pytanie o najbardziej kryjący podkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 19:37   #1
donna28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3

pytanie o najbardziej kryjący podkład


Witam, jestem nowa, serdecznie Was pozdrawiam i proszę o pomoc.
Jestem na etapie dobierania sobie podkładu + pudru + różu. Problem jest taki, że mam mnóstwo rzeczy na twarzy, które chcę ukryć Pomijając piegi, to w okolicach nosa mam czerwone przebarwienia po "ataku" gronkowca, który się tam usadowił. Cera generalnie mieszana, z tendencją do przetłuszczania się.

Gdybyście mogły polecić mi podkład super-kryjący (cena i dostępność w PL nie gra roli) i jeszcze z dość jasnymi odcieniami (cera jasna różowawa) - co by to było? I jaki puder do tego (róż mam wstępnie upatrzony)
Dzięki za wszelką pomoc!

donna28
donna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:42   #2
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

zdeycydowanie Estee lauder double wear a z odcieniem ci niestety nie doradze ,cena podkladu ok 135zl ale cud miod i orzeszki
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:45   #3
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

może dermablend vichy?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:50   #4
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

kochana watkow o podkladach sa tu miliony skorzystaj prosze z wyszukiwarki... o cerze malo troche napisalas z tego co ja wiem to kryje LP MaxFactor, linia Dermacol, Dermablend (nie wiem czy nie przekrecilam) Vichy, colorstay Revlonu itp zachecam do lektury forum napewno cos sobie wybierzesz no i KWC
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:24   #5
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

DW Este Lauder. Mnie dlatego za bardzo nie pasował... wydawało mi się, że mam maskę na twarzy. No i trochę wysuszał.... Ale jest max kryjący!
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:11   #6
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

ja bym stawiala na dermablend. ma wlasciwosci superkryjace, ale da rade go nalozyc tez w bardzo niewielkich ilosciach i wtedy nie ma maski i wyglada dosc naturalnie. a jak sie go nalozy troche wiecej, to jest w stanie zakryc chyba wszystko.
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:22   #7
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Revlon do cery tlustej i mieszanej.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 21:38   #8
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Najlatwioej jest walnać podkladem za ponad 1200zl. A moze dziewczyne na taki drogi nies tac.
Jak ja bym poprosila o rade zeby w ogole sobie na poczatku dobrac podklad i ktos by mi rzucil podkladem za ponad 100zl to bym mu "podziękowała"...
Z tych troche tanszuch to polecam Ci Revlon Colorstay Mocno kryje, takze będziesz mogla spokojnie zakryc swoje niedoskonalosci na buzi
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:45   #9
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Colorstay jest fajny,ale niestety tak mocno nie kryje.Np z u mnie piegów nie jest w stanie zatuszować.Dermacol jest silny,ale problemowy w nakladaniu i trwałość też ma średnią. Z innych które miałam to PanStick który jest taki sobie i Mary Kay (podobno)mocno kryjący
Na najblizszy zakup planyje Vichy,na Double Wear nie stac mnie niestety...
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:53   #10
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

double wear, revlon colorstay podstawowy bo z softflexem jest juz lzejszy, niektorzy uzywaja na twarz dermacolu, ale on na prawde mega kryjacy jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:58   #11
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
double wear, revlon colorstay podstawowy bo z softflexem jest juz lzejszy, niektorzy uzywaja na twarz dermacolu, ale on na prawde mega kryjacy jest
Dermacol rzeczywiście jest mistrzem krycia

wątek dermacolowy ;) http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=dermacol

Podkład idealnie kryjący. Istnieje? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kryj%B1cy

dobry kryjący podkład http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kryj%B1cy

Mocno kryjący podkład http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kryj%B1cy

Jaki podkład KRYJĄCY z niższej półki? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kryj%B1cy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 22:01   #12
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Ze sredniej polki rewelacyjnie kryje max factor - lasting performance!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:06   #13
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
zdeycydowanie Estee lauder double wear a z odcieniem ci niestety nie doradze ,cena podkladu ok 135zl ale cud miod i orzeszki
Ja pokochałam m. in za krycie i matowienie podkład w formie musu Essence
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MousseMakeUp.jpg (80,2 KB, 67 załadowań)
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:10   #14
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Najlatwioej jest walnać podkladem za ponad 1200zl. A moze dziewczyne na taki drogi nies tac.
a wystarczyłoby przeczytać dokładnie, a nie bez sensu się oburzać.
wyraźnie napisała:
Cytat:
(cena i dostępność w PL nie gra roli)

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2008-12-07 o 22:12
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:21   #15
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Ja również (niestety) muszę dobierać podkład głównie pod tym względem, więc opiszę wrażenia dotyczące kilku kryjących kosmetyków.


Osławiony tu Double Wear EL testowałam kilka razy w Sephorze... i moim zdaniem wcale aż tak dobrze nie kryje. Niezbyt mi przypasował, jest widoczny na twarzy - raczej się na niego nie skuszę, tym bardziej że nie bardzo mnie stać


Colorstay Revlonu to naprawdę bardzo dobry podkład, dobrze się rozprowadza, nie wysusza, nie jest moim zdaniem jakiś szczególnie ciężki, co zarzuca mu wiele wizażanek, i kryje dobrze, ale nie super-hiper-mega Dla mnie jednak ciut za mało, bez korektora się absolutnie nie obędzie. Kosmetyk jest też bardzo wydajny - starczył mi na ponad pół roku. Cena okej - na Allegro wychodzi ok. 40 zł z przesyłką.


Natomiast podkład mocno kryjący Mary Kay kryje naprawdę BARDZO dobrze. Na początku byłam nim wprost zachwycona - w palecie baardzo jasne odcienie, mega krycie, dobrze się rozprowadza, nie wysusza a wręcz nawilża, skóra wygląda świetnie... Niestety do czasu - jeszcze nigdy nic mnie tak nie zapchało. Wcześniej nawet nie zwracałam uwagi na to, czy kosmetyk zapycha czy nie, bo nie miałam z tym problemu, ale w przypadku tego podkładu zauważyłam po prostu wysyp zaskórników w ekspresowym tempie. Wielka szkoda - z tego powodu chyba go więcej nie kupię, choć pozostałe jego właściwości, z naprawdę mocnym kryciem na czele, są cudowne. No i cena dość przystępna - na Allegro wychodzi 40 kilka zł z przesyłką.


Mówiąc o kryciu nie mogę nie wspomnieć o Dermacolu. Kryje faktycznie jak tynk, ale absolutnie nie nadaje się na podkład, ewentualnie jako korektor. Bardzo długo używałam go pod oczy, na popękane naczynka i niespodzianki, ale niedawno postanowiłam poszukać jednak czegoś innego, bo Dermacol poza tym niesamowitym kryciem i niezłą trwałością ma właściwie same wady. Zbyt tłusty przez co się świeci, a użyty pod oczy tworzy wspaniałe ksero tuszu. Ciężki, widoczny, zbiera się w załamaniach skóry, nie wtapia się a tkwi jakby na powierzchni. Plusem jest nieziemska wydajność i bardzo niska cena (10 do kilkunastu zł).


Miałam też kiedyś próbkę Unifiance LRP i pamiętam, że krył naprawdę bardzo dobrze - myślę, że porównywalnie z Mary Kay. Nie wiem, czy przypadkiem go niedługo nie kupię, właśnie z tego względu. Testowałam też ze 2 razy Dior Icone i również dobrze kryje, ale nie baaardzo mocno. Ma za to bardzo ciekawą konsystencję, po nałożeniu na twarz zmienia się jakby w puder.


Nie miałam natomiast do czynienia z Dermablend Vichy, Shiseido Sun Protection (właśnie mam zamiar kliknąć na Allegro - wg recenzji na KWC bardzo dobrze kryje), HR Spectacular - ponoć też są kryjące.


Jeśli nie masz skłonności do powstawania zaskórników to ja osobiście radziłabym zaryzykować i kupić Mary Kay - gdyby nie to zapychanie to byłby naprawdę moim ideałem wśród mocno kryjących podkładów.

Mam nadzieję że co nieco pomogłam, życzę udanego wyboru Pozdrawiam.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 04:18   #16
agatenka
Raczkowanie
 
Avatar agatenka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 197
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Ja mam TV Paint Stick z Kryolanu - Jest troszkę ciężki ale jest rewelacyjny - kryje wszystko

https://wizaz.pl/produkty/baza/produ...?produkt=25003
agatenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 04:34   #17
donna28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Dzięki za wszystkie opinie. No właśnie wcześniej trochę poczytałam forum i standardowo wypisałam sobie z 20 nazw podkładów, ze wskazaniem na Revlona, który pojawiał się najczęściej. Chciałam jakoś zawęzić teren poszukiwań zresztą Revlona miałam i krył OK, ale nie jakoś super. Dermablend rzeczywiście kryje bardzo ładnie i chyba do niego wrócę (dzięki, że mi przypomniałyście, używałam go dawnotemu), tylko wtedy pamiętam trudno było mi go nałożyć, żeby nie było "maski".
Zaraz się rozejrzę za Mary Kay, miałam kilka produktów tej firmy i podobały mi się.
Dzięki, jak coś Wam jeszcze wpadnie do głowy, to piszcie
donna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 07:05   #18
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Mam bardzo {!!!} problematyczną cerę, potrzebującą dobrego krycia : sucha, wrażliwa, naczynkowa. Lista podkładów, które używałam byłaby długaśna, oj, długaśna.
Szkoda czasu. Pół roku temu trafiłam na - jak do tej pory - "mój" podkład.
Jest to podkład Mary Kay. Mieszam dwa odcienie "300" i "400". Ciut, ciut wysusza, ale nakładam go na krem półtłusty i ten niewielki dyskomfort mogę znieść.
Kupuję u konsultantek. Teraz powoli przymierzam się do pudru mineralnego też tej firmy.
donna - różu szukałam też długo. Z obecnie używanego jestem zadowolona w siedemdziesięciu procentach. Jest to róż z firmy Bourjois. Myślę, że zakończę na nim swoje poszukiwania.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:26   #19
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

A może Dermacol jako korektor + lekki podkład?
__________________
Blog

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2008-12-08 o 13:52
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 16:36   #20
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Próbowałam przez jakiś czas dermablendu Vichy i miałam wrażenie , że mam tynk na twarzy
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:17   #21
MaDziuLa29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

A czy jest jakiś podkład, który będzie w stanie zakryć rozszerzone pory? W zasadzie z cerą się już uporałam i jest w miarę gładka, jednak rozszerzone pory pozostały, a do tej pory nie znalazłam nic co mogłoby je zamaskować.
MaDziuLa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:15   #22
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Ja stosuję dermacol na rozszerzone naczynka i kryje idealnie. Z początku byłam do niego nastawiona sceptycznie, bałam się, że będzie mnie zapychał, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Ostatnio stosuję go codziennie i żadnych problemów nie zauważyłam.
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:32   #23
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

mogę prosić o link do wątku o Revlonie bo szukam ale nie moge znaleść....
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 16:29   #24
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
mogę prosić o link do wątku o Revlonie bo szukam ale nie moge znaleść....
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=revlon
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=revlon
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=revlon
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=revlon
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:05   #25
migi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 108
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Ja również (niestety) muszę dobierać podkład głównie pod tym względem, więc opiszę wrażenia dotyczące kilku kryjących kosmetyków.


Osławiony tu Double Wear EL testowałam kilka razy w Sephorze... i moim zdaniem wcale aż tak dobrze nie kryje. Niezbyt mi przypasował, jest widoczny na twarzy - raczej się na niego nie skuszę, tym bardziej że nie bardzo mnie stać


Colorstay Revlonu to naprawdę bardzo dobry podkład, dobrze się rozprowadza, nie wysusza, nie jest moim zdaniem jakiś szczególnie ciężki, co zarzuca mu wiele wizażanek, i kryje dobrze, ale nie super-hiper-mega Dla mnie jednak ciut za mało, bez korektora się absolutnie nie obędzie. Kosmetyk jest też bardzo wydajny - starczył mi na ponad pół roku. Cena okej - na Allegro wychodzi ok. 40 zł z przesyłką.


Natomiast podkład mocno kryjący Mary Kay kryje naprawdę BARDZO dobrze. Na początku byłam nim wprost zachwycona - w palecie baardzo jasne odcienie, mega krycie, dobrze się rozprowadza, nie wysusza a wręcz nawilża, skóra wygląda świetnie... Niestety do czasu - jeszcze nigdy nic mnie tak nie zapchało. Wcześniej nawet nie zwracałam uwagi na to, czy kosmetyk zapycha czy nie, bo nie miałam z tym problemu, ale w przypadku tego podkładu zauważyłam po prostu wysyp zaskórników w ekspresowym tempie. Wielka szkoda - z tego powodu chyba go więcej nie kupię, choć pozostałe jego właściwości, z naprawdę mocnym kryciem na czele, są cudowne. No i cena dość przystępna - na Allegro wychodzi 40 kilka zł z przesyłką.


Mówiąc o kryciu nie mogę nie wspomnieć o Dermacolu. Kryje faktycznie jak tynk, ale absolutnie nie nadaje się na podkład, ewentualnie jako korektor. Bardzo długo używałam go pod oczy, na popękane naczynka i niespodzianki, ale niedawno postanowiłam poszukać jednak czegoś innego, bo Dermacol poza tym niesamowitym kryciem i niezłą trwałością ma właściwie same wady. Zbyt tłusty przez co się świeci, a użyty pod oczy tworzy wspaniałe ksero tuszu. Ciężki, widoczny, zbiera się w załamaniach skóry, nie wtapia się a tkwi jakby na powierzchni. Plusem jest nieziemska wydajność i bardzo niska cena (10 do kilkunastu zł).


Miałam też kiedyś próbkę Unifiance LRP i pamiętam, że krył naprawdę bardzo dobrze - myślę, że porównywalnie z Mary Kay. Nie wiem, czy przypadkiem go niedługo nie kupię, właśnie z tego względu. Testowałam też ze 2 razy Dior Icone i również dobrze kryje, ale nie baaardzo mocno. Ma za to bardzo ciekawą konsystencję, po nałożeniu na twarz zmienia się jakby w puder.


Nie miałam natomiast do czynienia z Dermablend Vichy, Shiseido Sun Protection (właśnie mam zamiar kliknąć na Allegro - wg recenzji na KWC bardzo dobrze kryje), HR Spectacular - ponoć też są kryjące.


Jeśli nie masz skłonności do powstawania zaskórników to ja osobiście radziłabym zaryzykować i kupić Mary Kay - gdyby nie to zapychanie to byłby naprawdę moim ideałem wśród mocno kryjących podkładów.

Mam nadzieję że co nieco pomogłam, życzę udanego wyboru Pozdrawiam.
Unifiance LRP kryje bardzo dobrze, uzywalam nawet jako podklad cienka warste na cala twarz + grubsza warstwe na miejsca problemowe i efekt byl super! Mala wada tego produktu jest koniecznosc uzycia pudru sypkiego, inaczej mialam wrazenie, ze po 2 godzinach wszytsko ze mnie splywa (a cere mam bardzo sucha). Obecnie uzywam podkladu Shiseido Sun i jestem nawet bardziej zadowolona: krycie moze nie na 100% jak po Unifiance, lecz tak na 85% ale za to kolor mi bardziej odpowiada, nie musze go przypudrowywac.
Ps. Unifiance nie zatyka porow, pomino, iz jest dosyc ciezki. Testowaly go moje znajome i rowniez wysypu po nim nie zauwazyly.
pozdrawiam
migi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 23:58   #26
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Mi po pół roku uzywania Dermacolu na twarzy wyskoczyły pryszcze giganty po których zostały ogromne blizny. Zastanawiałam sie chyba miesiac czy dwa od czego to, naprawde wygladałam przeokropnie. Nawet jak poszłam do p.Dermatolog powiedziała mi ona: cytuje"Co ty dziewczynko zrobiłaś ze swoją twarzą?". Odstawiłam dermacol, przytuliłam do serca zalecenia pani doktor i jest poprawa, nawet duza.

Oczywiście na kazdego działa inaczej, pisze tylko o swoich doswiadczeniach.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 23:58   #27
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

[Post mi sie zdublował, proszę o usunięcie]
__________________
W skrócie Brołdi

Edytowane przez broadwaydream
Czas edycji: 2009-01-10 o 00:00
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 11:12   #28
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

ja stosuję zielony korektor + Vichy Dermablend = wg mnie krycie bardzo dobre.
A mam do ukrycia między innymi parę przebarwień, rozszerzone naczynka, czerwony zwykle od mrozu nos , wypryski.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:48   #29
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Cytat:
Napisane przez migi Pokaż wiadomość
Unifiance LRP kryje bardzo dobrze, uzywalam nawet jako podklad cienka warste na cala twarz + grubsza warstwe na miejsca problemowe i efekt byl super! Mala wada tego produktu jest koniecznosc uzycia pudru sypkiego, inaczej mialam wrazenie, ze po 2 godzinach wszytsko ze mnie splywa (a cere mam bardzo sucha). Obecnie uzywam podkladu Shiseido Sun i jestem nawet bardziej zadowolona: krycie moze nie na 100% jak po Unifiance, lecz tak na 85% ale za to kolor mi bardziej odpowiada, nie musze go przypudrowywac.
Ps. Unifiance nie zatyka porow, pomino, iz jest dosyc ciezki. Testowaly go moje znajome i rowniez wysypu po nim nie zauwazyly.
pozdrawiam
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6781
Czy o ten Unifiance chodzi czy któryś inny bo dużo tego?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 10:36   #30
czarniutka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 30
Dot.: pytanie o najbardziej kryjący podkład

Może odświeżę trochę wątek
Wiem, że była mowa o wielu podkładach kryjących, ale chciałabym, żeby ktoś mi pomógł w kwestii doboru podkładu do mojej cery (okropnejjjjj cery!!)
Mam cerę tłustą, skłonną do wyprysków, szczególnie wokół ust.
Potrzebuję mocnego krycia. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić??
HELP

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

nikt nic mi nie poradzi?
czarniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-19 16:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.