Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 19:14   #211
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
A moja mała durnota nauczyła się dziś i tak dyszy jak pies z językiem na wierzchu ... idiotycznie to wygląda
ostatnio pisałas że Pola pluje... dwa dni pózniej Ignaś też to odkrył, teraz pluje cały czas i pryska mlekiem, jabłkiem ,marchewką, śliną... ciekawe kiedy zacznie udawac pieska

Anuhaaa, pogatuchy rewelacja... mam podobne w domu co wieczór

Justyna, niewiem ile razy czytałam te teksty, ale za kazdym razem pękam ze śmiechu ....
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:31   #212
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
ostatnio pisałas że Pola pluje... dwa dni pózniej Ignaś też to odkrył, teraz pluje cały czas i pryska mlekiem, jabłkiem ,marchewką, śliną... ciekawe kiedy zacznie udawac pieska

Anuhaaa, pogatuchy rewelacja... mam podobne w domu co wieczór

Justyna, niewiem ile razy czytałam te teksty, ale za kazdym razem pękam ze śmiechu ....
No Ignacy ma ułatwione zadanie bo ma wzór do naśladowania przecież-Wiktora

Kurna, dziewczyny jak wy to robicie że Wasze dzieci jedzą te marchewki, jabłuszka, zupki jarzynowe??? W moją Policję wmusiłam dziś 2 małe łyżeczki przecieru marchwiowo-jabłkowego ale więcej na śliniaku się ostało niż trafiło do jej brzuszka...

GoniaJ - pisz co tam nowego za Oceanem!

Hehe, widzę że zaczynam nadrabiać zaległości i produkuję jakąś masakryczną ilość postów.. czyżbym chciała prześcignąć naszą przodowniczkę Anuhę
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:31   #213
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Pewnie i tak nie uda mi się odnieśc do waszystkich waszych postów ale się postaram:
GoniaJ super fotki mały Dee jest uroczy no i zauwazyłam na jednym ze zdięc huśtawkę Mikuś ma taką samą.
Jaroszaniu - gratuluję egzaminu! I nie zazdroszczę borykania się z kolejnymi choc wierze że będą do przodu…
Iwa_iw jak mój Mikołaj zaczynał podnosic głóóówkę to tez najpierw na bok bo nie miał tyle siły żeby ją podniesc prosto, będzie wszystko ok. zobaczysz… a jaka urocza gaduła z tej Hanulki…
Magflieg ja też szukam jakiegos wózka typu parasolka ale chcę go kupic jak mikołaj już będzie samodzielnie siedział no i jak już będzie cieplutko żeby nie wymarzł na spacerku… ale już sobie oglądam bardzo mi się podoba ten wózek GRACO mi osobiście ten drugi kolor się podoba ten wózek składa się jak parasolka????
Justyna-przerażliwie to co czeka Karolinkę ale jak ma mieć zdrową nóżkę… jak tylko będziesz coś konkretnie wiedziała na temat tego 1% to ja też swój i męża oddaję…
Samira synuś jest boski…
W ogóle wszystkie wasze kruszynki są cudowne…

Powiem Wam jedno po porodzie ważyłam o 10kg mniej niż przed ciążą i się zmartwiłam jak stanęłam na wadzę przytyłam 4kg… L no i trn brzuch jakbym była znowu w ciąży tylko że skóra nie napięta… załamka
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:36   #214
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
Iwona mój syn z jakim zainteresowaniem oglądał Twoją Hanię może jakieś uczucie się rodzi
no to ja zaczynam martwić się o Karolę, bo też była żywo zainteresowana

Izu, mi też włosy wypadają kępami. jak tak dalej pójdzie, będę łysa niedługo

Samira, Aleks jest fantastyczny

Magda, dzięki za informacje o banku nie wiedziałam, że lucas ma tyle bankomatów
Ślicznie wygląda ta twoja mała fastfoodziara
a paznokci zazdroszczę, bo już za moimi żelami tęsknię

Iwonko, super pogaduchy

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Anuhaaaa sie uczy, czy znów karpatkę piecze ?
hhihihi, a ja zrobiłam fale dunaju i brownies pyyyycha
Anuha, ale fajny ten Twój Piotrek jaka gaduła mała

[quote=Iwa_iw;10416333]jej Justyna, ale się uśmiałam.
nawet nie jestem w stanie wybrać najlepszego!!:rotf l:
też nie potrafiłam
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:44   #215
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
ostatnio pisałas że Pola pluje... dwa dni pózniej Ignaś też to odkrył, teraz pluje cały czas i pryska mlekiem, jabłkiem ,marchewką, śliną... ciekawe kiedy zacznie udawac pieska
KArola też się nauczyła ciągnie mleko z butli, zbiera w bizi i potem to wypluwa

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
Powiem Wam jedno po porodzie ważyłam o 10kg mniej niż przed ciążą i się zmartwiłam jak stanęłam na wadzę przytyłam 4kg… L no i trn brzuch jakbym była znowu w ciąży tylko że skóra nie napięta… załamka
ale chociaż kilogramy zgubiłaś ja stoję w miejscu


Kochane, dziękuję Wam za pamięć. Jak tylko będę wiedziała coś więcej na temat procenta , to dam znać wogóle głupio mi , że tak mnie komplementujecie. to nie jest tak, że my tacy dzielni jesteśmy. wiadomo, że czasem jest gorzej, ale wtedy po prostu nie piszę. w każdym razie dziękuję
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:48   #216
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Witam Mamusie!!!
Ja tak tylko szybciutko bez czytania postów-no obejrzałam filmik anuhy-świetny, a jak Wiktoria usłyszała te odgłosy z głośnika to też się dołączyła. Zdjęcie z fast foodem super-Magflieg i jakie piękne pazurki.

DZISIAJ KUPIŁAM MOJEJ WIKI BUTELKĘ LOVI I SMOCZEK DO KASZKI. I STAŁ SIĘ CUD. OD RAZU CHWYCIŁA SMOKA, TAK JAK CYCUSZKA I WYPIŁA Z UŚMIECHEM NA PYSZCZKU 110 ML, POD KONIEC PODSYPIAJĄC, TAK JAK PRZY CYCUCHU. GODZINĘ PÓŹNIEJ WYPIŁA JESZCZE 60 ML!!!
DZIĘKUJĘ WAM ZA INFO O TYCH BUTELKACH, JAK I ZA TRZYMANIE KCIUKÓW
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Dzinks_Dz
Czas edycji: 2009-01-09 o 22:28
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 20:21   #217
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
dodam foteczki
1. Tak trzymam główkę i rozglądam się po pokoju !
2. Jeszcze mi mama zakłąda świąteczne body
Aleks juz pieknie wysoko glowke trzyma. I te wlosy ach!!!

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
hmmmm widze ze mnie wspieracie i dopingujecie a ja sobie znowu przeciagłam termin decyzji bo w ciagu dwoc tygodni maja u nas w jednym skepie dostac nowe dostawy jestem nawet sklonna kupic tego x-landera ale tylko xq a obawiam sie ceny kurcze jakbys tam moze zawitała znowu dopytaj o cene x-landera jak dasz rade
A moze tam zadzwon. Ja juz tam pare razy dzwonilam i wszystko mi przez tel powiedzieli co chcialam wiedziec.

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
a my już po szczepieniu-o dziwo Natalka bardzo dzielnie je zniosła-tylko troszkę sobie pokwiliła
mała waży równe 6 kg
pani dr powiedziała, ze możemy już wprowadzać przeciery,zupki itp które zastąpią posiłek-powiedziałam jej o moich problemach z nauką picia z butelki... no i poleciła nam Sinlac-kaszka mleczna,poza tym mamy małej dawać kaszkę mannę do posiłku(mleczka lub np zupki).
Brawa dla Natalki. Moze to nielubienie butelki wyjdzie jej na dobre. Nowe smaki


Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
O tych włosach wypadających to już mi nic nie mówcie.... Od poniedziałku prowadzę krucjatę przeciwko wypadaniu , a mianowicie:
- nutrikosmetyk Inneov +olej z korzenia łopianu do wcierania w łepetynę +szampon ze skrzypu
no i zobaczymy czy coś to da bo mnie przerażenie ogrania jak zbieram swoje kudły po mieszkaniu...
Izzi daj znac za jakis czas czy terapia skuteczna.

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
dysia-z Natalką jest ten problem, że ona z żadnej butelki nie chce pić na trzeźwo- z butli pije tylko przez sen.Mamy Aventa,Nuk,Tommee Tippee,Canpol-mizerny efekt.Coś mi się wydaje,że skończy się na podawaniu pokarmu łyżeczką,a Sinlac kupie dopiero jutro bo w okolicznych aptekach nimo go.
Widzialam Sinlac np w Tesco. Nie tylko w aptekach.

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Anuhaaaa sie uczy, czy znów karpatkę piecze ?
Pewnie znow cos pichci i bedzie nam tu smaka robic. Bo jej tarczyca i tak wszystko spali, a nasze????
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 20:34   #218
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Witam Mamusie!!!
Ja tak tylko szybciutko bez czytania postów-no obejrzałam filmik anuhy-świetny, a jak Wiktoria usłyszała te odgłosy z głośnika to też się dołączyła. Zdjęcie z fast foodem super-Magflieg i jakie piękne pazurki.

DZISIAJ KUPIŁAM MOJEJ WIKI BUTELKĘ LOVI I SMOCZEK DO KASZKI. I STAŁ SIĘ CUD. OD RAZU CHWYCIŁA SMOKA, TAK JAK CYCUSZKA I WYPIŁA Z UŚMIECHEM NA PYSZCZKU 110 ML, POD KONIEC PODSYPIAJĄC, TAK JAK PRZY CYCUCHU. GODZINĘ PÓŹNIEJ WYPIŁA JESZCZE 60 ML!!!
DZIĘKUJĘ WAM ZA INFO O TYCH BUTELKACH, JAK I ZA TRZYMANIE KCIUKÓW
O to ja jutro lece kupic tez taka butle moze i Misi pomoze bo mnie to karmienie w nocy co 2 godz wykancza.
A ten smoczek do kaszki to ma napisane ze do kaszki czy jak? I dalas przez niego normalne mleko czy kaszke????
Ja to bym chciala mala karmic moim mlekiem ale zeby jakas rozsadna ilosc na raz wypila i dala matce pospac z 4-5 godz. Juz wczesniej mialysmy taki rytm i znow sie rozregulowało.


Magflieg super Emi z ta marchewka wyszła. Misia jej zazdrosci nowych smaków. Pewnie nam Emi z waga ucieknie na tych fast foodach bo my jeszcze musimy poczekac.

Justyna ale sie usmiałam az mnie brzuch normalnie rozbolał. Super sa te teksty.

Edytowane przez Amaretta
Czas edycji: 2009-01-09 o 20:35
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 20:35   #219
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dzinks super, że Wiktorii smoczek podpasował!!!

podnoszenie głowy u Hanuli idzie coraz lepiej, do wtorku to i siedzieć się nauczymy w takim tempie

podejrzewam też, że niestety Hania do rana nie dośpi.
przed kąpielą wtrąbiła 50 ml herbatki (miało być troszkę na czkawkę no to tatuś się cieszył jak córcia pije i dał jej wszystko).
po kąpaniu zamiast 130 zjadła 90 ml. zobaczymy co z tego będzie. fakt faktem zasnęła momentalnie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2009-01-09 o 20:45
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 20:51   #220
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
Iwona mój syn z jakim zainteresowaniem oglądał Twoją Hanię może jakieś uczucie się rodzi
heheheh no to pierwsze zauroczenia naszych synów bo mój Aleks z zainteresowaniem na Doroty Natalkę patrzył

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Sznuk: Znajduje sie w spodniach i na świadectwie?
Zawodniczka: PALA!
Sznuk: Hmm...to też, ale chodziło nam o pasek



- Nazwa przylądka?
- Przylądek Zdrój.
Zarąbiste

Mój synek już lula, ciekawe kiedy się obudzi na cycola, mąż w pracy a ja mam caaaaaaaaaały wieczór żeby posiedzieć i pogadać z Wami Jeszcze na nk zajrzę
Co do wypadania włosów to mi wylatują GARŚCIAMI aczkolwiek ja jestem baaaardzo zadowolona bo całe życie mam gęste i grube włosy i zawsze mówiłam, że chciałabym komuś połowę oddać, więc teraz dobrze niech lecą, może będzie ich mniej A co do brzucha to oponka jest, ale co tam nie przeszkadza mi to.. Przed ciążą ważyłam 58 kg w ciązy do 76 kg przytyłam no i teraz 4 miesiące po porodzie waże 52 kg I super się z tym czuję, gdyż zawsze wchodziłam w rozmiar 38 nawet 40 a teraz ostatnio kupuję spodnie na 36 AAAaj się chwalę teraz no ale naprawdę jestem zadowolona...
Dzinks to ja jutro kupuję też tą butelkę!
Magflieg pazurki super Ja jestem maniaczką wszystkiego co się z paznokciami wiąże, ale przy małym ciągle miałam wątpliwości czy sobie założyć (kiedyś się pracowało w tym zawodzie) no i teraz chyba się skuuuuuuszęęęę...
aaaaaaaa zapomniałam napisać że dzisiaj mój synek dostał mafefkę i ziemniaczka z kaszką manną i wpałaszował 3 łyżeczki! Chyba mu smakowało
Wrzucam fotke z chrztu, jedna z dwóch co w miarę czytelnie wyszła..... a na drugiej Aleks z prababcią No a na trzeciej mój kochany mężulo z Aleksem jak miał 6 dni Proszę o pochwalenie się swoimi mężami

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-24 o 20:18
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:00   #221
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

no ja to nie wiem czy powinnam ponownie zdjęcia męża załączać
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 21:02   #222
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
podnoszenie głowy u Hanuli idzie coraz lepiej, do wtorku to i siedzieć się nauczymy w takim tempie
Dzis jest chyba dobry dzien na podnoszenie glowy bo Misi dzis tez dobrze szlo. Nawet zdarzylam po aparat poleciec i zdjecie cyknac. Oby juz jej tak zostalo bo wczoraj i we srode to tylko lezala i buczala na calego ze jej sie nie podoba.

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
A co do brzucha to oponka jest, ale co tam nie przeszkadza mi to.. Przed ciążą ważyłam 58 kg w ciązy do 76 kg przytyłam no i teraz 4 miesiące po porodzie waże 52 kg I super się z tym czuję, gdyż zawsze wchodziłam w rozmiar 38 nawet 40 a teraz ostatnio kupuję spodnie na 36 AAAaj się chwalę teraz no ale naprawdę jestem zadowolona...


aaaaaaaa zapomniałam napisać że dzisiaj mój synek dostał mafefkę i ziemniaczka z kaszką manną i wpałaszował 3 łyżeczki! Chyba mu smakowało

Wrzucam fotke z chrztu, jedna z dwóch co w miarę czytelnie wyszła..... a na drugiej Aleks z prababcią No a na trzeciej mój kochany mężulo z Aleksem jak miał 6 dni Proszę o pochwalenie się swoimi mężami
O nastepna modelka na watku. Po co ja dzis jadlam te delicje.

Gratulacje rozszerzenia diety - maly z pewnoscia zadowolony.

A mezusiow wrzucalysmy na fotkach z dzidziolami w pierwszej czesci, albo na nk mozna tez sobie poogladac.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:03   #223
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
no ja to nie wiem czy powinnam ponownie zdjęcia męża załączać
Ta ty swojego do komórki schowaj bo jeszcze Ci go ktoras skradnie.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:16   #224
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

no musiałam zajrzeć, bo mi mózg się już zagotował

ale miałam akcję!!! o 20 zadzwoniła teściowa o pierdołach pogadać i obudziła małego, najpierw było tylko marudzenie, trochę płaczu, ale zduszonego w łóżeczku, potrzymałam za raczkę i luzik. Ale w pewnym momencie jak się młody rozpłakał to wrzeszczał jak opętany i doszło do tego, że się uczyłam siedząc po turecku i się kołysząc z małym na kolanach, a ten jeszcze przez sen nerwowo podskakiwał. Nie wiem co mu sie porobiło

samira ja się swoim tż nie chwalę, bo mi się stył ostatnio nie to żebym codziennie coś słodkiego serwowała No a zdjęcie z prababcią super, i z mężulem również, ale Aleks był słodziutki i malutki wtedy.

a co do mojej wszystko spalającej tarczycy, to w poniedziałek idę do endokrynologa, ciekawe co tam się ciekawego dowiem. Ostatnio czułam się bardzo dobrze i myślałam, że już wszystko ok, ale jakiś tydzień temu znów mnie coś w klatce zaczęło rypać i mi się tak zdarza raz na jakiś czas...

idę się wymyć, może trochę mnie to rozbudzi i przekopie się jeszcze raz przez notatki... jutro to jeszcze pikuś, bo mam się z czego uczyć, ale w niedzielę mam test, a notatek niet trzeba będzie coś przykombinować

dobra spadam, bo wsiąknę
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:23   #225
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość

A mezusiow wrzucalysmy na fotkach z dzidziolami w pierwszej czesci, albo na nk mozna tez sobie poogladac.
To ja zacofana jestem muszę się cofnąć wstecz i poczytać pierwszą część od początku
Iwa teraz tak patrzę na Twój suwaczek.. ile Twoja córeczka ma? 2 miesiące 12 dni?? Mój jak miał 2 miesiące to raczej tak mocno główki nie podnosił, a jak już podniósł to na chwilę i mu opadała...
Anuhaaaa ja to Ciebie podziwiam normalnie za tą naukę, mi to by się palcem nie chciało teraz dotknąć notatek, studiowałam a jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to zrezygnowałam, po części i tak mi kierunek nie odpowiadał... ale planuję od następnego października coś zacząć.... tylko nie wiem co, bo ja do tych niezdecydowanych należę :/

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-09 o 21:31
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:32   #226
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

tak Samiro Hania ma 2 m-ce i prawie 2 tygodnie.
to co widać na zdjęciu to i tak nie wysoko bo później jeszcze ładniej jej szło.jutro może uda mi się zrobić zdjęcie.
ale dziękujemy bardzo za komplement.
jeszcze 2 tygodnie temu próbowała łepetynkę podnosić a później coś jej się odwidziało i tylko leżała plackiem i co najwyżej beczała, że jej się nie podoba.
powiedziałam lekarce, sprawdziła no i powiedziała, że trzeba ćwiczyć. dzięki podpowiedziom dziewczyn wzięłam ją 2 razy na kolana i teraz jak już kładę normalnie na brzuchu to podnosi główkę, fakt faktem na chwilkę, ale widać poprawę, więc myślę, że rehabilitacja nas ominie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:34   #227
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Justynko, powodzenia w środę

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
powoli, ale postępy robimy.
zastanawia mnie tylko fakt, że Hania podnosi główkę, ale tak jakby bokiem, nie patrzy na wprost przed siebie, ale może jej jeszcze za ciężko obrócić.
Maciej też tak bokiem układa główkę. Zobaczymy co na to neurolog. Jak trzymam go na nogach to obraca główką na różne strony.

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
U mnie zaczeło się wreszcie wypadanie włosów... wiedziałam że to kiedyś nastąpi ale nie myslałam że dosłownie z dnia na dzień. Kudły lecą garściami. mala co chwila ma w ręce albo na ubraniu mój włos. Już mnie to wkurzać zaczyna!
U mnie też

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
a my już po szczepieniu-o dziwo Natalka bardzo dzielnie je zniosła-tylko troszkę sobie pokwiliła
mała waży równe 6 kg
Brawa dla Natalki

Magda, dziecko z fast-foodem fantastyczne. Pazury masz imponujące. Ja ciągle w krótkich albo niezbyt długich. Jakoś mi niewygodnie przy maluchu w długich pazurach.

Justynko, teksty z teleturniejów genialne

Wkurzyłam się dzisiaj na nasza pocztę kochaną a dokładniej na listonosza. Zostawił nam w skrzynce dwa awiza. Super, tylko mój mąż był w domu cały dzień, bo pracował z domu. Gość nie pofatygował się na górę
Cały dzień głowa mi pękała a po południu myślałam, ze oszaleję z bólu i oczywiście nie polazłam na pocztę.

edit: Anuha, mam nadzieję, że z twoją tarczyca wszystko w porządku. Trzymaj się

Edytowane przez anah
Czas edycji: 2009-01-09 o 21:37
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:36   #228
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
no musiałam zajrzeć, bo mi mózg się już zagotował

ale miałam akcję!!! o 20 zadzwoniła teściowa o pierdołach pogadać i obudziła małego, najpierw było tylko marudzenie, trochę płaczu, ale zduszonego w łóżeczku, potrzymałam za raczkę i luzik. Ale w pewnym momencie jak się młody rozpłakał to wrzeszczał jak opętany i doszło do tego, że się uczyłam siedząc po turecku i się kołysząc z małym na kolanach, a ten jeszcze przez sen nerwowo podskakiwał. Nie wiem co mu sie porobiło

samira ja się swoim tż nie chwalę, bo mi się stył ostatnio nie to żebym codziennie coś słodkiego serwowała No a zdjęcie z prababcią super, i z mężulem również, ale Aleks był słodziutki i malutki wtedy.

a co do mojej wszystko spalającej tarczycy, to w poniedziałek idę do endokrynologa, ciekawe co tam się ciekawego dowiem. Ostatnio czułam się bardzo dobrze i myślałam, że już wszystko ok, ale jakiś tydzień temu znów mnie coś w klatce zaczęło rypać i mi się tak zdarza raz na jakiś czas...

idę się wymyć, może trochę mnie to rozbudzi i przekopie się jeszcze raz przez notatki... jutro to jeszcze pikuś, bo mam się z czego uczyć, ale w niedzielę mam test, a notatek niet trzeba będzie coś przykombinować

dobra spadam, bo wsiąknę
Zamien sie z TZ na tarczyce.

No to Ci tesciowa bigosu narobiała.

A tak na powazni za twoja tarczyce bede w pon trzymała kciuki zeby wszystko było ok.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:39   #229
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
Anuhaaaa ja to Ciebie podziwiam normalnie za tą naukę, mi to by się palcem nie chciało teraz dotknąć notatek, studiowałam a jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to zrezygnowałam, po części i tak mi kierunek nie odpowiadał... ale planuję od następnego października coś zacząć.... tylko nie wiem co, bo ja do tych niezdecydowanych należę :/
A spacerówke chociaz juz masz???
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 21:45   #230
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Widze ze jak sie dzisiaj dorwalam do wizazu to mi po 2 posty pod soba ciagle wychodza. Nadrabiam zaległosci.

A skoro moje dziecie padło to wam wrzuce pare zdjeć:
1. Rosnie mi mały łysy pączek. Nieprawdaż????
2. Taka jestem wielka. )
3. Mamo cos ta gondola robi sie przyciasna.
4. Cwicze podnoszenie dynki.
5. Moj mały podróżnik.
6. Śpiaca królewna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (50,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (50,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (78,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m4.jpg (55,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m5.jpg (86,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m6.jpg (48,4 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez Amaretta
Czas edycji: 2009-01-09 o 21:48
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:51   #231
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziewczyny jak mi się miło zrobiło

Nie jestem w stanie nawet czytać Waszych postów, tyle ich produkujecie, a co dopiero pisać. Mam nadzieję, że niedługo trochę się wszystko uspokoi i będę miała więcej czasu.

Ten wątek to prawdziwa skarbnica wiedzy. Moja Klara pewnie zacofana bo nie jestem na czasie ze wszystkim co stosujecie .

Co do pracy, to u mnie sytuacja wygląda inaczej bo zatrudniam sama siebie. A od marca planuję poszerzyć działalność i zatrudnić dodatkowe osoby. Muszę nie dość, że wykonywać pracę poprostu, to jeszcze zająć się poważnymi zakupami maszyn itp. itd i organizacja tego wszystkiego od nowa.

Teraz pracuję jeszcze w domu, ale od marca będzie przychodziła moja mama do małej. Całe szczęście, że jest taka możliwość bo obcej osoby sobie nie wyobrażam.

Mam nadzieję, że to się wszystko niedługo uspokoi bo brakuje mi pogaduch z Wami. Maluszki rosną jak na drożdzach

Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze

wklejam parę zdjęć
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:53   #232
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
A spacerówke chociaz juz masz???
a mam! ja małego już od miesiąca wożę w spacerówce i w takim śpiworku polarowym cieplutkim ja na temat kupna mojego wózka nie wypowiadam się bo poprostu brak mi słów.... ale teraz już jestem zadowolona(w 89 %)A Twoja córa poprostu prześliczna, taka malutka kochana! A mężulo przystojniacha Tylko nie bij

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-09 o 21:55
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:56   #233
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

zdjęcia z chrztu m.in.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k 007.jpg (92,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k 018.jpg (72,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k 024.jpg (95,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia ale nudy.jpg (49,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia rodzice'.jpg (68,7 KB, 36 załadowań)
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 22:11   #234
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Liatris fajowe foty! mała słodziachna fryzurka też wymiata no i mężuś się znalazł

A czego fotek nie wstawiałyście jeszcze?? brzuchy w ciąży wstawiałyście?? testów ciążowych? heheheh ja lubie oglądać zdjęcia
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 22:12   #235
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dzinks - GRATULUJĘ POSTĘPU W AKCJI BUTELKOWEJ!!!

Amaretta - dam znać ale obawiam się że efekty nie będą natychmiastowe... chyba zacznę chodzić w czepku kąpielowym po chałupie żeby tych kudłów tyle nie gubić
Ależ ten Twój mały pączusio słodziutki No i widzę że polarek z H&M ... a mężuś ...hmmm no pierwsza klasa Tylko mu nie przekazuj tych komplementów bo jeszcze sobie coś pomyśli

Samira - zazdraszczam takiej utraty wagi!!! Ja muszę już uważać na to co jem bo przestałam karmić i boję się że ten mój pociąg do słodyczy odbije się w postaci zwałów tłuszczu na boczkach
Mężula z młodą wrzucałam w 1-szej części wątku, a Twój mąż wygląda rozbrajająco z maleństwem!!!

Anuhaaaa - a my tu już myślałyśmy że pichcisz w kuchni tort szwarcwaldzki
No to teściowa ,,nie trafiła" z telefonem
A jeśli chodzi o Twoją tarczycę to miałaś robione usg???


Anah - z pocztą to norma. Też już tak parę razy miałam że listonosz zostawiał awizo, no ale w sumie się nie dziwię ... gdyby tak miał dźwigać wszystkie paczki to by się załamał. Ja wypełniłam taki druczek od listonosza żeby mi listy polecone zostawiał w skrzynce i już nie muszę po nie stać w kolejce do okienka
Z głową miałam dziś to samo, wzięłam apap bo myślałam że padnę... chyba jakieś zmiany ciśnienia dają nam się we znaki.

Liatris - noooo jak mogłaś do tej pory ukrywać swoją królewnę!!! Sama słodycz!

Zmykam do łóżeczka chociaż mój małżon jeszcze biedny siedzi i wystawia oceny na półrocze...
Dobranoc dziewczęta i spokojnej nocy!

Edytowane przez izzi
Czas edycji: 2009-01-09 o 22:21
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 22:16   #236
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dziewczyny super zdjęcia!!

Klara śłiczniutka

Asiu Amaretto ile waży teraz Misia i jaki rozmiar ubranek nosi? tak pytam bo wydaje mi się, że chyba z Hanią to podobne rozmiarowo są

Anah u nas też nieraz listonoszowi zdażyło się zostawić awizo bez wcześniejszej wizyty na piętrze.
raz zostawił awizo (byłam w domu już w zaawansowanej ciąży) a na drugi dzień przyszedł na górę z czymś innym, więc go ochrzaniłam. przepraszał to fakt, ale pytał też czy teraz jestem całymi dniami w domu - chyba chciał się dowiedzieć czy rzeczywiście musi wychodzić czy sobie może same awiza wrzucać.

Samiro zdjęć brzuchowych to na poczekalni było pełnoooo pod koniec to już się nudziły i każda chciała móc zdjęcia zawarości wkleić
oj tęskno mi za kopniakami, bo za rozmiarem, obrzękami i wysokim ciśnieniem to wcale a wcale...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2009-01-09 o 22:20
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 22:18   #237
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Amaretta, Misia jest cudowna. Mała słodzinka-kruszynka

Liatris, z ciebie jest poważna biznes -babka. Wow Powodzenia.
Ładna z Klary dziewczynka. Świetne zdjęcie ziewającej

Edytowane przez anah
Czas edycji: 2009-01-09 o 22:21
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 22:41   #238
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Amaretta-ten smoczek to taki specjalny do kaszki i podawałam nim jej kaszkę taką gęstą. Dodatkowo można dokupić smoczek o małym przepływie, średnim przepływie, szybkim przepływie, trójprzepływowy. W komplecie z butelką jest smoczek mini.

samira, Amaretta, Liatris-maluszki śliczne
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 22:46   #239
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Samiro zdjęć brzuchowych to na poczekalni było pełnoooo pod koniec to już się nudziły i każda chciała móc zdjęcia zawarości wkleić
oj tęskno mi za kopniakami, bo za rozmiarem, obrzękami i wysokim ciśnieniem to wcale a wcale...
No tak... jakbym pisała z Wami od początku to bym wiedziała a tak to cofnięta jestem no ale nie wiedziałam wcześniej o Was ja mam też sentyment do brzuszków, teraz jak widzę kobiety w ciąży to odrazu sobie swój przypominam... ten czas tak leci szybko... nim się obejrzymy anuhaaaa założy wątek pt: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas staruszki
Idę spać bo nikt nic nie pisze buuu życzę przespanych nocek! dobranoc!

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-09 o 23:10
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 23:20   #240
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
A czego fotek nie wstawiałyście jeszcze?? brzuchy w ciąży wstawiałyście?? testów ciążowych? heheheh ja lubie oglądać zdjęcia
Brzuchow bylo na poczekalni do wyboru do koloru.

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Asiu Amaretto ile waży teraz Misia i jaki rozmiar ubranek nosi? tak pytam bo wydaje mi się, że chyba z Hanią to podobne rozmiarowo są
Teraz Misia wazy tak z 5500 na oko. Przed samymi swietami bylo 5100. A rozmiar ma 62 tak od polowy grudnia. Ale cos mi sie wydaje ze juz musze wyciagac z szafy 68 i przejrzec co tam takie mniejsze, bo niektore 62 juz sa takie na styk. Ta rozmiarówka to z kazdej firmy inna.

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Amaretta - dam znać ale obawiam się że efekty nie będą natychmiastowe... chyba zacznę chodzić w czepku kąpielowym po chałupie żeby tych kudłów tyle nie gubić
Ależ ten Twój mały pączusio słodziutki No i widzę że polarek z H&M ... a mężuś ...hmmm no pierwsza klasa Tylko mu nie przekazuj tych komplementów bo jeszcze sobie coś pomyśli
Ten polarek strasznie lubie jej ubierac. Ciepły i wygodny i praktyczny bo łatwo bylo wczesniej rekawki podwijac. Jedno z moich ulubionych ubranek.

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Amaretta-ten smoczek to taki specjalny do kaszki i podawałam nim jej kaszkę taką gęstą. Dodatkowo można dokupić smoczek o małym przepływie, średnim przepływie, szybkim przepływie, trójprzepływowy. W komplecie z butelką jest smoczek mini.

samira, Amaretta, Liatris-maluszki śliczne
Juz poogladalam na allegro te butelki i smoczki. Jak bede w czwartek w mojej aptece to poogladam na zywo i kupie na pewno.

Samira, Izzi, Anah, Dzinks dziekujemy za komlementy. :dzie kuje:

Liatris ale Klara ma super mine jak ziewa w kosciele. Pewnie kazanie bylo nudne. I jaki sliczny komplet miala na chrzcie. A te wlosy
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.