Urodziny przyszłej teściowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 19:22   #1
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699

Urodziny przyszłej teściowej


Dziewczyny tudzież chłopcy

Pytanie do was na dzisiejszy wieczór

Moja przyszła teściowa obchodzi dzisiaj urodziny. zaprosiła cała swoją rodzinę na torcik i szampana. Ja nie zostałam przez nią zaproszona. Z racji tego, że będę u mojego Narzeczonego jutro wtedy też mam zamiar złożyć jej życzenia urodzinowe.

Z tego co wiem na urodzinach była cała rodzina, była równiez kuzynka mojego Narzeczonego ze swoim przyszłym mężem (ślub w tym mieś.- wpadka).

Mój narzeczony ma tatusia alkoholika, który jakże wspaniale uświęcił żony urodziny przychodząc z pracy pijany jak bela. W tym stanie "zabawiał" gości.

W sumie na dzisiaj byłam umówiona, że przyjade do Narzeczonego, ale zadzwonił mi, żebym jednak nie przyjeżdzłą bo tatuś i w ogóle nie posiedzimy ani nic bo dom pełen ludzi... Ok przyjęłam...

Później dowiedziałam się ze z kuzynką mojego TŻeta jest jej narzeczony i tak jakoś głupio się poczułam...

Ja nie wiem, odrzucona, niechciana....że nie otrzymałam od mamy TŻeta zaproszenia....
Wiem, że żadna ze mnie jeszcze rodzina z nimi, ale.... my również jesteśmy po oficjalnych zaręczynach, od kuzynki TŻeta i jej narzeczonegom różnimy się stażem naszego związku, brakiem daty slubu i brakiem dziecka w drodze...

Narzeczony dzownił kilka razy podczas bytności rodziny u nich i wyczuł po głosie, że coś jest nie tak. Powiedziałam mu, że jest mi przykro, że nie zostałam poproszona o przyjscie. Nie oczekiwałam bynajmniej zaproszenia na papierze, ale zwykłego "przyjdz na torta" czy coś w tym guście...

Na co mój Ukochany opdparł, że on nie chciał, żebym widziała jego ojca w takim stanie, bo mu głupio by było... Fak, zawsze sie wkurza jak ojciec jest w tym stanie...
Nie chciałam się wdawać w dyskucje przez tel. woec powiedziałam, że ok.

Druga sprawa, że śpie u nich praktycznie co tydzień, widziałam ojca TŻta w gorszych "stanach nieważkości", pewnie więcej razy niz pozostała częśc rodziny więc wytłumaczenie, że nie chciał zebym widziała jejgo ojca w takim stanie jest w tym momencie dla mnie dziwne i chyba nie do końca prawdziwe...

jak Wy uważacie?? Jestem osoba skłonna do przesady, czy i w tym wypadku też przesadzam i szukam dziury w całym??
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:31   #2
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Dziwne. Skoro śpisz u nich co tydzień to chyba wiesz co jest grane.. Więc pijany Ojciec raczej by Cię nie zdziwił
W takim razie jak kontakty z teściową? Lubicie się? Moim zdaniem tu była jakaś ingerencja Twojego Tż, skoro teściowa zaprosiła wszystkich to dlaczego miałaby Cie nie zapraszac?
Moze Tż miał coś do ukrycia..

A tak poza tym też byłoby mi przykro
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:38   #3
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Lubimy się... wesoła z niej kobietka i od razu złapałyśmy kontakt.

Mój TŻet powiedział mi później, że przecież mogłam przyjechać... Ja mu mówię, że skoro powiedział, że nie, no to nie, ja się wtryniac nie będe.... Powiedział, że u nich w domu nie ma "oficjalnych" zaproszeń więc nie powinnam tego oczekiwać od jego mamy

Muszę jutro go przycisnąc, bo tego tak nie zostawię...

Kurde, pomyślałam nawet, że się mnie wstydzi czy coś

Z tym, że jego rodzina mnie zna i z tego co mówił to wszyscy pytali o mnie.....

Dziwne...

faceci to jacyś "nieteges" są....

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2009-01-03 o 19:39
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:56   #4
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Może po prostu mama TŻ nie chciała Cię zaprosić? A TŻ,żeby nie mówić Ci wprost i nie sprawiać przykrości powiedział, że to ze względu na ojca?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:07   #5
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Może po prostu mama TŻ nie chciała Cię zaprosić? A TŻ,żeby nie mówić Ci wprost i nie sprawiać przykrości powiedział, że to ze względu na ojca?

no jest to jakaś myśl, ale skoro ogólnie mnie lubi to dlaczego miałaby mnie nie zapraszać??

przypomniało mi się, że TZet powiedział, że kuzynki z narzeczonym tez nie zapraszała, po prostu przyszli.... i aj tez summa summarum tez mogłam przyjśc...

tyle, ze ja jestem nauczona, ze bez zaproszenia nigdzie do nikogo nie idę....
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:59   #6
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
no jest to jakaś myśl, ale skoro ogólnie mnie lubi to dlaczego miałaby mnie nie zapraszać??

przypomniało mi się, że TZet powiedział, że kuzynki z narzeczonym tez nie zapraszała, po prostu przyszli.... i aj tez summa summarum tez mogłam przyjśc...

tyle, ze ja jestem nauczona, ze bez zaproszenia nigdzie do nikogo nie idę....

u mnie w rodzinie tez tak jest... tzn. jak ktos ma urodziny czy imieniny wiadmo ze sie robi jakas imprezke rodzinna ale nie zaprasza sie nikogo. kto przyjdzie to przyjdzie, bo wiadomo na slub czy komunie sie zaproszenia wysyla ale na urodziny ?? ten kto przyjdzie na taka "nie proszona" impreze to znaczy ze pamieta ze ma sie swieto i to wazne... a co do twojego tz. hmmm.... moze nie przesadzac zbytnio. widzialas swojego przyszlego tescia w stanie po spozyciu, ale moze dzis faktycznie wygladal strasznie, twoj tz sie zdenerwowal ze w taki dzien musial sie "nawalic" i dlatego nie chcial zebys przyszla.... mysle ze to nie tragedia zadna, w sumie moglas isc, swiadczylo by to o twojej klasie, o tym ze pamietasz ze twoja tesciowa ma swieto i moglabys pokazac twojemu tz ze nie interesuje cie pijany tesc tylko on... ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, pogadacie - wyjasnicie wszystko i bedzie dobrze

trzymam kciuki
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:25   #7
Mandarin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

a może tego narzeczonego też nie zapraszała? tylko pojechał razem z kuzynką, ot tak wiem że mogło być Ci przykro, ale wydaje mi się, że najlepiej będzie jak pogadasz z Twoim TŻ i z nim to wyjaśnisz, a jego mamuśce złożysz jutro życzenia - bez żadnych problemów
Mandarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 22:12   #8
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Wg mnie zachowałaś się dojrzale i bardzo w porządku, bo nie strzeliłaś focha, a powiedziałaś o co Ci chodzi.
Twój TŻ też dał chyba normalne i spokojne wyjaśnienie i faktycznie możecie jeszcze ten temat poruszyć.
A wiesz jednak różnica daty ślubu i dziecka w drodze jest znacząca.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:58   #9
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

a czy wypada wysłać przyszłej teściowej życzenia urodzinowe sms'em czy lepiej zadzwonić (wolałabym tego uniknąć :P)
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 17:05   #10
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Mój TŻet powiedział mi później, że przecież mogłam przyjechać... Ja mu mówię, że skoro powiedział, że nie, no to nie, ja się wtryniac nie będe.... Powiedział, że u nich w domu nie ma "oficjalnych" zaproszeń więc nie powinnam tego oczekiwać od jego mamy
Ja też nie umialabym przyjść bez zaproszenia
A skoro kuzynka z narzeczonym pojawiła sie bez zaproszenia, to Twój TŻ mogl do Ciebie zadzwonić i poprosic, abys przyszła. Wyjasnienie, że nie chcial abys widziala jego ojca w tym stanie - cóż, skoro macie być ze sobą, to problemu ojca-pijaka nie da sie ukryć. Czy on chce przez całe życie ukrywać przed Toba swego ojca?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 17:26   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Nie chciała Cię zaprosić i tyle (powód nieważny). Przychodzenie do kogoś (może poza rodzicami, czy najbliższą rodziną - ale chodzi mi o takie wpadnięcie na chwilę, niezobowiązująco) bez zaproszenia - nie znam nikogo, kto praktykowałby taki zwyczaj. Dobrze zrobiłaś, że nie wpraszałaś się - skoro nie zostałaś zaproszona, to nie zostałaś. Zresztą, urodziny nie są okazją na którą trzeba zapraszać wszystkich z otoczenia, solenizant ma prawo wybrać - może jego mama nie chciała tego dnia denerwować się, że ktoś ogląda jej męża w tym stanie. I niekoniecznie była zachwycona niezapowiedzianą wizytą kuzynki - przecież się komuś nie powie wprost, że niepotrzebnie się wprosił.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 17:44   #12
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
a czy wypada wysłać przyszłej teściowej życzenia urodzinowe sms'em czy lepiej zadzwonić (wolałabym tego uniknąć :P)
Smsem to można wysłać życzenia dla koleżanki.
Do osoby starszej albo się pofatygować osobiście albo przynajmniej do telefonu i zadzwonić.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:56   #13
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
a czy wypada wysłać przyszłej teściowej życzenia urodzinowe sms'em czy lepiej zadzwonić (wolałabym tego uniknąć :P)
A Ty chciałabyś,żeby ktoś Ci wysłał sms-a z życzeniami?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:16   #14
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja też nie umialabym przyjść bez zaproszenia
A skoro kuzynka z narzeczonym pojawiła sie bez zaproszenia, to Twój TŻ mogl do Ciebie zadzwonić i poprosic, abys przyszła. Wyjasnienie, że nie chcial abys widziala jego ojca w tym stanie - cóż, skoro macie być ze sobą, to problemu ojca-pijaka nie da sie ukryć. Czy on chce przez całe życie ukrywać przed Toba swego ojca?
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie chciała Cię zaprosić i tyle (powód nieważny). Przychodzenie do kogoś (może poza rodzicami, czy najbliższą rodziną - ale chodzi mi o takie wpadnięcie na chwilę, niezobowiązująco) bez zaproszenia - nie znam nikogo, kto praktykowałby taki zwyczaj. Dobrze zrobiłaś, że nie wpraszałaś się - skoro nie zostałaś zaproszona, to nie zostałaś. Zresztą, urodziny nie są okazją na którą trzeba zapraszać wszystkich z otoczenia, solenizant ma prawo wybrać - może jego mama nie chciała tego dnia denerwować się, że ktoś ogląda jej męża w tym stanie. I niekoniecznie była zachwycona niezapowiedzianą wizytą kuzynki - przecież się komuś nie powie wprost, że niepotrzebnie się wprosił.

oj ktos tu odgrzebal stary temat

temat nieaktualny, TŻet nieaktualny zwis prosty meski

niemniej zgadzam sie z Wami dziewczyny

P.S. powod rozstania bynajmniej nie o urodziny
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:35   #15
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Urodziny przyszłej teściowej

ehhh dziewczyny,ale Wy robicie sobie problemy z niczego.
Nie doszukuj się antypatii w tym, że ktoś nie zaprosił Cię na imieniny.
Nie mam pojęcia dlaczego miałaś pretensje do chłopaka. Przecież to nie było jego święto. Zresztą wpraszanie się lub wtrącanie w sprawy rodzinne drugiej połówki to dośc delikatna sprawa.
Mnie też mama mojego ukochanego nie zaprasza na imieniny. Nie wysyła zaproszeń. Jakoś nie mam jej za złe, że zaprasza zamiast mnie, dziewczynę drugiego syna, który mają "mniejszy staż"
Nie wtrącam się w jego sprawy rodzinne, bo po co?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.