T-shirt + jeansy=nuda? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-05, 20:39   #1
tessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 244

T-shirt + jeansy=nuda?


witam czy uważacie, że ubierając sie do szkoły (liceum) w jeansy i T-shirt/sweterek/koszulę jestem królową nudy w ubiorze? zazwyczaj chcę się ubierac elegancko ale po paru dniach zapał znika mam takie pojedyncze dni kiedy ubieram się bardziej wyszukanie ale to tylko sporadycznie . jak ubieracie się/ubierałyście się do szkoły?
tessa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 21:17   #2
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

niekoniecznie nuda!
przecież do jeansów i T-shirtu możesz dorzucić fajne baleriny, torebkę eleganckie kolczyki. pooglądaj blogi , może coś Cię zainspiruje?
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:07   #3
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

oczywiście,ze nie zalezy od dodatków i wyczucia. Mozna pójść w neony/ pastele. czarno- białe polaczenia czy printy...
Np.
-czarne jeansy i biały t-shirt do tego czarno-biała torebka/ biała torebka na długim pasku
- czerwone jeansy i czarny t-shiry, do tego długi naszyjnik, jakś wyrazista torebka np. mała czerwona,
- mietowe jeansy i biały t- shirt... mała żótla torebka

kombinacji jest wiele
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:22   #4
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
oczywiście,ze nie zalezy od dodatków i wyczucia. Mozna pójść w neony/ pastele. czarno- białe polaczenia czy printy...
Np.
-czarne jeansy i biały t-shirt do tego czarno-biała torebka/ biała torebka na długim pasku
- czerwone jeansy i czarny t-shiry, do tego długi naszyjnik, jakś wyrazista torebka np. mała czerwona,
- mietowe jeansy i biały t- shirt... mała żótla torebka

kombinacji jest wiele
Serio? Przykłady bardzo fajne, ale kompletnie nie widzę tego do szkoły, to nie jest miejsce gdzie się idzie z małą torebeczką...

Ja bym proponowała zacząć się pomału przerzucać z T-shirtów na bluzeczki o jakichś bardziej kobiecych, eleganckich krojach, oczywiście bez dekoltu, bo i tak prędzej czy później wpadniesz tu z wątkiem "Jak się ubrać na studia/do pracy". T-shirt to jest jednak sportowy fason i nie wszędzie dobrze wygląda, warto się powoli przyzwyczajać do trochę doroślejszego stylu. Tylko bez przesady, nie zacznij udawać 30-stki Jest tyle ładnych, "młodych" bluzek... wiadomo, że T-shirt to opcja wygodna i bezpieczna, ale naprawdę szału nie robi.
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 08:33   #5
tessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 244
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

myslicie, że koszule są ok ? czy wyglądają już dojrzalej? mam rózne w kratkę, z falbankami itp.
tessa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 15:39   #6
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

Cytat:
Napisane przez tessa16 Pokaż wiadomość
myslicie, że koszule są ok ? czy wyglądają już dojrzalej? mam rózne w kratkę, z falbankami itp.
Zależy. Do mnie nie przemawiają koszule z kołnierzem na licealistkach typowo na co dzień. Też stawiałabym na jakieś ładniejsze bluzki, t- shirty też są ok jeśli mają ładny nadruk, a nie jakieś młodzieżowe napisy W liceum unikałabym raczej typowo eleganckiego ubioru, tzn. spódnica ołówkowa, koszule z kołnierzykiem i marynarki z eleganckiego materiału. Dżinsy (w różnych kolorach), jakieś bluzki, sweterki i dziewczęce sukienki; do tego biżuteria- na to bym postawiła
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 15:48   #7
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 350
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

Cytat:
Napisane przez tessa16 Pokaż wiadomość
myslicie, że koszule są ok ? czy wyglądają już dojrzalej? mam rózne w kratkę, z falbankami itp.
Ja mimo młodego wieku uwielbiam koszule. Może nie białe czy błękitne, eleganckie, ale takie w kolorową kratę, jakieś paseczki. Teraz mamy ogromny wybór w sklepach, niektóre są bardzo dziewczęce.
Np. taka koszula w pastelowych kolorach + jeansy to już cały strój. Plecak pasuje, można ubrać większość butów.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 16:00   #8
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

Mi w liceum zmieniało sięâ˜☠i to ostro. Raz ubrana rodem z XVIII wieku w koszulę z żabotami i krótką kamizelkę, raz zwyklak jeansy i sweter w neonowym kolorze + kalosze. To były czasy. Teraz nie szaleje tak ze stylami i kolorami.

Ubieraj sięâ˜☠tak jak czujesz i jak Ci sięâ˜☠podoba. Jak lubisz t-shirty to czemu masz sięâ˜☠przerzucićâ˜☠na koszule? Jak chcesz je zakładać co jakiśâ˜☠czas to proszę bardzo. Chodź tak jak Ci wygodnie
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 06:02   #9
rosemery
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

Ja też uwielbiam koszule. Jednak nie uważam, żeby był to strój na co dzień. Szczególnie jeśli chodzi o takie z kołnierzykiem. W kratkę, albo takie luźniejsze to już inna sprawa. Wracając do jeansów to uważam, że są ponadczasowe. Nie zapowiada się, żeby wyszły z mody. Jak potrzebujesz troszkę polotu w ubiorze, to zabaw się t'shirtem. Ciekawe nadruki na koszulkach mogą znacznie zmienić nudny zestaw. Sama się dziwię, że jeden detal może tyle zdziałać.
rosemery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 14:32   #10
Kicia098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: T-shirt + jeansy=nuda?

Miałam podobnie :P na początku LO chodziłam w samych T-shirtach i dżinsach, jednak przy znajomych z nowej klasy wyglądałam dziecinnie i powoli mój styl zaczął się zmieniać na bardziej stonowany i prosty. Zmiana nie przyszła z dnia na dzień i nie była jakoś bardzo drastyczna. Część T-shirtów została, a część zmieniła się na sweterki i bardziej dopasowane bluzeczki, z dżinsami podobnie szafa wzbogaciła się o tregginsy i spódniczki. Nie oznacza to, że pozbyłam się dawnych nawyków ubraniowych. Ciekawy T-shirt + adekwatne dodatki, a w stylizacji nie ma ani trochę nudy i nie wygląda się zbyt dziecięco.
Kicia098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-08 15:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.