Zaczerwieniona skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 20:53   #1
ghorann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5

Zaczerwieniona skóra


Witam. Moja skora na twarzy jest cały czas taka jakby zaczerwieniona. Wszędzie indziej mam ładny kolor skory a na twarzy jest czerwona. Czy da się coś na to zaradzić? Jakieś maseczki czy coś? Dodam ze mam problem z tradzikiem, ale jakoś sobie z nim radze domowymi metodami i nie jest tak złe...pozostaje tylko ta czerwona twarz. Dodam tekze ze jestem chłopakiem, wiec wszystkie makijaże raczej odpadaja:P
ghorann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:15   #2
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Cytat:
Napisane przez ghorann Pokaż wiadomość
Witam. Moja skora na twarzy jest cały czas taka jakby zaczerwieniona. Wszędzie indziej mam ładny kolor skory a na twarzy jest czerwona. Czy da się coś na to zaradzić? Jakieś maseczki czy coś? Dodam ze mam problem z tradzikiem, ale jakoś sobie z nim radze domowymi metodami i nie jest tak złe...pozostaje tylko ta czerwona twarz. Dodam tekze ze jestem chłopakiem, wiec wszystkie makijaże raczej odpadaja:P

Musisz bardziej szczegolowa to opisac, masz miejsca gdzie jest zaczerwieniona? Czy po prostu cala skora? To wystepuje ciagle, czy maja na to wplyw jakies czynniki? Jak odpiszesz to da sie cos zaradzic
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:46   #3
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Zaczerwieniona skóra

masz trądzik i leczysz go domowymi sposobami. pewnie wysuszasz twarz itd. i dlatego jest ciągle podrażniona, co się wiąże z zaczerwienieniem. Musisz ją ukoić jakimś kojącym/nawilżającym kremem.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 11:55   #4
ghorann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Właśnie w tym problem ze jej nie wysuszam. Używam kremów nawilżających i skora jest cały czas dobrze nawilżona. A co do zaczerwienienia to występuje ono w miejscach w których najczęściej pojawia się trądzik, czyli czoło, policzki, oraz przy podstawie nosa(tam gdzie często lubią pryszcze wyskakiwać). Największy problem z tym występuje wtedy gdy mam więcej pryszczy na twarzy, ale bywa i tak ze przez jakiś czas nie mam w ogóle a czerwona twarz mam nadal
ghorann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:25   #5
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Cytat:
Napisane przez ghorann Pokaż wiadomość
Właśnie w tym problem ze jej nie wysuszam. Używam kremów nawilżających i skora jest cały czas dobrze nawilżona. A co do zaczerwienienia to występuje ono w miejscach w których najczęściej pojawia się trądzik, czyli czoło, policzki, oraz przy podstawie nosa(tam gdzie często lubią pryszcze wyskakiwać). Największy problem z tym występuje wtedy gdy mam więcej pryszczy na twarzy, ale bywa i tak ze przez jakiś czas nie mam w ogóle a czerwona twarz mam nadal

leczysz sie pod opieka jakiegos dermatologa? takie rzecyz warto wpsomniec, mi tez sie wydawalo ze to przeususzenie ale skoro mowiesz ze sporo nawilzasz..na pewno unikacj slonca/solarium, na poczatek moge ci polecic krem bepanthen ok 12 zl, na podraznienia skory, no a reszte to by sie jednak przydalo pod okiem dermatologa..pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:32   #6
bezimiennaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Ja miałam to samo, poprostu źle dobrany krem. Mozliwe ze jestes uczulony na którys ze składnikow i masz zaczerwieniona twarz. Najlepiej takie problemy omawiac z dermatologiem, on ci dobierze odpowiedni krem do twarzy. Pozdrawiam
bezimiennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:20   #7
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Możesz spróbować kremu z wit. K, wzmacniającego naczynia krwionośne (np.pharmaceris)
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 17:35   #8
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Ja bym radziła nawet dobrą kosmetyczkę.

Powinna coś podadzić. Większość dobrych kosmetyczek poleci ci odpowiednią pielęgnację.

Czasami naprawdę wystarczy dobre czyszczenie :d
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:03   #9
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Jak nie chcesz do lekarza to polecam kosmetki Tołpa. W większość marketów na pasażach znajdziesz. Mnie pomogły a przynajmniej złagodziły ostry stan

http://tolpa.pl/pl/index
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 19:56   #10
lucysad
Raczkowanie
 
Avatar lucysad
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 231
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Cytat:
Napisane przez ghorann Pokaż wiadomość
Witam. Moja skora na twarzy jest cały czas taka jakby zaczerwieniona. Wszędzie indziej mam ładny kolor skory a na twarzy jest czerwona. Czy da się coś na to zaradzić? Jakieś maseczki czy coś? Dodam ze mam problem z tradzikiem, ale jakoś sobie z nim radze domowymi metodami i nie jest tak złe...pozostaje tylko ta czerwona twarz. Dodam tekze ze jestem chłopakiem, wiec wszystkie makijaże raczej odpadaja:P
Radzę pójść do kosmetyczki na IPL (coś na kształt lasera), bo za kilka lat będzie gorzej. Ja męczę się z tym problemem już kilkanaście lat, bo nie wiedziałam, że IPL istnieje.
lucysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 14:48   #11
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Zaczerwieniona skóra

lucysad jaka jest cena za zabieg i czy to daje trwały efekt? też mam problem z naczynkami
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 11:16   #12
lucysad
Raczkowanie
 
Avatar lucysad
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 231
Dot.: Zaczerwieniona skóra

Ceny są od 500 zł w klinikach w Warszawie do 150 zł w gabinetach kosm. Wydałam już 2000, ale efekt nie zadowala mnie, a spod zaczerwienień wyszły przebarwienia. Jak nie urok...
lucysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 11:40   #13
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Cool Dot.: Zaczerwieniona skóra

ja czesem stosuje maseczek z serii Under Twenty poprawiających koloryt skóry.
__________________
WYMIANA zapraszam
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.