Pharmaceris - którą serię wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-15, 12:39   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Pharmaceris


Czy ktoras z Was, majac cere wrazliwa uzywala zluszczczajacego kremu salicylowego eris?
Prosze o opisanie wrazen. Probowalam uzyc Effaclar, La Roche ale okazal sie z byt silny i nie wiem jaka moze byc reakcja skory wrazliwej na Pharmaceris.
Dzieki za pomoc
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 15:25   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pharmaceris

Ja go używam dosyc często, cerę mam wrażliwą, mieszaną (zużyłam do ze 3 tubki do tej pory). Jedno zastosowanie daje bardzo delikatny efekt (wygładzenie, napięcie skóry), lekko wysusza (przydatna cecha przy małych wypryskach na skórze). Złuszczanie (delikatne) widać, jeżeli używam do przez 3-4 dni z rzędu (stosowałam też razem z peelingiem enzymatycznym).
W sumie - bezproblemowy, delikatny do częstej pielęgnacji. Pozdrowienia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 17:45   #3
Megi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 15
Pharmaceris - którą serię wybrać?

Zdecydowałam się na te kosmetyki , ale nie wiem którą serię. wybrać.MAm cerę wrażliwą,skłonną do zaczerwień i chyba uczuleń.Od czasau do czasu tworzą mi się na buzi liszaje.ZAstanawiałam się nad serią na naczyńka , ale nie jestem pewna czy te zaczerwienienia to właśnie to.DErmatolog też nie jest pewny.Chciałabym odżywić skórę i wzmocnić.Proszę o poradę którą serię Pharmaceriś wybrać.
Megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 18:34   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Pharmaceris - którą serię wybrać?

Raczej seria do cery alergicznej. Gdy stan skóry się poprawi, możesz przyjrzeć się kosmetykom naczynkowym.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:19   #5
nimfawodna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
Pharmaceris A, Vita-Sensilium - Krem Głęboko Nawilżający -nowa wersja lepsza?

Mialam wczesniej stara wersje tego kremu i bylam zadowolona, dobrze nawilzal, nie zatykal porow, leczyl drobne ranki. Teraz zmienili sklad i nie wiem czy bedzie sie dobrze spisywal. Czy ktos moze ma juz z nim jakies doswiadczenia?

Umieszczam nizej sklad nowej i starej wersji.

Informacja z ulotki:


Działanie:
Zapewnia doskonałe nawilżenie skóry dzięki zawartości Glucamu®, który wiąże i trwale utrzymuje wodę w naskórku. Wygładza i przywraca skórze utraconą jędrność i elastyczność. Krem zapobiega podrażnieniom i łagodzi zaczerwienienia . Dzięki zawartości filtrów UVA i UVB polecany jest do stosowania na dzień.

Efekt:
Nawilżona i elastyczna skóra bez podrażnień.

Składniki nowej wersji:
Aqua, Canola (Canola) Oil, Octocrylene, Paraffnum Liquidum, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Sucrose Distearate, Cyclomethicone, Methyl Gluceth-20, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Sucrose Stearate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Allantoin, BHA, CI 77820, Pentylene Glycol


(((dla porownania Skladniki starej wersji:
Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl, Myristate, Glycerin, Almond (Prunus Dulcis) Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Octyl Methoxycinnamate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Disodium EDTA, Retinyl Palmitate, BHA, Citric Acid, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Lecithin, Alcohol, Xantan Gum, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid. )))
nimfawodna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.