Paranoja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-18, 12:15   #1
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061

Paranoja?


Witam kochane wizażanki.

Długo zastanawiałam się czy założyć taki temat, jak był już (szukałam) to zabić. Otóż, zacznę od przedstawienia mojego TŻeta x). Spokojny, miły, kochany i w ogóle ideał, przychyliłby dla mnie niebo (oczywiście ma wady, nie jest idealny), kłócimy się żadko, ale zdarza się. Jestem z nim już dwa lata (minie w lutym) jest nam ze sobą dobrze, wszystko jest ok. Jednkaże od czasu do czasu mój mózg podczas snu płata mi figle i śnią mi się naprawdę głupie sny z których budzę się z krzykiem, płaczem przez sen itp, a to, że on mnie zdradzi a to, że ode mnie odejdzie, że coś mu się stanie itp. Spotkałam się z takim stwierdzeniem, że sny są odzwierciedleniem naszych obaw, pragnień. Pytanie tylko czy jestem w tym sama czy ktoś jeszcze też ma taki 'senny problem'?

PS. Może są to i głupoty itp, ale zastanawiam się od pewengo czasu czy ze mną jest coś nie tak...

Pozdrawiam.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:23   #2
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Paranoja?

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki.

Długo zastanawiałam się czy założyć taki temat, jak był już (szukałam) to zabić. Otóż, zacznę od przedstawienia mojego TŻeta x). Spokojny, miły, kochany i w ogóle ideał, przychyliłby dla mnie niebo (oczywiście ma wady, nie jest idealny), kłócimy się żadko, ale zdarza się. Jestem z nim już dwa lata (minie w lutym) jest nam ze sobą dobrze, wszystko jest ok. Jednkaże od czasu do czasu mój mózg podczas snu płata mi figle i śnią mi się naprawdę głupie sny z których budzę się z krzykiem, płaczem przez sen itp, a to, że on mnie zdradzi a to, że ode mnie odejdzie, że coś mu się stanie itp. Spotkałam się z takim stwierdzeniem, że sny są odzwierciedleniem naszych obaw, pragnień. Pytanie tylko czy jestem w tym sama czy ktoś jeszcze też ma taki 'senny problem'?

PS. Może są to i głupoty itp, ale zastanawiam się od pewengo czasu czy ze mną jest coś nie tak...

Pozdrawiam.
niestety też mam od czasu do czasu takie sny. To chyba raczej normalne
Potrafię mieć taki sen po dniu gdzie wszystko było OK, spędziliśmy z mężem super chwile, więc też mnie zastanawia dlaczego to sie śni.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:44   #3
DivineDisaster
Raczkowanie
 
Avatar DivineDisaster
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczescia szczyt ;)
Wiadomości: 86
Dot.: Paranoja?

Ja tez miewam takie sny, mysle ze sa one odzwierciedleniem tego, czego sie boimy..Kiedys, jak jeszcze nie mieszkalismy razem z TZ'tem, w wakacje, bylam u niego tydzien,byl to super spedzony czas. Wrocilam do domu i codzinnie przez prawie tydzien mialam takie sny, ze TZ mnie zostawia, ze nie moge go znalesc.. w koncu powiedzialam o tym TZ'towi, przyjechal do mnie na weekend i przestaly snic mi sie koszmary Hmmm, moze pogadaj o tym ze swoim TZ'tem. Zapewni Cie, ze wszystko jest okej i ze nie masz co sie bac
pozdrawiam ;*
DivineDisaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:49   #4
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Paranoja?

Dzięki za odpowiedź .

No właśnie, najśmieszniejsze jest to, że już rozmawiałam z nim o tym i w ogóle, i ja naprawdę mu ufam i się tego nie boję. To po prostu mój głupi mózg w nocy (na szczęście raz na jakiś czas a nie non stop) dostaje jakiegoś hopla.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:51   #5
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Paranoja?

ja mam przewaznie koszmary;] a jak sni mi sie moj chlopak to w czasie snu go nienawidze nie wiadomo czemu
ale szczerze to chyba brakuje ci problemow skoro sama sobie je wymyslasz!! no chyba ze chcesz zostac jakas wrozka to moze i zacznij analizowac wszystkich sny.
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11

Edytowane przez piotrkowalolitka
Czas edycji: 2008-12-18 o 12:53
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:55   #6
DivineDisaster
Raczkowanie
 
Avatar DivineDisaster
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczescia szczyt ;)
Wiadomości: 86
Dot.: Paranoja?

Ja tez sie nie obawialam niczego
Chyba takie juz jestesmy, ze nawet podswiadomie, gdzies w glowce, plataja nam sie wszystkie mozliwe mysli. Jak to kobiety, analizujemy wszystko dokladnie i sto razy, mamy przeciez bardzo skąplikowana psychike
DivineDisaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:59   #7
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Paranoja?

Ja miewam podobnie, boję się, że coś się stanie mojemu Tż, albo odejdzie kiedyś, co odzwierciedlają od czasu do czasu moje sny. Sądze, że jestem z nim bardzo związana, i obawiam się, że cos się zepsuje, moje szczęście się skończy..
To tylko strach. Przejdzie, jak się obudzisz przytul się do Tż.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 13:01   #8
Sylviiaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylviiaa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Varsovie
Wiadomości: 114
GG do Sylviiaa
Dot.: Paranoja?

Ja jeśli mam sny z mężczyznami to nie ze swoim TŻ, a z innymi facetami. Zdarzają się nawet chłopcy z mojego dzieciństwa...
Też trudno mi to zrozumieć
__________________


What shall I do to believe? Love.
What shall I do to love? Believe.


Aparatka
=> 19.06.2009 => góra (ligatury ciemnoniebieskie)
=> 14.07.2009 => góra (ligatury różowe)
Sylviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 13:30   #9
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Paranoja?

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
ja mam przewaznie koszmary;] a jak sni mi sie moj chlopak to w czasie snu go nienawidze nie wiadomo czemu
ale szczerze to chyba brakuje ci problemow skoro sama sobie je wymyslasz!! no chyba ze chcesz zostac jakas wrozka to moze i zacznij analizowac wszystkich sny.
Kochana, nie brakuje mi problemów. Przecież nie robię mu awantur o to. Tylko chciałam się zapytać czy ktoś inny też ma to co ja. Wiesz w kupie raźniej. Nie analizuję snów. I nie chcę zostać wróżką.

Pozdrawiam.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 13:47   #10
kaktusiek
Raczkowanie
 
Avatar kaktusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa:)
Wiadomości: 126
Dot.: Paranoja?

OE6 mi też nie raz śniły się takie bzdurki w stylu, że ukochany nie zwraca na mnie uwagi itp więc myślę, że to nic dziwnego szczerze mówiąc nie przywiązuje wagi do tego, nie rozpamiętuje i po niedługim czasie po prostu o tym zapominam...raz śniło mi się nawet, że pocałowałam innego chłopaka z tym, że jak się obudziłam to miałam takie wyrzuty sumienia, że hoho Mojemu TŻtowi też się sniły podobne rzeczy, ale to wcale nie świadczy o tym, że kochamy się mniej, czy że siebie zdradzimy lub odejdziemy co to to nie!
__________________


Jedynym kluczem, który otwiera drzwi raju, jest miłość.
(P.Bosmans)

Powiedz życiu TAK!
kaktusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 13:50   #11
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Paranoja?

kaktusiek, rozumiem, tylko to bywa trochę męczące .
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 14:06   #12
kaktusiek
Raczkowanie
 
Avatar kaktusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa:)
Wiadomości: 126
Dot.: Paranoja?

Rozumiem to, że z pewnością jest to dla Ciebie męczące i czasem nie daje Ci spokoju chcialam jednak pokazac, że nie jesteś osamotniona w takich snach, i że takie sny nie świadczą o tym, że coś jest z Tobą nie tak to chyba można przyrównać do tego, że czasem śnią nam się koszmary senne, mimo, że tego dnia nie działo się nic strasznego a mamy po nich przeczucie ze coś sie wydarzy...ale potem jest wszystko jak najbardziej ok
__________________


Jedynym kluczem, który otwiera drzwi raju, jest miłość.
(P.Bosmans)

Powiedz życiu TAK!
kaktusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:09   #13
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Paranoja?

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki.

Długo zastanawiałam się czy założyć taki temat, jak był już (szukałam) to zabić. Otóż, zacznę od przedstawienia mojego TŻeta x). Spokojny, miły, kochany i w ogóle ideał, przychyliłby dla mnie niebo (oczywiście ma wady, nie jest idealny), kłócimy się żadko, ale zdarza się. Jestem z nim już dwa lata (minie w lutym) jest nam ze sobą dobrze, wszystko jest ok. Jednkaże od czasu do czasu mój mózg podczas snu płata mi figle i śnią mi się naprawdę głupie sny z których budzę się z krzykiem, płaczem przez sen itp, a to, że on mnie zdradzi a to, że ode mnie odejdzie, że coś mu się stanie itp. Spotkałam się z takim stwierdzeniem, że sny są odzwierciedleniem naszych obaw, pragnień. Pytanie tylko czy jestem w tym sama czy ktoś jeszcze też ma taki 'senny problem'?

PS. Może są to i głupoty itp, ale zastanawiam się od pewengo czasu czy ze mną jest coś nie tak...

Pozdrawiam.
Co za dnia w myśli, to się w nocy przyśni... wniosek: myśl o czymś innym.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:16   #14
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Paranoja?

mnie tez sie snia faceci wszyscy oprocz mojego, ze cos mnie laczy z nimi albo ze moj TŻ jest z jakas inna dziewczyna... ale z doswiadczenia wiem, ze zawsze ale to zawsze mam sny "na odwrot"- np. jesli mi sie sni, ze bedzie padac deszcz, to wiem, ze bedzie slonecznie dlatego nie przejmuje sie szczegolnie tym
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:17   #15
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: Paranoja?

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
z doswiadczenia wiem, ze zawsze ale to zawsze mam sny "na odwrot"- np. jesli mi sie sni, ze bedzie padac deszcz, to wiem, ze bedzie slonecznie dlatego nie przejmuje sie szczegolnie tym

dokładnie, sny podobna sprawdzają się na odwrót:P takze nie martw sie, twój TZ nie powienien cie zdradzić
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:19   #16
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Paranoja?

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Kochana, nie brakuje mi problemów. Przecież nie robię mu awantur o to. Tylko chciałam się zapytać czy ktoś inny też ma to co ja. Wiesz w kupie raźniej. Nie analizuję snów. I nie chcę zostać wróżką.

Pozdrawiam.

aha
hmm... ja nie sadze ze o czym sie mysli to sie przysni bo mi wogole nawet takie pomysly nie wchodza do glowy. Takze nie mysle ze sa jakies przepowiednie...
Mysle ze zle sny to czesto nasze leki... ja tak mysle bo jestem straszna boidupka co do wszystkich strasznych spraw. sama w domu nie zasne. I mysle ze dlatego czesto sni mi sie smierc bliskich, ich strata, czy ogolem ze cos mnie goni itd mysle ze to temu
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:44   #17
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Paranoja?

Chyba każdy tak ma ja zauważyłam, że im bardziej człowiek jest zaangażowany i im bardziej pragnie w swoim życiu ustatkować się i im bardziej chce, by obecny stan trwał, tym bardziej - czasem paranoicznie wręcz - boi się, że coś się zepsuje. Ja swego czasu (w bardzo dobrym okresie w moim związku) miałam tak, że jak zasypiałam, to nagle stawał mi przed oczami widok, że leżę na łożu śmierci, trzymam w rękach gromnicę i widzę, jak obok mnie siedzi zapłakany TŻ i inne bliskie mi osoby i tak bardzo się bałam, że muszę ich zostawić, że będą żyli beze mnie, że ja już z nimi nie będę... czasem to aż zaczynałam beczeć
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:47   #18
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: Paranoja?

Ja właśnie myślę,że sny nie mogą być odzwierciedleniem naszych pragnień bo mi raz za czas śni się,że TŻ mnie zdradza albo porzuca, oczywiście nie jest to miłe,ale on zawsze mnie pociesza i mówi,że to się nigdy nie stanie i to tylko moja chora wyobraźnia. Nie ma co się przejmować takimi duperelami.
myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:52   #19
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Paranoja?

Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 00:06   #20
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Paranoja?

Zdarza się czasem, że gdy śnię o TŻ-cie, to nie są to miłe sny... I wkurza mnie to, bo np. spędzam z nim miło dzień, a potem taki durny sen... jakieś zdrady, porzucenia, chamskie zachowanie... i mnie to trochę rozstraja na następny dzień. TŻ mówi, że sobie coś wmawiam i wymyślam, dlatego takie głupoty mi się śnią
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.