|
Notka |
|
Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra. |
![]() |
|
Narzędzia |
![]() |
#1 |
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
|
Bardzo proszę Panią Grażynę o poradę w sprawie trwałej prostującej włosy...
Witam, w najblizszym czasie mam zamiar zrobic sobie trwałą prostującą włoski, jestem pare miesiecy po skręcającej trwałej. Bardzo chciałabym wrócić do moich naturalnych, prostych włosów i zrobić trwałą prostującą - stąd moje pytanko - Czy robi się to zwykłym płynem do trwałej onduacji, czy może trzeba kupić sobie jakis specjalny "płyn do trwałej prostującej"? I jeśli tak to jaki?
Oraz drugie pytanko jak pielęgnować włoski by szybko wróciły do dawnej formy - chociaż w połowie (zawsze mialam bardzo stywne połyskliwe włoski, a teraz są takie brzydkie - troszeczke sianko i takie matowe mimo farby, jakby bez życia... ![]() Dziewczyny nie robcie trwałej!!! naturalne włoski są takie piękne... ![]() Pozdrawiam
__________________
♥♥♥♥♥♥moje♥♥♥♥♥♥♥♥cudowne♥♥♥♥♥ http://suwaczki.maluchy.pl/ci-12888.png ♀ http://suwaczki.maluchy.pl/li-12889.png ♂ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pociechy♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Edytowane przez arizona18 Czas edycji: 2006-02-14 o 00:45 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
|
Dot.: Bardzo proszę Panią Grażynę o poradę w sprawie trwałej prostującej włosy...
W prawdzie pytasz p. Grażynke, ale odpowiem ci, że aby wyprostowac włoski robi się specjalna trwałą prostującą nie takim samym płynem do trwałej do skrętu.
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Raczkowanie
|
Dot.: Bardzo proszę Panią Grażynę o poradę w sprawie trwałej prostującej włosy...
z tego co ja sie dowiedzialam u fryzjerki to po trtwalejk nie prostuja- wlosy i tak juz sa niezle zniszczone po trwalej a co dopiero po nastepnym zabiegu.
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|



Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.