Prawdziwe historie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-30, 15:26   #1
violettka992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

Prawdziwe historie


Moje drogie, szukam od wielu, wielu lat takiego filmu ktory obejrzalam jeszcze jako nastolatka kiedy to TVN wypuszczal co czwartek filmy z cyklu prawdziwe historie. Nie wiem czy dobrze pamietam ale napisze co moge

Historia opowiada o dziewczynie, ktora poznaje chlopaka, jej matka jest przeciwna temu zwiazkowi, dziewczyna konczy na ulicy z tym chlopakiem, zaczynaja ćpać, mieszkac na ulicy (bodajże Nowego Jorku) kradną ay miec na narkotyki i jeezenie. W tym czasie matka podaje do TV i na policje - ogólnie na cale stany informacje ze poszukuje corki (dziewczyna chyba ma 16 lat a on z 18) i ktos w restaruacji widzi ten komunikat i rozpzonaje ich a oni wlasni sa w tej knajpce i cos jedzą. Wybiegaja z tego miejsca, sciga ich policja, jest poscig i strzelaja do chlopaka i on chyba umiera w jej ramionach a matka tam przyjezdza i ja zabiera ale ona strasnzie placze i jest w szoku.

Cos takiego to bylo i pamietam ze to bylka prawdziwa historia. Nie moge tego znaleźć za CHINY od lat szukam - moze tutaj ktos pomoze? Bylabym wdziecna
violettka992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-30 16:26:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.