Reklamacja w sklepie Esotiq. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 19:40   #1
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Unhappy

Reklamacja w sklepie Esotiq.


Kochane Wizażanki.

Czy miała któraś z Was nieprzyjemność reklamować coś w sklepie Esotiq?

Otóż przedwczoraj kupiłam biustonosz, multifunkcyjną bardotkę, leżał idealnie, wyglądał na bardzo dobry gatunkowo. Dziś, po jednym dniu noszenia zaczęły jakby wypruwać się niteczki łączące sylikonową wstawkę i dół biustonosza. Jest to od strony zewnętrznej, jest mega nieestetyczne. Wygląda to jakby szew nie był do końca przeszyty, jedynie pociągnięty po wierzchniej warstwie. Dzieje się tak tylko w jednym miejscu.

Wydałam na biustonosz niemałe pieniądze i nie uśmiecha mi się chodzić z takimi wyprutymi nitkami. Poza tym boję się że sylikonowa wstawka całkiem się odpruje i stanik do wyrzucenia.

Myślicie że jest szansa by uznali mi reklamację? Nie chcę pieniędzy, wolałabym wymianę na inny towar gdyż dotychczas byłam bardzo zadowolona z ich bielizny a tu nagle trafił mi się bubel
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 20:30   #2
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: Reklamacja w sklepie Esotiq.

Musisz iść i się spytać, najlepiej
Myślę, że powinni przyjąć reklamację.
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 20:37   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Reklamacja w sklepie Esotiq.

Paragon, pismo o niezgodności towaru z umową i reklamację przyjmą
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 13:33   #4
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Reklamacja w sklepie Esotiq.

Dla potomnych:
Poszłam do Esotiqa, powiedziałam jak sprawa wygląda, pokazałam biustonosz i paragon. Pani ekspedientka powiedziała że to na pewno wada fabryczna i od ręki wymieniła go na nowy. Bez żadnych problemów.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:45   #5
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Reklamacja w sklepie Esotiq.

Ogólnie ich biustonosze nie są najlepszej jakości... Miałam trzy różne modele, we wszystkich wyłaziły fiszbiny i wszystkie dość szybko się zdefasonowały.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-13 01:45:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.