Kaszak, laser - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 20:34   #1
airdrop
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 58
Cool

Kaszak, laser


Mam pytanie - czytałem, że kaszak można usunąć laserem- nacina się wtedy skórę, a nie skalpelem, co skutkuje lepszym gojeniem (mniejsza blizna).

Nigdzie jednak nie pisze, czy podczas takiego zabiegu (laserem) również łyżeczkuje się torebkę kaszaka (co zapobiega nawrotom)...Jak to jest?

I dodatkowe pytanie-macie jakieś namiary na kliniki w Warszawie, usuwające kaszaki laserem?

Edytowane przez airdrop
Czas edycji: 2016-03-21 o 20:36
airdrop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 21:08   #2
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: Kaszak, laser

Zabieg laserowy przebiega podobnie jak tradycyjny,tu laser przecina skore,tam skalpel'po laserze szybciej sie goi,nie potrzeba dezynfekowac,prywatnie-kliniki medycyny estetycznej.
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-22 22:08:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.