Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 18:45   #3421
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

My Super Ex-girlfriend- żenująca opowiastka o szalonej Superwoman. 'lekka' komedia, która okazuje się być szalenie ciężkostrawna.

Vicky Cristina Barcelona- warto zobaczyć, chociażby dla hiszpańskich widoków (i nie mówię tu tylko i wyłącznie o krajobrazach. Bardem!). lubię Johanson, ale tym razem przegrywa ona walkę o uwagę widza. duet P. Cruz+ J. Bardem fenomenalny! i muzyka piękna. jeden z moich ulubionych filmów, tak, tak mogę już go nazwać.

Madagaskar 2- fajny. król lemurów rządzi. większa liczba, niż w jedynce, żartów dla dorosłych. ale nie słyszałam na sali wybuchów śmiechu, ani dorosłych, ani dzieci, więc chyba jednak nie hit.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:11   #3422
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
[B]

Vicky Cristina Barcelona- warto zobaczyć, chociażby dla hiszpańskich widoków (i nie mówię tu tylko i wyłącznie o krajobrazach. Bardem!). lubię Johanson, ale tym razem przegrywa ona walkę o uwagę widza. duet P. Cruz+ J. Bardem fenomenalny! i muzyka piękna. jeden z moich ulubionych filmów, tak, tak mogę już go nazwać.

[B]
Johansson lubie i tu tez. zgadzam sie w pełni z podkresleniem
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:23   #3423
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

słyszałam że Taken dobry film
jutro będę oglądać
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 20:22   #3424
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Leon zawodowiec, wersja reżyserska (extended ) - co tu się rozdrabniać, film rewelacja, ochy i achy, 10/10. Dodane sceny sporo wnoszą i dość znacząco wpływają na odbiór bohaterów.
Polecam obejrzeć tą wersję. Gary Oldman jak zawsze boski


Dead Fish - rewelacyjny gniot. Oldman boski jak zawsze (pisałam już o tym? )
i niezmiennie reprezentuje aktorstwo na najwyższym poziomie (no i kwestia najważniejsza - można być przystojniejszym cynglem? Nie sądzę ).
I tylko on ratuje ten film, który jest generalnie denny.
Gdyby w nim nie zagrał - 1/10
Ale zagrał więc cóż... 10/10
Ale co go podkusiło, żeby w nim wziąć udział?

Aaaa.... i spory plus dla Roberta Carlyle.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 20:33   #3425
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Ile wazy kon trojański?" 8/10

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Spodziewałam się raczej kolejnej mało śmiesznej komedyjki, a zamiast tego moim oczom ukazała się ciekawa historia z naprawdę śmiesznymi scenami. I do tego czasy PRL (ostatnio przeżywam fascynacje nimi )

Komornik 7/10

Film z cyklu tych smutnych i do przemyśleń. Czyli teoretycznie w moim guście. Taka trochę opowieść wigilijna. Całkiem niezły, ale mało wciąga i coś mi cały czas nie pasowało i przeszkadzało. Cudo to nie jest, ale wart obejrzenia

Reserwat 8/10

Długo się zbierałam do obejrzenia, w końcu się udało. Lubię takie filmy typowo polskie, nie kopiowane na zagranicznych produkcjach. Ten swojski praski klimacik , panowie pijący tanie wino i w środku tego całego "burdelu" inteligentny fotograf .
Jestem bardzo na Tak
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 20:53   #3426
amelka99
Raczkowanie
 
Avatar amelka99
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 400
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wczoraj obejrzałam sobie po raz drugi już Dumę i uprzedzenie z Keirą i oczywiście uwielbiam strasznie mnie urzekł ten film, nie wiem w sumie czemu. Nie oglądałam starszej wersji, więc nie mam porównania, ale mogę dać spokojnie 9/10

I wreszcie zebrałam się na To właśnie miłość. Niektóre momenty mnie drażniły, ale ogólnie film świetny, żałuję, że nie obejrzałam podczas świąt 8/10

I jeszcze a propos Jestem na tak, bo obejrzałam w zeszłym tygodniu ogólnie nie jestem fakną Carrey'a ale ten film niesamowicie mi sie spodobał potrzebowałam wtedy trochę śmiechu najlepszy moment wg mnie kiedy Jim grał na gitarze niesamowity film, polecam na smutne dni 9/10

Co do Just dance, czy jak to się tam nazywa... mam podobne odczucia, co osoby które już komentowały... bardzo bardzo słaby 3/10
__________________
o d c h u d z a n i e
ć w i c z e n i a
b e z s ł o d y c z y 8/20
poszerzam horyzonty

'And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.'
F. Nietzsche
amelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 22:39   #3427
TatteredAndTorn
Zadomowienie
 
Avatar TatteredAndTorn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Las Vegas!
Wiadomości: 1 179
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Również oglądałam Just Dance i jakoś specjalnie mnie nie zachwyciło. Nudne... Ale tańczyła całkiem nieźle... Ale nieźle nie znaczy dobrze. 5/10
Czekam na Telemaniaka (Polsat, 6 stycznia 20:00 ) z Jimem Carreyem - mój ideał wśród aktorów
__________________
Kto się psztyka, ten sie bzyka!
TatteredAndTorn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 00:19   #3428
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Opowieści z Narni. Książę Kaspian - mniej mi się podobało niż pierwsza cześć, może ze względu na sentyment z dzieciństwa do "starej szafy" ale ogólnie piękna opowieść, film dobrze zrobiony, bardzo przyjemnie się oglądało 7/10

Na krawędzi nieba - 2 równoległa historie rozgrywajaće sie w Niemczech i w Turcji. Opowieść o emigrantach i ludziach im pomagających. Dający do myślenia, mimo wszystko optymistyczny 9/10
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 08:39   #3429
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Sierociniec - smutny los dzieciaczków i tyle. A zakończenie hm, bardzo przewidywalne. I w tym wypadku hiszpańska produkcja mnie drażniła. Kiepsko 2/10
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 14:42   #3430
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Madagaskar 2" Łatwy i przyjemny Kilka naprawdę śmiesznych momentów 6/10
Już dosyć dawno ale... "Czerwony smok". Wiadomo, "Milczenia owiec" nie przebije, ale jak na 3 część film bardzo dobry, czego najlepszym dowodem jest trzymanie w napięciu do końca. Jak zwykle świetny sir Anthony Hopkins. 8/10
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:56   #3431
Patucha
Zakorzenienie
 
Avatar Patucha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: MIASTO ANIOŁÓW
Wiadomości: 7 278
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

PS Kocham Cię 7/10, książka LEPSZA O NIEBO
__________________
W górach jest wszystko co kocham, bo góry to nasze spiętrzone marzenia...




Patucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 19:25   #3432
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Poświęcając pół niedzielnej nocy ( w tyle głowy majaczyła mi wizja poniedziałkowego wstawania do pracy o 5.30) obejrzałam Grę z Michaelem Douglasem.
Ja go doceniam, naprawdę. Pod powierzchownością zimnego, bubkowatego przystojnaka kryje się kawał dobrego aktora.
Tutaj miał szansę pokazać to.
Zastanawiałam się nad zakończeniem. Mogłoby być takie jak jest, ale równie dobrze mogłoby być inne- film mógłby zakończyć się wcześniej. Nie wiem, które by było lepsze.
Zdjęcia same w sobie były bardzo dobre, sterylne i błękitne, trochę jak zabawa stylistyczna. Ale gdyby były realniejsze, mniej zwracajace na siebie uwagę, film by bardziej do mnie przemówił.
Ogólnie- pozytywnie mnie zaskoczył.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:37   #3433
Patucha
Zakorzenienie
 
Avatar Patucha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: MIASTO ANIOŁÓW
Wiadomości: 7 278
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Poświęcając pół niedzielnej nocy ( w tyle głowy majaczyła mi wizja poniedziałkowego wstawania do pracy o 5.30) obejrzałam Grę z Michaelem Douglasem.
Ja go doceniam, naprawdę. Pod powierzchownością zimnego, bubkowatego przystojnaka kryje się kawał dobrego aktora.
Tutaj miał szansę pokazać to.
Zastanawiałam się nad zakończeniem. Mogłoby być takie jak jest, ale równie dobrze mogłoby być inne- film mógłby zakończyć się wcześniej. Nie wiem, które by było lepsze.
Zdjęcia same w sobie były bardzo dobre, sterylne i błękitne, trochę jak zabawa stylistyczna. Ale gdyby były realniejsze, mniej zwracajace na siebie uwagę, film by bardziej do mnie przemówił.
Ogólnie- pozytywnie mnie zaskoczył.
Ten film zrobił na mnie kolosalne wrażenie!!!!
__________________
W górach jest wszystko co kocham, bo góry to nasze spiętrzone marzenia...




Patucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:39   #3434
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Seven pounds - 9/10 - obejrzałam po waszych recenzjach film świetny, mocny, poruszający... nie chcę pisać nic więcej co by nie psuć nikomu oglądania. Ale naprawdę WARTO obejrzeć. Will Smith wspaniały. Swoją drogą, -> dziwne bo nie zapłakałam, a ja na takich filmach ryczę... może właśnie dlatego że wy pisałyście o tym? oczy mi się mocno zaszkliły w momencie kiedy Emily dowiedziała się że Ben oddał jej serce, i ta muzyka w tle... Masakra. A scena w wannie zrobiła na mnie ogromne wrażenie...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:24   #3435
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka773 Pokaż wiadomość
VICKY CRISTINA BARCELONA. fajny film o zdradzie,milosci,trojkąci ku:p
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość

Vicky Cristina Barcelona- warto zobaczyć, chociażby dla hiszpańskich widoków (i nie mówię tu tylko i wyłącznie o krajobrazach. Bardem!). lubię Johanson, ale tym razem przegrywa ona walkę o uwagę widza. duet P. Cruz+ J. Bardem fenomenalny! i muzyka piękna. jeden z moich ulubionych filmów, tak, tak mogę już go nazwać.
Też obejrzałam. I uczucia mam mieszane. Z jednej strony całkiem przyjemnie się to ogląda, a z drugiej ciągle zadawałam sobie pytanie: po co to? No po co ?
Komedia romantyczna, czy tam komediowe love story o trójkątach artystyczno-erotycznych. Nie wiem..., ale dla mnie to zionie jakąś pustką (i nie o tematykę tu chodzi, raczej o "sposób podania"). Zupełnie jakby Allenowi wyczerpały się pomysły. I Javier Bardem jako, za przeproszeniem, ciacho. Aż mi się zatęskniło do Javiera z To nie jest kraj dla starych ludzi Coenów - może i wyglądał tam i zachowywał się jak kompletny tłuk ;-))), ale był przynajmniej jakiś. Bardem-ciacho - chyba nie dla mnie. On też wydawał mi się w całej tej swojej ciachowatości zagubiony, no ale możliwość zagrania u Mistrza musiała być nie lada pokusą.
Co mi się podobało to Barcelona oczywiście, ale o tym, jak jest piękna to wiem i bez filmu Allena...
Oraz R. Hall jako Vicky - była bardzo allenowska, neurotyczna, nieustannie poddająca wszystko analizie, a przy tym zabawna. I bardzo świeża i promienna przy flegmatycznie zmysłowej Scarlett.
Jeśli o mnie chodzi, to chyba sobie cierpliwie (albo i nie) poczekam, aż Woody Allen zakończy to swoje tournee po Europie (Londyn, Barcelona...ciekawe, jakie jeszcze miasto weźmie na warsztat) i wróci do Nowego Jorku. Tam kino wychodzi mu chyba najlepiej

Zdjęcia są oczywiście dobrane tendencyjnie :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Javier To nie jest kraj....jpg (19,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Javier Vicky....jpg (29,4 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2009-01-07 o 18:28
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:38   #3436
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi, to chyba sobie cierpliwie (albo i nie) poczekam, aż Woody Allen zakończy to swoje tournee po Europie (Londyn, Barcelona...ciekawe, jakie jeszcze miasto weźmie na warsztat) i wróci do Nowego Jorku. Tam kino wychodzi mu chyba najlepiej :)
Wrócił i kończy już następny, kręcony tylko i wyłącznie w Nowym Jorku :)
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:41   #3437
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
"Ile wazy kon trojański?" 8/10

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Spodziewałam się raczej kolejnej mało śmiesznej komedyjki, a zamiast tego moim oczom ukazała się ciekawa historia z naprawdę śmiesznymi scenami. I do tego czasy PRL (ostatnio przeżywam fascynacje nimi )

[
mnie rowniez sie podobal dlatego iz nie byl takie jak pozostale polskie komedyjki Grocholi,czy nie klam kochanie .
do tego piekne czasy pokazane :-D

ale nie jestem pewna co dodat ptasiej grypy ,wydaje mi sie ze to bylo po roku 2000 ,no chyba ze chodzi o epidemie na swiecie .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:07   #3438
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Święci z Bostonu 10/10

Nie sądziłam, że ten film tak bardzo mi się spodoba, głównie z tego powodu, że nie przepadam za tym rodzajem. Miło sie rozczarowałam i jestem pod wrażeniem całości : fabuły i gry aktorów jak dla mnie- kawał dobrej roboty.
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:07   #3439
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Wrócił i kończy już następny, kręcony tylko i wyłącznie w Nowym Jorku
Czyli jest nadzieja. Dobrze wiedzieć
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 12:06   #3440
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Swym starym zwyczajem, kiedy tylko ogłoszone zostają nominacje do Złotych Globów, BAFTA i tuż tuż nadejdą nominacją Oskarowe, zaczynam seans filmów wyróżnionych....

Revolutionary Road
/ Droga do szczęścia 8/10
Leo DiCaprio i Kate Winslet powracają! Ale już nie w największym transatlantyku powojennym, ale w obyczajowo psychologicznym filmie o "straconym pokoleniu 50'" w Ameryce. Naprawdę dobre aktorstwo, film skłaniający do przemyśleń czy aby napewno nasze życie powinno być podporządkowane pracy i nabywaniu dóbr osobistych..

Curious Case of Benjamin Button / Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona 8/10
Historia człowieka która rodzi się jako starzec, a później stopniowo młodnieje w istocie jest porywająca i nietypowa (adaptacja książki). Akcja dzieje się na przestrzeni 80 lat (od 1918 kiedy bohater się rodzi do początków XXI wieku, kiedy umiera) Warto obejrzeć przede wszystkim ze względu na niesamowitą charakteryzację postaci oraz przemiany świata, które film bardzo ładnie ten film odzwierciedla. W głównych rolach Cate Blanchett i Brad Pitt - odmładzani i postarzani prezentują się wyśmienicie (szczególnie Brad ). Film może się w pewnych momentach dłużyć (2h43min), ale mimo wszystko i tak warto.

Oszukana / Changeling 9/10
Pewnego dnia jak zwykle Christie wychodzi do pracy zostawiając syna Waltera w domu. Gdy wraca, dziecka nie ma w domu. Po pewnym czasie synek się odnajduje, jednak jej serce podpowiada, że to nie jest jej dziecko. ...
Fabuła brzmi intrygująco, ale pierwsza myśl jaką miałam po przeczytaniu streszczenia to "i niby o tym będzie trwający ponad 2h film?". Przygotowana na nudnawe kino obyczajowe, siarczyyyście się zawiodłam . Od tego filmu nie można się oderwać!! Wzrusza, oburza, załamuje, przeraża!! Polecam gorąco!!! (Przyznam, że film tak bardzo mnie wzburzył, że nie dałabym rady obejrzeć go drugi raz, ale i tak uważam, że to produkcja oskarowa - jeżeli Oskary rzeczywiście uznamy za miernik dobrych filmów).

Edytowane przez wesna
Czas edycji: 2009-01-08 o 12:08
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:33   #3441
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

na dwa ostatnie sie zamierzam!!!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:38   #3442
nikozja_dg
Rozeznanie
 
Avatar nikozja_dg
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 510
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Czerwony smok 10/10
Trzymający w napięciu, przerażający!!Fenomenalna gra aktorska!

Utalentowany Pan Ripley 9/10
Ciekawy. intrygujący lepszy niż się spodziewałam !

Mamma Mia 10/10

Nic dodać nic ująć !

Walle 10/10

Świetna dla każdego widza. Bardzo wzruszajaca i pouczająca !

Noc w muzeum 8/10
Cieszę się, że to nie flm w stylu zoolander. Fajna lekka komedia, aczkolwiek nic powalającego z nóg. Zbyt szybko akcja rozwija się ;p
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187158 => książki wyd.Znak, kryminały, thrillery, religijne, powieści i wiele innych

http://czy-ten-rudy-pies-to-kot.blogspot.com/ => Co aktualnie czytam lub co odkładam na półkę






Edytowane przez nikozja_dg
Czas edycji: 2009-01-08 o 20:04
nikozja_dg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:20   #3443
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Zmierzch"- film o dziewczynie zakochanej w wampirze, mi się podobał, ale pewnie dlatego, że chciałabym aby na mnie też patrzył jakiś facet tak jak na nią ten wampir... 9/10
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 20:44   #3444
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

uuuu POLECAM TAKEN !!! totalnie mnie zaskoczyl tej film, bo od samego poczatku do konca bylam doslownie wbita w fotel, bezustanna akcja - rewelacja !!!

Wall-e - bardzo bardzo bardzo dziwne odczucia. Trzeba to obejrzec, bo film jest totalnie "inny". Mnie zmusil do myslenia :P noi momentami faktycznie wzruszal hehe, polecam w oryginalnej wersji jezykowej, z dubbingiem traci urok zreszta nie nastawiajcie sie raczej na dlugie dialogi hehe
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 23:55   #3445
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

W świecie kobiet - 6,5/10 Hmm czegoś mi tam brakowało, o dziwo Meg Ryan, której nie lubię podobała mi się, nie była przesłodzoną panią od komedii romantycznych.

Twarda Sztuka - 6/10 Hmm mam mieszane odczucia co do filmu, jednak moim zdaniem aktorzy dali radę.

Jestem na tak - 7/10 Potrzebowałam czegoś co mnie rozśmieszy i udało się! Nie oglądam zbyt wiele komedii, jednak te z Jimem dają rade Czasem śmiałam się z każdej bzdury, nawet poryczałam się ze śmiechu
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 07:46   #3446
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Madagaskar II - filmu chyba nikomu nie muszę przedstawiać

Dam mu 10/10 za dośc ciekawą, nie naciąganą fabułę i zabawne teksty.

Film dobry, polecam
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 09:40   #3447
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Transporter 3

- na pewno duzo akcji, bardzo duzo sie dzieje
- minusem jest nieprawdopodobnosc scen i ciezko mi wybaczyc bo to jednak nie film science fiction...Frank jest niezniszczalny, niewazne czy go pacna lomem w glowe czy przebije swoim autkiem grube sciany z metalu...
- sam jason statham podwyzsza ocene (p.s. czy oni mu jakos graficznie te nienaturalnie wyrzezbione miesnie dorabiaja czy on sie caly czas napina?)
- bardzo udana wg mnie rola ukrainki Valentiny, denerwowalo mnie troche marudzenie jakie to my ze wschodu narzekajace i mroczne jestesmy, nigdy sie nie smiejemy - chociaz jest w tym zdzblo prawdy
- uwaga: scena milosna...mi sie bardzo podobala , poniewaz byla taka 'niestandardowa', diametralna zmiana zachowania Franka no i pomysl Valentiny (moze jestem jakas niepowazna, ale mi sie podobalo)
- plus za czesta zmiane otoczenia w Europie

mimo pewnego minusa za nieprawdopodobnosc akcji z czystym sumieniem daje 9,5/10 (i stwierdzam, ze uwielbiam cala serie transportera)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm

Edytowane przez 1stLaDy
Czas edycji: 2009-01-10 o 14:06
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 12:25   #3448
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zmierzch . Jestem kompletnie zaczarowana Gdyby nie Robert Pattinson, dałabym na pewno niższą ocenę. 10/10
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:03   #3449
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Co się stało w Las Vegas : zachwalana przez wszystkich komedia z Cameron i Ashtonem, ok było kila momentów śmiesznych, ale ogólnie bez rewelacji dla mnie tylko 6/10
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:48   #3450
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez nikozja_dg Pokaż wiadomość


Mamma Mia 10/10

Nic dodać nic ująć !
To właśnie film który ostatnio obejrzałam
Podobała mi sie sceneria,muzyka,fabuła... .........natomiast rozczarował mnie bardzo dobór aktorów.
Lubie Meryl Streep ale trochę przesadzili obsadzając ją w roli 40 czy 40 paro letniej kobiety.Podobnie jej koleżanki.
Facetów też moim zdaniem źle dobrali.

Tak odebrałam ten film.
Ogólnie mi się podobał a to mnie troche drażniło
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.