Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 21:13   #1081
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
poza tym nadchodza swieta, wakacje, ferie,
tżety i seksy to jedno, ale ileż to razy miałam skopane wczasy w (prawie) tropiku, na które czekałam i oszczędzałam przez cały boży roczek, bo mi się okresisko zaczęło dokładnie dzień po przyjeździe i nie chciało przez cały zafajdany tydzień odpuścić... nie dość że na garści przeciwbólówek, żebym się w ogóle mogła ruszyć z kibelka, to jeszcze to ciągłe bieganie, żeby zmienić tampon po wyjściu z wody i inne towarzyszące mi ekscesy (moje pmsy wielkokrotnie kończyły się biegunkami i wymiotami, a i parę razy zlądowałam na pogotowiu pod ketonalem w kroplówce)
nie nie, ja podziękuję za takie atrakcje
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:14   #1082
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Hej W sobote wziełam ostatnią tablekę yasminelle. Czyli jestem teraz w tygodniu gdzie "czekam na okres" to było moje pierwsze opakowanie i dosłownie caaaaałyyy miesiąc miałam krawienie... raz mniejsze raz większe. Dzis chciałam umówić się z ginekologiem ale nie czynne teraz kolejne tabletki mam brać znów od pierwszego dnia okresu tak??

Czy okres wogole będzie jeśli krwawiłam cały miesiąc? troche się niepokoje
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:23   #1083
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie tak zastanawiam i może to głupie pytanie ale czy często współżyjecie ze swoimi TŻtami jak bierzecie tabletki ?
my mieszkamy razem wiec czesto

Cytat:
Napisane przez olapaziczek Pokaż wiadomość
pani ćma
Jeśli troszkę Cię to pocieszy to powiem Ci że mój tata od dwóch miesięcy jest na diecie którą masz zamiar rozpocząć - schudł już 10 kilo Fakt że czasem boli mnie serce kiedy widzę jego wzrok jak ja pałaszuję ziemniaki ale naprawdę warto! poza tym ma łuszczycę a dieta bardzo poprawiła stan jego skóry (ale to już inna bajka )
dziekuje
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:30   #1084
serduszkowa
Rozeznanie
 
Avatar serduszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 586
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
Hej W sobote wziełam ostatnią tablekę yasminelle. Czyli jestem teraz w tygodniu gdzie "czekam na okres" to było moje pierwsze opakowanie i dosłownie caaaaałyyy miesiąc miałam krawienie... raz mniejsze raz większe. Dzis chciałam umówić się z ginekologiem ale nie czynne teraz kolejne tabletki mam brać znów od pierwszego dnia okresu tak??

Czy okres wogole będzie jeśli krwawiłam cały miesiąc? troche się niepokoje
tabletki powinnaś zacząć brać po przerwie siedmiu dni bez względu na to czy dostalas okres, czy nie dostalas, czy to np trzeci dzień okresu.

btw w ulotce są na ten temat informacje, aż tak trudno przeczytac?
serduszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:31   #1085
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

imyourdestiny
jeśli to są twoje pierwsze opakowania, to taka sytuacja ma prawo się zdarzać. czy będzie krwawienie czy nie - to trochę loteria.
kolejne opakowanie zacznij normalnie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:45   #1086
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie tak zastanawiam i może to głupie pytanie ale czy często współżyjecie ze swoimi TŻtami jak bierzecie tabletki ? ja sie dalej zastanawiam nad wykupieniem recepty ... nie wiem czy warto mieszać sobie w organizmie i brać tabsy a np. tak jak moja znajoma mówi że współżyje raz w tygodniu czyli w miesiącu ok 4 razy a tabletki brać musi przez cały miesiąc i czy warto tak sobie psuć zdrowie wiadomo że to nie jest najważniejsze bo też gdy sie nie bierze to większe ryzyko wpadki itp. ale tabsy to nie cukierki ehm Ale ciekawi mnie jak to jest z Wami i tymi sprawami ?
Zależy od warunków bo nie mieszkamy razem. Ale jak już się dorwiemy (czasami jest kilka takich dni w tygodniu,czasami tylko jeden) to kilka razy dziennie, więc trochę tego jest. Dodatkowo mi tabletki pomogły na cerę (od święta coś wyskoczy) i na bóle (ostatnio miałam takie krwawienie,że ani brzuch nie bolał ani piersi, kompletnie nic nie czułam :P) Ja jestem z tabletek baaardzo zadowolona
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:46   #1087
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Dziekuje za oświecenie
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 14:43   #1088
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cześć Dziewczyny. Chciałam zapytać czy któraś z was miała podobny problem.
Zacznę od początku. Tabletki biorę od ponad roku. Najpierw novynette, teraz yasminelle. Ostatnio zawsze po stosunku dostaję zapalenia pęcherza. Dosłownie zaraz po. Byłam już u lekarza, kazał zrobić badanie moczu i powiedział coś, ża może to być od tabletek...
Ogólnie dotychczas byłam zadowolona. Cera mi się poprawiła, okres nie jest bolesny, mam go regularnie....
Nie wiem, co teraz robić... rezygnować z tabletek? Napiszcie, co myślicie...
pozdrawiam
stszala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:55   #1089
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez stszala Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Chciałam zapytać czy któraś z was miała podobny problem.
Zacznę od początku. Tabletki biorę od ponad roku. Najpierw novynette, teraz yasminelle. Ostatnio zawsze po stosunku dostaję zapalenia pęcherza. Dosłownie zaraz po. Byłam już u lekarza, kazał zrobić badanie moczu i powiedział coś, ża może to być od tabletek...
Ogólnie dotychczas byłam zadowolona. Cera mi się poprawiła, okres nie jest bolesny, mam go regularnie....
Nie wiem, co teraz robić... rezygnować z tabletek? Napiszcie, co myślicie...
pozdrawiam
Jak to.. zawszee po stosunku? Wydaje mi się,że masz cały czas zapalenie pecherza ale niewyleczone. Więc wylecz i obserwuj. Ale żeby od tabletek ? Nie sądze.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 19:35   #1090
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Problem w tym, że zapalenie pecherza wyleczyłam antybiotykiem (Forcin/d) około miesiąc temu. Lekarz zapewnił mnie, że jest ono wyleczone do końca. A przy kolejnym stosunku dokładnie to samo - pieczenie, bieganie co 10 min do toalety... Dlatego właśnie nie wiem, co myśleć...
stszala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 19:46   #1091
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

To musisz iśc jeszcze raz niestety. My tu chyba nic nie poradzimy.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 14:38   #1092
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Wczoraj zaczęłam kolejne opakowanie. Po pierwszym mogę stwierdzić, że jak na razie jest nieźle i oby tak dalej
Tylko ostatnio mam straszną fazę na budyń - mogłabym jeść i jeść
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 14:46   #1093
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Finlora, mi za to np. zbrzydła czekolada Za to nie mogę się oderwać od krówek
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 14:51   #1094
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Chcialabym, żeby mi zbrzydła czekolada A krówki
Dzisiaj też zrobię sobie budyń A TŻ powoli nie może już na niego patrzeć
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 15:17   #1095
Hilda1988
Raczkowanie
 
Avatar Hilda1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Włoszczowa (Gosiewo:D)
Wiadomości: 72
GG do Hilda1988
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

ja tak mam z żelkami mogla bym je jesc na okragło


edit:
a ja sie doczekalam krwawnienia dzisiaj i znow w 4 dniu przerwy te tebtetki sa genialne
__________________
Nie kocham Cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś, kiedy przebywam z Tobą.




Edytowane przez Hilda1988
Czas edycji: 2008-12-23 o 17:08
Hilda1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 19:42   #1096
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

hej mam pytanie? ostatnio doszlo do stosunku niedlugo po wzieciu tabletki ale godzine wczesniej wypilam 2 kieliszki wina czy to moze oslabic dzialanie tabletek?
wlasciwie jak to jest u was? bo ja unikam picia alkoholu w czasie kiedy mam brac tabsy bo jakos sie boje.
konatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 19:44   #1097
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
hej mam pytanie? ostatnio doszlo do stosunku niedlugo po wzieciu tabletki ale godzine wczesniej wypilam 2 kieliszki wina czy to moze oslabic dzialanie tabletek?
wlasciwie jak to jest u was? bo ja unikam picia alkoholu w czasie kiedy mam brac tabsy bo jakos sie boje.
nie
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 19:47   #1098
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

alkohol nie wpływa na skutecznosc tabletek pod warunkiem, ze nie powoduje wymiotow w czasie 4godz od wziecia tabletki. no i oczywiscie nie powinno si epopijac tabletki alkoholem (z reszta nie tylko anty ale zadnych), wiec nie masz sie co martwic


a ja niedlugo Was opuszcze-wczoraj bylam u gina i powiedzialam o moich nastrojach, nerwach itd i przepisała mi Novynette....zobaczymy co z tego bedzie.. w kazdym razie jestem dopiero w polowie opakowania Y a potem przechodze na N.
no i mam zonka. gin powiedziala, ze mam zrobic normalnie przerwe po wziecu ostatniej Y i po 7 dniach zaczac N a w ulotce od N jest, ze nie nalezy robic przerwy jesli zmienia sie z innych tabletek (nie jest wyszczegolnione czy ze slabszych na moncniejsze czy iodwrtonie-tylko ogolnie) I teraz nie wiem co zrobic...ale wydaje mi sie, ze bezpieczniej bedzie nie robic przerwy. myle sie?

Edytowane przez neska22
Czas edycji: 2008-12-23 o 20:27
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 19:50   #1099
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
hej mam pytanie? ostatnio doszlo do stosunku niedlugo po wzieciu tabletki ale godzine wczesniej wypilam 2 kieliszki wina czy to moze oslabic dzialanie tabletek?
wlasciwie jak to jest u was? bo ja unikam picia alkoholu w czasie kiedy mam brac tabsy bo jakos sie boje.
Nie osłabiło działania
Ja tam na alkohol nie zwracam uwagi. Byle się nie nachlać jak zwierzę i nie zwymiotować w kilka godzin po wzięciu tabletki :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 22:25   #1100
1funnygirl1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam wszystkie Panie!
Mam problem, który juz wystapil w tym watku, jednak nie do konca satysfakcjonuje mnie odpowiedz. Biore Y. W 14 dniu był stosunek. W 16 dniu dostałam antybiotyk Augmentin, ktory wg jednych reaguje z Y, wg innych nie. I teraz moje pytanie: czy jezeli antybiotyk zareagowal z Y to bedzie to tak jakbym w 16 dniu przestała brac Y? czy do tego stopnia moze obnizyc skutecznosc Y? w sumie to 3 tydzien.... caly czas biore i antybiotyk i Y. dzis mam 20 tabletke.
Czy jest ryzyko wiazace sie z tym stosunkiem w 14 dniu brania tabletek?
pozdrawiam!
1funnygirl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 22:46   #1101
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
alkohol nie wpływa na skutecznosc tabletek pod warunkiem, ze nie powoduje wymiotow w czasie 4godz od wziecia tabletki. no i oczywiscie nie powinno si epopijac tabletki alkoholem (z reszta nie tylko anty ale zadnych), wiec nie masz sie co martwic


a ja niedlugo Was opuszcze-wczoraj bylam u gina i powiedzialam o moich nastrojach, nerwach itd i przepisała mi Novynette....zobaczymy co z tego bedzie.. w kazdym razie jestem dopiero w polowie opakowania Y a potem przechodze na N.
no i mam zonka. gin powiedziala, ze mam zrobic normalnie przerwe po wziecu ostatniej Y i po 7 dniach zaczac N a w ulotce od N jest, ze nie nalezy robic przerwy jesli zmienia sie z innych tabletek (nie jest wyszczegolnione czy ze slabszych na moncniejsze czy iodwrtonie-tylko ogolnie) I teraz nie wiem co zrobic...ale wydaje mi sie, ze bezpieczniej bedzie nie robic przerwy. myle sie?
ja bym dla świętego spokoju zrobiła tak jak mówi ulotka
mam nadzieję, że nowe tabletki Ci będą lepiej służyć..

ja dziś zaczęłam 3cie opakowanie logestów- jest ok

Cytat:
Napisane przez 1funnygirl1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Mam problem, który juz wystapil w tym watku, jednak nie do konca satysfakcjonuje mnie odpowiedz. Biore Y. W 14 dniu był stosunek. W 16 dniu dostałam antybiotyk Augmentin, ktory wg jednych reaguje z Y, wg innych nie. I teraz moje pytanie: czy jezeli antybiotyk zareagowal z Y to bedzie to tak jakbym w 16 dniu przestała brac Y? czy do tego stopnia moze obnizyc skutecznosc Y? w sumie to 3 tydzien.... caly czas biore i antybiotyk i Y. dzis mam 20 tabletke.
Czy jest ryzyko wiazace sie z tym stosunkiem w 14 dniu brania tabletek?
pozdrawiam!
antybiotyki nie działają wstecz. i obniżają działanie stopniowo - obniżają, a nie całkiem usuwają
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 09:17   #1102
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

A ja chciałam zapytać czy to na pewno bezpieczne. Bardzo mi zależy, żeby wziąć dwa blistry na raz tzn. jeden po drugim nie robiąc przerwy na okres. I czy to pewne, że on nie wystąpi? I czy to jakoś wpłynie drastycznie na mnie?
Biorę tabletki od roku, nigdy wcześniej tak nie robiłam. Pomoże ktoś;>?
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 10:01   #1103
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez sysecka Pokaż wiadomość
A ja chciałam zapytać czy to na pewno bezpieczne. Bardzo mi zależy, żeby wziąć dwa blistry na raz tzn. jeden po drugim nie robiąc przerwy na okres. I czy to pewne, że on nie wystąpi? I czy to jakoś wpłynie drastycznie na mnie?
Biorę tabletki od roku, nigdy wcześniej tak nie robiłam. Pomoże ktoś;>?
ale jest w ulotce przecież o tym

Nawet jeśli nie jest zalecane, opóźnienie wystąpienia miesiączki (krwawienia z odstawienia) jest możliwe przez przejście bezpośrednio do nowego blistra Yasminelle z pominięciem okresu bez tabletek aż do końca drugiego blistra. Może wystąpić plamienie (kropelki lub plamki krwi) lub krwawienie międzymiesiączkowe podczas przyjmowania tabletek z drugiego blistra. Po zwykłym 7-dniowym okresie bez tabletek, należy kontynuować przyjmowanie tabletek z kolejnego blistra.


i tak, jest to bezpieczne, drastycznie na Ciebie nie wpłynie- w przeciwnym przypadku ulotka nie dawałaby nam takiej możliwości pominięcia krwawienia
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 19:36   #1104
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Hilda1988 Pokaż wiadomość
a ja sie doczekalam krwawnienia dzisiaj i znow w 4 dniu przerwy te tebtetki sa genialne
Ja dostałam piątego dnia

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
alkohol nie wpływa na skutecznosc tabletek pod warunkiem, ze nie powoduje wymiotow w czasie 4godz od wziecia tabletki. no i oczywiscie nie powinno si epopijac tabletki alkoholem (z reszta nie tylko anty ale zadnych), wiec nie masz sie co martwic
No i mam odpowiedź na swoje niezadane pytanie czy alkohol ma wpływ na działanie tabletek
Czyli jeśli popiłabym tabletkę piwem to by się nic nie stało?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 20:04   #1105
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja dostałam piątego dnia

No i mam odpowiedź na swoje niezadane pytanie czy alkohol ma wpływ na działanie tabletek
Czyli jeśli popiłabym tabletkę piwem to by się nic nie stało?

nie raz popijalam tab piwem oraz znacznie mocniejszym alkoholem i nic sie nie stalo. ale osobiscie nie polecam lekow raczej z alkoholem nie nalezy łączyc to tak bardziej z medycznego pkt widzennia
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 20:07   #1106
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
nie raz popijalam tab piwem oraz znacznie mocniejszym alkoholem i nic sie nie stalo. ale osobiscie nie polecam lekow raczej z alkoholem nie nalezy łączyc to tak bardziej z medycznego pkt widzennia
No tak, ja wiem, ale nie wyobrażam sobie, że miałabym zrezygnować z imprez i alkoholu na nie wiem jak długo bo zaczęłam brac tabletki
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 20:37   #1107
1funnygirl1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość


antybiotyki nie działają wstecz. i obniżają działanie stopniowo - obniżają, a nie całkiem usuwają
Dziękuję za odpowiedź!

A co możesz powiedzieć na temat interakcji Y z tabletkami metabolizującymi alkohol - 2KC? Chyba nie powinno być problemów? a może się mylę...?
1funnygirl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 21:47   #1108
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez 1funnygirl1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź!

A co możesz powiedzieć na temat interakcji Y z tabletkami metabolizującymi alkohol - 2KC? Chyba nie powinno być problemów? a może się mylę...?
uważam, że nie powinno być problemów, występują tam same naturalne składniki z tego co wyczytałam, które dostarczamy organizmowi w życiu codziennym
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:41   #1109
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Czy wam też wychodzą krostki na twarzy??
lewy policzek mam dosłownie cały w krostkach ;/ dodam, że nigdy nie miałam z tym problemow a co dopiero na policzku
smaruje spirytusem i sudocremem ale coś nie chcą znikać puki co

myślałam, że po tabletkach powinny znikać a nie pojawiać się
jakie jest wasze zdanie ?
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:51   #1110
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez sysecka Pokaż wiadomość
A ja chciałam zapytać czy to na pewno bezpieczne. Bardzo mi zależy, żeby wziąć dwa blistry na raz tzn. jeden po drugim nie robiąc przerwy na okres. I czy to pewne, że on nie wystąpi? I czy to jakoś wpłynie drastycznie na mnie?
Biorę tabletki od roku, nigdy wcześniej tak nie robiłam. Pomoże ktoś;>?
osobiscie odradzam, ale oczywiscie, kazdy organizm jest inny, moj zareagowal bardzo gwaltownie.

wzielam kolejne opakowanie bez robienia przerwy, po 2 tabletce z nowego opakowania zaczelam plamic, pomyslalam-trudno, ale pojawil sie bol brzucha, nie takie typowe skurcze jak przy miesiaczce, tylko jakby mocny ucisk na podbrzusze. potem bylo coraz gorzej. wieksze krwawienie, totalny zanik apetytu, mdlosci, bol glowy, bezsennosc, straszne pobudzenie, hustawka nastroju, jednym slowem koszmar

po 7 tabletce z nowego op czulam sie naprawde zle, nie mialam sily wstac z lozka, myslalam czy nie leciec do lekarza. po paru godzinach od tego "kryzysu", gdy myslalam, ze umieram() nagla, niespodziewana ulga! dostalam jakby zwyklego krwawienia z odstawienia, bol brzucha minal, wrocily sily i apetyt. krwawienie trwalo jeszcze pare dni.

dokonczylam opakowanie i zrezygnowalam zupelnie z Yasminelle. te hustawki nastroju i nerwowosc rujnowaly mi zycie osobiste chociaz i tak po Yasminelle czulam sie lepiej psychicznie niz po Yasmin. kazdy organizm jest inny, sama mieszkam z dziewczyna, ktora bierze Yasminelle od kiedy tylko weszly na rynek i nie odczuwa zadnych skutkow ubocznych, a probowala juz innych tabletek, wiec nie ma reguly.

podsumowujac:

na +:
-sliczna cera
-wlosy mniej sie przetluszczaja
-wlosy na ciele rosna duuuuuuuuuuzo wolniej

na wielki -:
-nerwowosc, po slabej kawie to juz szalenstwo
-placzliwosc
-brak apetytu
-ogolne przybicie i uczucie, ze nie jest sie soba

teraz zaczelam brac Diane 35, czuje sie zupelnie inaczej, totalny spokoj, opanowanie, zobaczymy co bedzie dalej.

szkoda, ze na rynku jest niewiele tabletek dzialajacych antyandrogenowo

zmykam z wątku i zycze aby Wam po Yasminelle zylo sie lepiej niz mi
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.