, a który okazał się ordynatorem oddziału przy którym działał ten gabinet. W sumie w ogóle nie czekałam na termin, zaczęłam ją w ciągu tygodnia od zapisania się.

Najpierw odbyłam 2 spotkania kwalifikujące do terapii i okazało się, że "mi się należy". Potem wizyty odbywały się regularnie co tydzień.

Potem zmieniłam pracę i kontynuowałam psychoterapię już prywatnie - u tego samego psychologa.

Nie wiem niestety jak przebiegają takie zapisy z zewnątrz i ile się czeka.
__________________
Mała Juleczka <3 !!
Kiciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 15:56   #5
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Question Dot.: psychoterapeuta

Chciałabym jeszcze zapytać o ten oddział wojewódzki NFZ
Czy w ten sposób się da?
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-01 16:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.