Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-19, 10:55   #3031
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A ja wole jednak kupić w lumpeksie niż na targu. Te z targu szybko się rozciągają a ramiączka "zwijają". Nawet jeśli kosztuje 10 zł to co mi po nim jak po 3 praniach jest zdeformowany. A w lumpku jak widzę, że jest w bardzo dobrym stanie to wiem że wytrzyma długo. Oj mam kilka staników z lumka i nic się z nimi nie dzieje jestem bardzo zadowolona. A tak to kupuje bielizne przeważnie w H&M po przecenach.


PS. Np. w takim H&M też kobity mierza te staniki i jakoś niczym się nie zaraziłam hehe. Śmieszy mnie takie sztuczne "wywoływanie" dyskusji o szkodliwosci lumpeksów
No nie wiem bo mnei sie miseczki nie deformuja a ramiaczka nie zwijaja Moze trzeba sie po prostu nauczyc prac staniki?
Jednak tak czy siak wole kupowac na bazarze po 6zł (ostatnio taka cena byla). Kupilam sobie ladny staniczek, super lezy i juz mam go 2 miechy a przewaznie zmieniam szybciej

Ostatnio w lumpie widzialam majtki.. no to mialy takie pozolkle krocze, ble.

Ja sie nigdy nie spotkalam z tym ze ktos mierzy stanik, ale moze dlatego ze nie chodze do sklepow z bielizna
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:09   #3032
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Przeciez te staniki i tak się pierze, więc o co takie wielkie halo a rozmiar mozna sobie sprawdzic na metce. Ja nie kupuje wprawdzie w lumpach biustonoszy, bo zwykle sa duże rozmiary, ale z tego co widze, to większość wygląda naprawdę porządnie. Co więcej, nieraz takich można ze świecą szukać w polskich sklepach.
Majtki, no...tu miałabym perwne opory
Kurczę, ale się dzisiaj wkurzyłam. Wypatrzyłam sobie wczoraj sukienke, ale nie mogłam się zdecydować czy ją wziąć. A jak się zdecydowałam i po nia poszłam, to już jej nie było, buuuu. ale kupiłam mamie bluzkę.

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2008-12-19 o 11:11
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:13   #3033
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

oto ona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM000488.jpg (85,1 KB, 175 załadowań)
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:20   #3034
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No nie wiem bo mnei sie miseczki nie deformuja a ramiaczka nie zwijaja Moze trzeba sie po prostu nauczyc prac staniki?
Jednak tak czy siak wole kupowac na bazarze po 6zł (ostatnio taka cena byla). Kupilam sobie ladny staniczek, super lezy i juz mam go 2 miechy a przewaznie zmieniam szybciej
No wybacz ale co to za filozofia wyprać stanik? Nie ma się czego uczyć. Normalnie piorę w delikatnych płynach, nie naciągam a michy i tak się deformują a ramiączka zwijają. Wkurza mnie takie coś żeby stanik wymieniać co miesiąc.

Cytat:
Ostatnio w lumpie widzialam majtki.. no to mialy takie pozolkle krocze, ble.
Majtek absolutnie nie kupuję w lumpach

Cytat:
Ja sie nigdy nie spotkalam z tym ze ktos mierzy stanik, ale moze dlatego ze nie chodze do sklepow z bielizna
Hę? To nie mierzysz stanika przed kupnem?? Nie wyobrażam sobie tego. Muszę sprawdzić czy dobrze leży, czy jest wygodny itd.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:39   #3035
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

no i po moim odwyku lumpkowym!!
wszytsko przez te wasze opowiesci i zdjecia
w ramach odstresowania przed swiętami - ruszam dzisiaj na łowy! a co!!
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:50   #3036
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
no i po moim odwyku lumpkowym!!
wszytsko przez te wasze opowiesci i zdjecia
w ramach odstresowania przed swiętami - ruszam dzisiaj na łowy! a co!!
Ale przynajmniej masz kasę żeby coś kupić
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:55   #3037
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej masz kasę żeby coś kupić
tego nie powiedziałam!! hehehe

ale nic to! zaoszczedze na innych rzeczach - łowy trzeba uskutecznic! W koncu nalezy mi sie chyba odrobina przyjemnosci od zycia, nie?
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 11:58   #3038
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

W staniki to inwestuję - nie kupuję na bazarach, tylko firmowe na allegro (mały rozmiar, mały kłopot, mała cena) i dobrze mi służą. Zdarzyło mi się kupić nawet na allegro używany stanik i po dzień dzisiejszy go uwielbiam!

Anecka - W sklepie zwykle się mierzy biustonosz przed kupnem, uwierz nam na słowo. Szczególnie jeśli się ma większy rozmiar.

Megilla - upatrzyłam w lumpeksie przepiękną sukienkę e-vie, cena atrakcyjna bo 12zł. Atrakcyjna, bo rozmiar duży, a krój taki, że o zmniejszeniu nie było mowy Bluzka ładna.

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
tego nie powiedziałam!! hehehe

ale nic to! zaoszczedze na innych rzeczach - łowy trzeba uskutecznic! W koncu nalezy mi sie chyba odrobina przyjemnosci od zycia, nie?
A no, należy! Właśnie zrobiłam sobie tartę z pomidorami, deser z bitą śmietaną i uskuteczniam dogadzanie sobie ;D
__________________
Gravedigger
When you dig my grave
Could you make it shallow
So that I can feel the rain

Edytowane przez lipschitz
Czas edycji: 2008-12-19 o 12:00
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:02   #3039
Kkkasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 325
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Moje kolejne zdobycze:

1. Brązowy sweterek
2. Sukienka z cekaniami w sam raz na Sylwka myśle, że z czarnymi leginsami wygladać bedzie w pytkę
3. Puchata kamizelka- mój NieŚwiadek od Niedźwiadka (tak zdrobniale)
4. Sukienka w kwiatki Dorothy Perkins, widzi mi się z jeansowymi rurkami(ciemny granat) i do tego moje karmelowe saszki i tego samego koloru torba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5327.jpg (14,8 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5329.jpg (31,3 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5330.jpg (16,3 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5326.jpg (34,6 KB, 154 załadowań)
Kkkasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:08   #3040
Kkkasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 325
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Jeśli chodzi o staniki z lumpków to ja mam kilka i musze powiedziec, że są świetne gatunkowo i ogólnie śliczne!
Wole kupić używany a dobry gatunkowo niż te z rynku od Czinczyków , bo rzeczywiście długo się ich nie ponosi
Co jak co, ale tutaj ciesze się z moich skromnych rozmiarów biustu, bo nie mam problemów ze znalezieniem biustonosza w lumeksie.Chociaz jeden plus z posiadania małych piersi
Kkkasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:08   #3041
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kkkasiekkk Pokaż wiadomość
Moje kolejne zdobycze:

1. Brązowy sweterek
2. Sukienka z cekaniami w sam raz na Sylwka myśle, że z czarnymi leginsami wygladać bedzie w pytkę
3. Puchata kamizelka- mój NieŚwiadek od Niedźwiadka (tak zdrobniale)
4. Sukienka w kwiatki Dorothy Perkins, widzi mi się z jeansowymi rurkami(ciemny granat) i do tego moje karmelowe saszki i tego samego koloru torba


Jeśli chodzi o staniki z lumpków to ja mam kilka i musze powiedziec, że są świtne gatunkowo i ogólnie śliczne!
Wole kupić używany a dobry gatunkowo niż te z rynku od Czinczyków , bo rzeczywiście długo się ich nie ponosi
Co jak co, ale tutaj ciesze się z moich skromnych rozmiarów biustu, bo nie mam problemów ze znalezieniem biustonosza w lumeksie, chociaz jeden plus z posiadania małych piersi

Kurczę, chciałam sobie kupić taką bluzkę z szaleńczym zamiarem noszenia jej na codzień

Jest też drugi - nie ma co obwisnąć!
__________________
Gravedigger
When you dig my grave
Could you make it shallow
So that I can feel the rain
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 12:16   #3042
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kkkasiekkk Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o staniki z lumpków to ja mam kilka i musze powiedziec, że są świetne gatunkowo i ogólnie śliczne!
Wole kupić używany a dobry gatunkowo niż te z rynku od Czinczyków , bo rzeczywiście długo się ich nie ponosi
Co jak co, ale tutaj ciesze się z moich skromnych rozmiarów biustu, bo nie mam problemów ze znalezieniem biustonosza w lumeksie.Chociaz jeden plus z posiadania małych piersi
Oooooo to u nas są raczej namioty Ale fakt faktem kilka kupiłam i naprawdę długo mi służyły
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:22   #3043
Kkkasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 325
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Oooooo to u nas są raczej namioty Ale fakt faktem kilka kupiłam i naprawdę długo mi służyły

Kiedyś mialam nawet stanik Kelvina Klaina (czy jak to się tam pisze):P
Świętny był!!
Kkkasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:27   #3044
Kkkasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 325
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

[quote=lipschitz;10136997]Kurczę, chciałam sobie kupić taką bluzkę z szaleńczym zamiarem noszenia jej na codzień

Jest też drugi - nie ma co obwisnąć![/quote]



Ja bym się chyba nie odważyła na noszenie takiej bluzki na co dzien


Hihihiii tez racyja mój facet mi to zawsze powtarza On już je kocha, teraz tylko kolej na mnie, bym to ja je tez pokochala
Trzeci powod- nie podskakują aż tak bardzo podczas biegania bądź skakania
Kkkasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:41   #3045
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No wybacz ale co to za filozofia wyprać stanik? Nie ma się czego uczyć. Normalnie piorę w delikatnych płynach, nie naciągam a michy i tak się deformują a ramiączka zwijają. Wkurza mnie takie coś żeby stanik wymieniać co miesiąc.


Majtek absolutnie nie kupuję w lumpach


Hę? To nie mierzysz stanika przed kupnem?? Nie wyobrażam sobie tego. Muszę sprawdzić czy dobrze leży, czy jest wygodny itd.
Tzn myslalam ze stanik moze pierzesz w pralce, bo jak pralam to sie faktycznie deformowaly ale odkrylam sposob z ponczocha, wsadzam stanik a po wyjeciu i wyschnieciu wyglada jak nowy

No i nie mierzę bo ja znam swoj rozmiar i wiem jaki profil miseczki mi odpowiada (po za tym ciezko zmierzyc cos na bazarze przy ludziach , ale fakt faktem zapewne w sklepie bym przymierzyla bo czasami kupowalam niedobry, w sensie dziwnie lezal

Wierze, ze jak sie ma duze piersi to nie dosc ze ciezko cos kupic to staniki sa naprawde drogie, ale ze ja mam takie srednie B to mi tam latwo zawsze cokolwiek dobrac


Kkkasiekkk
, fajne rzeczy Ja chyba nie bede wchodzic na ten watek, bo normalnie az chce sie isc do lumpa na polowanie no a jestem na przymusowym odwyku
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:42   #3046
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kkkasiekkk Pokaż wiadomość
Ja bym się chyba nie odważyła na noszenie takiej bluzki na co dzien


Hihihiii tez racyja mój facet mi to zawsze powtarza On już je kocha, teraz tylko kolej na mnie, bym to ja je tez pokochala
Trzeci powod- nie podskakują aż tak bardzo podczas biegania bądź skakania
Dlatego to był szaleńczy pomysł.

Odrobina narcyzmu i życie staje się piękniejsze. To nie jest takie trudne

Czwarty powód - większość bluzek dobrze leży, a z pomocą stanika możemy mieć super dekolt!

Anecka - fakt, w miseczkę B wszystko wejdzie, wiem na swoim przykładzie
__________________
Gravedigger
When you dig my grave
Could you make it shallow
So that I can feel the rain

Edytowane przez lipschitz
Czas edycji: 2008-12-19 o 12:44
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:01   #3047
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez lipschitz Pokaż wiadomość
W staniki to inwestuję - nie kupuję na bazarach, tylko firmowe na allegro (mały rozmiar, mały kłopot, mała cena) i dobrze mi służą. Zdarzyło mi się kupić nawet na allegro używany stanik i po dzień dzisiejszy go uwielbiam!

Anecka - W sklepie zwykle się mierzy biustonosz przed kupnem, uwierz nam na słowo. Szczególnie jeśli się ma większy rozmiar.

Megilla - upatrzyłam w lumpeksie przepiękną sukienkę e-vie, cena atrakcyjna bo 12zł. Atrakcyjna, bo rozmiar duży, a krój taki, że o zmniejszeniu nie było mowy Bluzka ładna.



A no, należy! Właśnie zrobiłam sobie tartę z pomidorami, deser z bitą śmietaną i uskuteczniam dogadzanie sobie ;D
Dzięki.
Ale ta sukienka właśnie na mnie w sam raz, grr.
oj, ja o za dużych już nie mówię, bo często najmniejsze rozmiary sa na mnie za duze (np. w hm) :-( Fakt, udaje mi się nieraz coś wykopać dla siebe, ale w porównaniu z z tym co mogłabym miec, gdybym była większa, to jest nic. No, ale może właśnie dzięki temu moja szafa jeszcze się domyka.
A poza tym masz avatarka z moim ulubionym panem doktorem

Cytat:
Napisane przez Kkkasiekkk Pokaż wiadomość
Moje kolejne zdobycze:

1. Brązowy sweterek
2. Sukienka z cekaniami w sam raz na Sylwka myśle, że z czarnymi leginsami wygladać bedzie w pytkę
3. Puchata kamizelka- mój NieŚwiadek od Niedźwiadka (tak zdrobniale)
4. Sukienka w kwiatki Dorothy Perkins, widzi mi się z jeansowymi rurkami(ciemny granat) i do tego moje karmelowe saszki i tego samego koloru torba
śliczna sukienunia

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

Kkkasiekkk, fajne rzeczy Ja chyba nie bede wchodzic na ten watek, bo normalnie az chce sie isc do lumpa na polowanie no a jestem na przymusowym odwyku
Ja też miałam iść na przym,usowy, zwłaszcxza, że teraz święta i dużo wydatków...teraz zaczynam rozumiec nałogowych palaczy




Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja bym teraz nosila tą sukienko-spódnicę. Wczoraj widziałam na miescie dziewczyne i miala dosc cienka spodnice lekko za kolano, do tego grube rajty, kozaki z futerkiem, plaszczyk za pupe i torebke bardzo podobną do sukienki Swietnie wygladala Spodnica motyw kwiatowy i torebka tez, naprawde super.

Kurde szukam bojówek takich! widzialam tylko jakies z ortalionu
Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
dziewczyno normalnie ci zazdroszczę szczególnie tych zaznaczonych
Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Ja pakuję w kopertę bąbelkową po prostu

A jeśli chodzi o ciuszki, to bardzo zazdroszczę spódnicy ołówkowej, bo na taką poluje I świetna ta panterka
Cytat:
Napisane przez Kkkasiekkk Pokaż wiadomość
Jejjkuuuuuu Śliczna ta koszula w kratkę!! Zazdroszcze! tyle co ja poluje na taka wlasnie koszule z długim rękawem...i jednym slowem KICHA u mnie
A ostatnio myślałam o nabyciu spódnicy ołówkowej...śliczne są, ale mi się marzy taka sportowa z kieszeniami....
Dzięki Dziewczyny
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:10   #3048
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No nie wiem bo mnei sie miseczki nie deformuja a ramiaczka nie zwijaja Moze trzeba sie po prostu nauczyc prac staniki?
Jednak tak czy siak wole kupowac na bazarze po 6zł (ostatnio taka cena byla). Kupilam sobie ladny staniczek, super lezy i juz mam go 2 miechy a przewaznie zmieniam szybciej

Ostatnio w lumpie widzialam majtki.. no to mialy takie pozolkle krocze, ble.

Ja sie nigdy nie spotkalam z tym ze ktos mierzy stanik, ale moze dlatego ze nie chodze do sklepow z bielizna
Mnie też się deformują miseczki w bazarkowych stanikach a ramiączka skręcają się właściwie już po pierwszym praniu (nie wiem dlaczego tak jest ) Ja nawet na targu mierzę stanik przed kupnem (u mnie na rynku nawet przymierzalnie mają ), tylko w lumpie nie mierzę, bo za 3zł to mogę nie trafić i nawet mi nie żal Ale tak poza tym, to prawda jest taka, że staniki, które sobie kupię w lumpie są najwygodniejsze i trzymają się w niezmienionym stanie przez rok nawet

PS: Ale majtek nie kupuję - chyba, że by były z papierową metką, to ewentualnie (ale na takienigdy nie trafiłam).
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:15   #3049
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

A moja szafa się kurczy powoli Do lumpów nie chodze tylko co raz coś sprzedam na allegro Niedługo będe musiała pójść i sobie odbić to nie chodzenie , a co


Co do staników - z chęcią bym kupiła nawet na targu jeśli byłby mój rozmiar. Ale jakoś nie uśmiecha mi się bulić 200 zł za wielką miske i mały obwód w moim przypadku. A tak mam już 2 staniczki frei mój rozmiarek
W Polsce mamy problem z tym,że żadnych sklepów które oferowały by staniki z małym obwodem i dużymi miskami w rozsądnych cenach nie ma. Pozostaje ebay, allegro( często wystawiane używane chyba można się domyslić z jakiego źródla ) lub zamawianie na zagranicznych stronkach.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 13:22   #3050
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

ha dziewczyny lowy sie udaly ^^ pozniej wkleje zdjecia co do stanikow zapraszam na stanikowy watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725 a ja na bazarze w zyciu nie znajde stanika 60GG a ostatnio mierzylam kilka modeli niby rozmiar jeden a roznie leza i nie wszystkie fajnie polecam lekture watku zapewne dzieki niemu wiele z was sie "nawroci"
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:24   #3051
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Ej :P Chyba mnie zle zrozumialyscie z tymi stanikami, bo ja nie neguje kupowania biustonoszy w lumpach, tylko ze po prostu JA wolę dac 6zł za nowy niz 6zł za uzywany. I tylko tyle
Ps. Maly obwod duza miska kojarzy mi sie z silikonem Przepraszam nie bijcie Ale to tylko dlatego ze ja mam 75B a jak widze jakis rozmiar G (???????) i 60.. no to kojarzy mi sie to z Dolly Parton
Koniec o tym!

Moja mama mowi, ze jestem nałogowcem jesli chodzi o lumpy :P A pech chcial, ze fajny lumpeks jest akurat obok hipermarketu do ktorego wstepuje raz na pare dni

Dziewczyny a sa w Waszych lumpeksach jakies DUUUUZE miśki albo firanki?
Bo u mnie firanki sa, ale nigdy nie ma na 2.5metra wysokich Niestety teraz do sprzedazy weszly takie dziwne i dla mnie i mojej mamy brzydkie firany takie ze sliskiego materialu. My wolimy jdnak te tradycyjne Ale w lumpach nie trafiamy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-12-19 o 13:25
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:26   #3052
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Tak, dzięki temu wątkowi odkryłam, że powinnam nosić rozmiar 60D, a nie jak teraz 70B. Trzeba byłoby się rozejrzeć za takim rozmiarem i przymierzyć

Anecka - nigdy się nie przyglądałam firanom, ale u mnie pewnie byś coś znalazła, bo dużo ich.
__________________
Gravedigger
When you dig my grave
Could you make it shallow
So that I can feel the rain

Edytowane przez lipschitz
Czas edycji: 2008-12-19 o 14:18
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:09   #3053
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Moje ostatnie łowy

1, 2. Bluzka z bufiastymi rekawami Laura Ashley
3. bluzka Dorothy Perkins
4. tunika atmosphere
5. tunika top shop
6. saszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8090.jpg (52,1 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8091.jpg (88,2 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8093.jpg (91,1 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8096.jpg (63,0 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8101.jpg (47,5 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8075.jpg (67,4 KB, 278 załadowań)
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:12   #3054
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

7. biodrowki new look
8. Papaya
9. Polo dla Tż Marks&Spencer(nowe z metkami)
10 j.w.
11. j.w.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8097.jpg (67,0 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8098.jpg (74,7 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8092.jpg (73,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8094.jpg (59,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8102.jpg (56,0 KB, 29 załadowań)
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:15   #3055
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie łowy

1, 2. Bluzka z bufiastymi rekawami Laura Ashley
3. bluzka Dorothy Perkins
4. tunika atmosphere
5. tunika top shop
6. saszki


Uwielbiam takie tuniki!

Z serii - spojrzenie w przyszłość
Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
i torebki

H&M
Atmosphere
Debenhams
Nie wiem jaka firma
Szukałam takiej Śliczna
__________________
Gravedigger
When you dig my grave
Could you make it shallow
So that I can feel the rain

Edytowane przez lipschitz
Czas edycji: 2008-12-19 o 14:18
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:16   #3056
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

i torebki

H&M
Atmosphere
Debenhams
Nie wiem jaka firma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8105.jpg (50,7 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8076.jpg (52,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8104.jpg (72,0 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8103.jpg (81,4 KB, 153 załadowań)
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:26   #3057
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
i torebki

H&M
Atmosphere
Debenhams
Nie wiem jaka firma

każda bym Ci zabrała
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:29   #3058
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez lipschitz Pokaż wiadomość
Tak, dzięki temu wątkowi odkryłam, że powinnam nosić rozmiar 60D, a nie jak teraz 70B. Trzeba byłoby się rozejrzeć za takim rozmiarem i przymierzyć

Anecka - nigdy się nie przyglądałam firanom, ale u mnie pewnie byś coś znalazła, bo dużo ich.
Ja dopiero jak policzyłam sobie rozmiar za pomocą kalkulatorka specjalnego na jakiejś stronce, to się zorientowałam, że moim rozmiarem nie jest 70B tylko 65D...i rzeczywiście w takim mi lepiej (mam już same takie staniki - znaczy się 70D albo C, bo 65 nie mogę znaleźć ) A taki rozmiar to tylko w lumpie albo w drogim sklepie...


Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie łowy

1, 2. Bluzka z bufiastymi rekawami Laura Ashley
3. bluzka Dorothy Perkins
4. tunika atmosphere
5. tunika top shop
6. saszki
Świetna bluzka z bufiastymi rękawkami i tuniczka niebieska


Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
i torebki

H&M
Atmosphere
Debenhams
Nie wiem jaka firma
I ta pierwsza torba też fajna
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:31   #3059
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie łowy

1, 2. Bluzka z bufiastymi rekawami Laura Ashley
3. bluzka Dorothy Perkins
4. tunika atmosphere
5. tunika top shop
6. saszki


Buty i torebki Skąd łowy?

Edytowane przez wykrasana
Czas edycji: 2008-12-19 o 15:32
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:46   #3060
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy- nasze łowy i zdobycze cz. VI

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Ja dopiero jak policzyłam sobie rozmiar za pomocą kalkulatorka specjalnego na jakiejś stronce, to się zorientowałam, że moim rozmiarem nie jest 70B tylko 65D...i rzeczywiście w takim mi lepiej (mam już same takie staniki - znaczy się 70D albo C, bo 65 nie mogę znaleźć ) A taki rozmiar to tylko w lumpie albo w drogim sklepie...




Świetna bluzka z bufiastymi rękawkami i tuniczka niebieska




I ta pierwsza torba też fajna

a ja np. kupiłam 70DD w sklepie ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ za całe 18zł plu przesyłka - promocja była a jakosć naprawde super, stanik mam już 3 msc, często nosze bo wygodny i nic się nie dzieje

więc polecam zaglądać, mają też dużo 65tek w niskich cenach - trzeba po prostu zaglądać.

Lara-21
tobie to nawet polo dla TZ bym zabrała ;D wszystko pięknę, a torebki jejjku cuda cudniaste
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.